Skip to main content

Peržiūrėkite individualias nuolaidas ir apsipirkite 24/7 Registruokitės dabar

Hilti

Ypatybės ir Aplikacijos

Ypatybės
 • Lengvas ir kompaktiškas išilginis įrankis, suteikiantis lengvesnę prieigą ir manevringumo
 • Įrankio galvutė pasukama 350 laipsnių
 • Dviejų etapų fiksavimo kaištelis, kad neįvyktų netyčinis paleidimas
 • Įrankis automatiškai susitraukia, kai pasiekiamas tikslinis slėgis Gedimo arba netinkamo naudojimo atveju operatorių įspėja garsiniai-vaizdiniai signalai
 • Patvirtintas daugelio sistemų tiekėjų
Aplikacijos
 • Metalinių vamzdžių presavimo intervalas iki 35 mm*
 • Plastikinių vamzdžių presavimo intervalas iki 40 mm*
 • *Šios vertės priklauso nuo sistemos. Siekdami užtikrinti tinkamą ir saugų presavimą, vadovaukitės pirminėmis sistemos tiekėjo instrukcijomis

Paslaugos

„Hilti“ įrankių aptarnavimas
„Hilti“ įrankių aptarnavimas

 • Nemokama techninė priežiūra 2 metus: apima ir įprastinį dėvėjimąsi, paėmimą bei pristatymą
 • Kai nemokamas laikotarpis baigiasi, remonto kaštai neviršija nustatytos ribos
 • 3 mėnesių nemokamas laikotarpis po kiekvieno mokamo remonto
 • Nereikalaujama jokios registracijos ar pirkimą patvirtinančio dokumento
Daugiau informacijos apie įrankių paslaugas

Gaminio variantai ir rinkiniai

Techniniai duomenys

Dokumentai ir vaizdo įrašai

Konsultacijos ir pagalba

Image alt text (optional)

NPR 19-A akumuliatorinis vamzdžių presavimo įrankis

NPR 19-A akumuliatorinis vamzdžių presavimo įrankis, kartu su mūsų plačia sprendimų gama, užtikrina patikimą vamzdžių sujungimą.

Šių dienų vamzdynai ir jų jungtys pastatuose yra sudėtingi ir didelės apimties. Greitis ir patikimumas yra ypač svarbūs, todėl reikalinga technologija, kuri užtikrina greitą ir patikimą suspaudimo procesą. Norint produktyviai atlikti darbus, reikalinga sistema, kuria galite pasikliauti. Mes žengiame toliau. Mūsų naujasis NPR 19-A akumuliatorinis vamzdžių presavimo įrankis kartu su „Hilti“ paslaugomis atveria visiškai naujas galimybes efektyviam darbui su vamzdžiais.

22V ĮRANKIŲ PLATFORMA VISIEMS „Hilti“ ĮRANKIAMS

Presuojant vamzdžius, reikalingas patikimas veikimas. Mūsų 22V akumuliatorinė platforma užtikrina ilgą nenutrūkstamą darbo procesą. Sistema leidžia jums dirbti lanksčiai ir patikimai.

Mūsų baterijos yra ilgaamžiškos, o „Cordless Power Care“ (CPC) technologija užtikrina darbo našumą net žemesnėje temperatūroje. Taigi, net jei dirbate su kompaktiškiausia baterija, pvz., „B 22 / 2.6 Li-ion“, galite atlikti kelis šimtus vamzdžių sujungimų su vienu įkrovimu per dieną. Tačiau geriausia yra tai, kad galite keisti savo 22V baterijas su kitais „Hilti“ 22V akumuliatoriniais įrankiais.

PATIKIMAS IR PRODUKTYVUS VAMZDŽIŲ PRESAVIMAS

Presai, žnyplės, žiedai ir kiti priedai, kurie nėra tinkamai prižiūrimi, gali sukelti neplanuotas prastovas dėl kurių darbas statybvietėje gali būti sustabdytas. Dar blogiau, kai dėl netinkamo įrankio ar priedų sukeltas nuotėkis gali atnešti brangius nuostolius. Mūsų produktai ir paslaugos padės sumažinti šią riziką.

Presavimo įrankiai turi būti reguliariai prižiūrimi, tai užtikrina tikslų užspaudimo procesą. Priedai, pvz., spaustuvai, žiedai ir pavaros, taip pat turi būti reguliariai tikrinami.

Mūsų programinė įranga Hilti „ON!Track“ taip pat padės jums pasirūpinti savo įrankiais ir priedais. „NFC“ žyma leidžia gauti savo įrangos apžvalgą.

Norėdami tęsti prisijunkite
Pridėta į krepšelį
Pridėta į krepšelį
Eiti į pirkinių krepšelį