Skip to main content

Peržiūrėkite individualias nuolaidas ir apsipirkite 24/7 Registruokitės dabar

Hilti

Ypatybės ir Aplikacijos

Ypatybės
  • Antrosios kartos „Hilti“ be degimo veikianti tiesioginio tvirtinimo technologija, skirta kokybiškam ir patikimesniam tvirtinimui prie betono, plieno ir tam tikrų tipų pilnavidurių plytų mūro
  • Įrankis veikia be degimo, todėl nėra šovinių ar balionėlių, kuriuos reikia sandėliuoti, o paskui pašalinti
  • Iki 800 / 500 / 400 tvirtinimo elementų įkalti galima viena akumuliatoriaus įkrova (tai priklauso nuo B22 akumuliatoriaus modelio – 5,2 Ah, 3,0 Ah arba 2,6 Ah)
  • Dėtuvėje telpa 30 vinių
  • Itin aukštas produktyvumas – 1,3 vinies per sekundę
Aplikacijos
  • Gipskartonio perimetrinių profilių tvirtinimas prie grindų, sienų ir lubų į betoną, pilnavidurių plytų mūrą arba plieną
  • Tinklo, membranų arba plėvelės tvirtinimas prie betoninių sienų naudojant specialius poveržlių laikiklius
  • Sienų sąvaržų jungčių tvirtinimas prie betono, pilnavidurių plytų mūro arba plieno – rekomenduojama naudoti specialų poveržlių laikiklį
  • Tinka įvairiems lengvai apkrauto tvirtinimo į betoną, pilnavidurių plytų mūrą arba plieną darbams
  • Kabelių, kanalų arba įvairių lengvų elektros instaliacijos elementų tvirtinimas – rekomenduojama viniakalės antgalį ME

Gaminio variantai ir rinkiniai

Techniniai duomenys

Dokumentai ir vaizdo įrašai

Konsultacijos ir pagalba

BX 3 Direct Fastening Hilti BX 3 Battery direct fastening Battery powered BX 3 Hilti BX 3-ME mechanical and electrical fastening tool M&E Hilti direct fastening direct fastening BX3 BX3 BX3 BX3 BX3 BX3 BX 3 BX 3 BX3

Būkite nesustabdomi su naujuoju BX 3

Pavargote nuo nesibaigiančio dujų ir parako keitimo, tačiau mėgstate tvirtinimo galią, greitį ir tiesioginio tvirtinimo saugumą?

Būkite nesustabdomi su naujuoju Hilti BX 3: tai pirmasis ir vienintelis tiesioginio tvirtinimo įrankis, skirtas betono ir plieno konstrukcijoms.

BX 3 tinka tvirtinimo kietame betone ir pliene darbams, todėl jį galima naudoti įvairiose srityse. Be to, jis puikai tiks prie esamo 22 V įrankių komplekto!

Tiesiog įstatykite vinis, įdėkite akumuliatorių ir įjunkite. Viskas – jūs pasiruošę darbui.

Hilti BX 3 Cordless fastening tool

Pirmoji pasaulyje akumuliatorinė technologija

Daugiau jokių dujų balionėlių keitimo ar nešvarių parakinių įrankių valymo. BX 3 reikalingas tik B 22/5,2 Ah akumuliatorius, su kuriuo galėsite pritvirtinti iki 600 vinių!

Galingas ir tylus

Maža atatranka, beveik jokių dulkių ir vibracijos. Šis gerai subalansuotas įrankis – saugiausias sveikatos ir saugos srityje: vykdomųjų taškų vertė tik 0,01, be to, jis pasižymi minimaliu triukšmu ir neįtikėtinu našumu.

UNIVERSALUS ĮRANKIS, NESVARBU, KOKIOJE SRITYJE DIRBATE

1 / 3
Mechaninės instaliacijos ir elektros darbai

Bet kokius mechaninės instaliacijos ir elektros darbus atliksite greitai ir lengvai. BX 3 ME idealiai tinka kabeliams, laidininkams, kabelių dėžėms, jungiklių dėžėms, pakabinamiesiems apšvietimo elementams, nedideliems atliekų ar šildymo vamzdžiams ir kt. tvirtinti.

2 / 3
Vidaus apdaila

Galima atlikti gipskartonio profilio tvirtinimo darbus. BX 3-L 02 yra puikus bet kokio vidaus apdailos rangovo įrankių komplekto priedas.

3 / 3
Hidroizoliacija

Pamirškite elektros maitinimo problemas montuodami hidroizoliaciją. Belaidis BX 3 su naująja X-SW plastikine poveržle leis darbą atlikti greitai ir be vargo.

Norėdami tęsti prisijunkite
Pridėta į krepšelį
Pridėta į krepšelį
Eiti į pirkinių krepšelį