Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros
Hilti

Ypatybės ir Aplikacijos

Ypatybės
 • Aukšto efektyvumo bešepetėlis variklis, kad vienos įkrovos užtektų ilgiau ir nuveiktumėte daugiau
 • Kompaktiškas dizainas, suteikiantis galimybę dirbti ankštose vietose
 • Trys pavaros ir elektroninis greičio valdymas, skirti lengvai koreguoti sukimo greitį ir momentą
 • Keturi ryškūs LED aplink patroną tiesiogiai apšviečia darbinį paviršių
 • Dera su „Hilti“ adaptyviojo sukimo momento moduliu SI-AT-A22, kai tvirtinimo elementai kontroliuojami
Aplikacijos
 • 6 mm ir 8 mm HUS3 betonsraigčių sukimas į betoną
 • 8 mm – 10 mm HRD rėmų inkarų sraigtų sukimas, įrengiant juos mūre ar betone
 • Iki 8 mm skersmens varžtų su stačiakampe galvute sukimas į medieną
 • Iki 1/2" skersmens varžtų su stačiakampe galvute sukimas
 • M8–M16 dydžio veržlių ir varžtų priveržimas ir atlaisvinimas

Paslaugos

„Hilti“ įrankių aptarnavimas
„Hilti“ įrankių aptarnavimas

 • Nemokama techninė priežiūra 2 metus: apima ir įprastinį dėvėjimąsi, paėmimą bei pristatymą
 • Kai nemokamas laikotarpis baigiasi, remonto kaštai neviršija nustatytos ribos
 • 3 mėnesių nemokamas laikotarpis po kiekvieno mokamo remonto
 • Nereikalaujama jokios registracijos ar pirkimą patvirtinančio dokumento
 • Jums tereikia vieną kartą spustelėti ar paskambinti, o visa kita padarysime mes
Daugiau informacijos apie įrankių paslaugas

Gaminio variantai ir rinkiniai

Techniniai duomenys

Dokumentai ir vaizdo įrašai

Konsultacijos ir pagalba

Image alt text (optional)

NUO ŠIOL PAMIRŠKITE DINAMOMETRINĮ RAKTĄ

Adaptyvaus sukimo momento (AT) sistema užtikrina ICC-ESR ir ETA sertifikatus, skirtus pleištinių inkarų montavimui į betoną

Nepriklausomi tyrimai parodė, kad netinkamos statybos procedūros yra viena iš pagrindinių konstrukcijų gedimo priežasčių, o Amerikos statybos inspektorių asociacija nustatė, kad pernelyg daug ar nepakankamai įtvirtinti inkarai yra dažniausia statybų sustabdymo priežastis.

Ir galbūt nieko keisto, kad turimos priemonės neatitinka dabartinių reikalavimų. Norint teisingai sumontuoti inkarą, galima rinktis iš lėto ir netikslaus dinamometrinio veržliarakčio, sudėtingų sukimo momento strypų arba rinktis belaidį smūginį veržliasukį, kuris padidina darbo našumą, išlaiko tvirtinimo detalių saugumą ir patikimumą.

Tad nuo šiol su „Hilti“ adaptyvaus sukimo momento (AT) sistema Jums nebereikia daryti kompromisų.

AT sistemą sudaro keturi komponentai:

 • SIW 6AT-A22 akumuliatorinis veržliasukis: atrodo ir veikia kaip Hilti SIW 22-A akumuliatorinis smūginis veržliasukis, tačiau turi elektroniką, tvirtesnę ir aptakesnę priekinę dalį, kuria galima pasiekti siauresnes vietas.
 • SI-AT-A22 modulis: maža ir itin lengva sąsaja tarp smūginio veržliasukio ir akumuliatoriaus, nuskaito tiesioginius duomenis iš SIW 6AT-A22 bei atpažįsta, ar inkaras buvo prisuktas teisingai.
 • Dokumentacijos programinė įranga, skirta SI-AT-A22 darbo istorijai perkelti į kompiuterį ir naudoti ją detaliam diegimo sertifikatui sukurti.
 • Pleištiniai tvirtinimo inkarai Hilti „HSA“, „HST 2“, „HST 3“ ir „HSL 4“, skirti supleišėjusiam ir nesupleišėjusiam betonui.

