Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros
Hilti

Ypatybės ir Aplikacijos

Ypatybės
  • Antrosios kartos „Hilti“ be degimo veikianti tiesioginio tvirtinimo technologija, skirta kokybiškam ir patikimesniam tvirtinimui prie betono, plieno ir tam tikrų tipų pilnavidurių plytų mūro
  • Įrankis veikia be degimo, todėl nėra šovinių ar balionėlių, kuriuos reikia sandėliuoti, o paskui pašalinti
  • Iki 800 / 500 / 400 tvirtinimo elementų įkalti galima viena akumuliatoriaus įkrova (tai priklauso nuo B22 akumuliatoriaus modelio – 5,2 Ah, 3,0 Ah arba 2,6 Ah)
  • Dėtuvėje telpa 30 vinių
  • Itin aukštas produktyvumas – 1,3 vinies per sekundę
Aplikacijos
  • Gipskartonio perimetrinių profilių tvirtinimas prie grindų, sienų ir lubų į betoną, pilnavidurių plytų mūrą arba plieną
  • Tinklo, membranų arba plėvelės tvirtinimas prie betoninių sienų naudojant specialius poveržlių laikiklius
  • Sienų sąvaržų jungčių tvirtinimas prie betono, pilnavidurių plytų mūro arba plieno – rekomenduojama naudoti specialų poveržlių laikiklį
  • Tinka įvairiems lengvai apkrauto tvirtinimo į betoną, pilnavidurių plytų mūrą arba plieną darbams
  • Kabelių, kanalų arba įvairių lengvų elektros instaliacijos elementų tvirtinimas – rekomenduojama viniakalės antgalį ME

Gaminio variantai ir rinkiniai

Techniniai duomenys

Dokumentai ir vaizdo įrašai

Konsultacijos ir pagalba

Image alt text (optional)

Būkite nesustabdomi su BX 3

Hilti BX 3: tiesioginio tvirtinimo įrankis, skirtas betono ir plieno konstrukcijoms

Pavargote nuo nesibaigiančio dujų ir parako keitimo, tačiau mėgstate tvirtinimo galią, greitį ir tiesioginio tvirtinimo saugumą?

BX 3 tinka tvirtinimo kietame betone ir pliene darbams, todėl jį galima naudoti įvairiose srityse. Be to, jis puikai tiks prie esamo 22 V įrankių komplekto.

Tiesiog įstatykite vinis, įdėkite akumuliatorių ir įjunkite. Viskas – jūs pasiruošę darbui.

Pirmoji pasaulyje akumuliatorinė technologija

Daugiau jokių dujų balionėlių keitimo ar nešvarių parakinių įrankių valymo. BX 3 reikalingas tik B 22/5,2 Ah akumuliatorius, su kuriuo galėsite pritvirtinti iki 600 vinių!

Galingas ir tylus

Maža atatranka, beveik jokių dulkių ir vibracijos. Šis gerai subalansuotas įrankis – saugiausias sveikatos ir saugos srityje: vykdomųjų taškų vertė tik 0,01, be to, jis pasižymi minimaliu triukšmu ir neįtikėtinu našumu.

UNIVERSALUS ĮRANKIS, NESVARBU, KOKIOJE SRITYJE DIRBATE

Mechaninės instaliacijos ir elektros darbai

Bet kokius mechaninės instaliacijos ir elektros darbus atliksite greitai ir lengvai. BX 3-ME idealiai tinka kabeliams, laidininkams, kabelių dėžėms, jungiklių dėžėms, pakabinamiesiems apšvietimo elementams, nedideliems atliekų ar šildymo vamzdžiams ir kt. tvirtinti.

Vidaus apdaila

Galite atlikti gipskartonio profilio tvirtinimo darbus. BX 3-L 02 yra puikus kiekvieno vidaus apdailos rangovo įrankių komplekto priedas.

Hidroizoliacija

Pamirškite elektros maitinimo problemas montuodami hidroizoliaciją. Belaidis BX 3 su naująja X-SW plastikine poveržle leis darbą atlikti greitai ir be vargo.