AT prietaisuose yra jutikliai ir integruotas intelektas, kuris patvirtinta, kad inkaras buvo įsuktas laikantis ETA ir ICC-ESR sertifikatų. Operatorius su integruotu SI-AT-A22 brūkšninių kodų skaitytuvu skenuodamas ant pakuotės esančią informaciją nurodo darbui naudojamą inkarą. Tuomet įrankį galima prijungti prie kompiuterio, kad būtų akimirksniu sugeneruota montavimo ataskaita, suteikianti inspektoriams ir projektuotojams garantiją, jog darbas atliktas tiksliai taip, kaip nurodyta.

PAPRASTA, GREITA, EFEKTYVU

Pasirinkite reikiamą varžtą

Norėdami nuskaityti inkaro paketo brūkšninį kodą, naudokite integruotą SI-AT-A22 modulio skaitytuvą. Tuomet smūginis veržliasukis SIW 6AT-A22 pritaiko sukimo momento parametrus pagal sertifikavimo reikalavimus. Norėdami patvirtinti pasirinkimą, palieskite užrakto mygtuką ir smūginis veržliaraktis bus paruoštas naudoti.

Paspauskite gaiduką

Su smūginiu veržliasukiu SIW 6AT-A22 tereikia paspausti mygtuką ir leisti įrankiui dirbti. Kai tik SI-AT modulis užsidega žaliai, Jūs žinote, kad inkaras sumontuotas teisingai pagal ETA ir ICC-ESR patvirtinimus.

Nustatykite reikiamą užsukimo momentą

Modulis užtikrina, kad inkaras buvo sumontuotas teisingai. SIW 6AT-A22 jutikliai atpažįsta, ar inkaras atsilaisvinęs, o prireikus vėl atkuria teisingą užsukimo momentą. Be to, su AT sistema galima sureguliuoti ir nustatyti užveržimą iki trijų kartų.

Image alt text (optional)

LENGVAI GAUKITE ĮRENGINIO ATASKAITĄ

Tiesiog prijunkite SI-AT-A22 modulį prie kompiuterio naudodami standartinį USB kabelį, o tada AT dokumentacijos programinė įranga atsisiunčia SI-AT-A22 saugomus užveržimo duomenis, kurie gali būti naudojami diegimo ataskaitai parengti.

Ataskaitoje pateikiami visi naudojami produktai, pasirinkimo būdas (nuskaitymas arba rankinis), darbų atlikimo laikas bei data.

Projektuotojo požiūriu, ši ataskaita parodo, kad inkarai yra tinkamai sumontuoti ir atitinka sertifikavimo reikalavimus. Rangovo požiūriu, tai gali padėti atliekant patikrinimus darbo vietoje.

Image alt text (optional)

POKYČIAI PADRĄSINA

SIW 6AT-A22 smūginis veržliasukis yra pakankamai išmanus, kad aptiktų įtemptą ir vėl atlaisvintą pleištinį inkarą, o tai yra naudinga norint ištiesinti ar suderinti gretimus įrenginius, pavyzdžiui, turėklus ir langus.

Šio proceso metu SI-AT-A22 modulis naudoja algoritmą, kuris buvo sukurtas iš daugiau nei 10 000 bandymų, siekiant tikslumo ir išvengti per didelio užsukimo momento. Baigęs darbą, SI-AT-A22 operatoriui suteikia vizualią informaciją, mirksi geltona šviesa, rodo pranešimą ir pypsi.

Image alt text (optional)

PLEIŠTINIŲ INKARŲ NUSTATYMAS: „SAFESET“

Saugu, produktyvu, patvirtinta. „SafeSet“ yra patentuota „Hilti“ metodika, kuri nuosekliai užtikrina spartų aukštos kokybės inkarų montavimą.

SIW 6AT-A22 kartu su SI-AT-A22 moduliu atitinka visus „SafeSet“ kriterijus, nes taupo laiką ir sumažina išlaidas, taip pat pašalina diegimo klaidų apimtį.

Norėdami tęsti prisijunkite