Įdėta į krepšelį
Įdėta į krepšelį
Eiti į krepšelį

"Hilti" Direktorių taryba

MICHAELIS HILTI

Please enter alternative text here (optional)

Valdybos garbės pirmininkas

Šanas, Lichtenšteinas

Michaelis Hilti, įmonės įkūrėjo prof. Martino Hilti sūnus (gim. 1946 m.; 2018 m. metiniame visuotiniame susirinkime išrinktas garbės pirmininku), 1990 m. buvo išrinktas į direktorių valdybą. Studijavo verslo administravimą Sankt Galeno universitete, vėliau dirbo „Chase Manhattan Bank“ banke Londone, o 1975 m. pradėjo dirbti „Hilti“ rinkodaros vadovo pavaduotoju. Po metų buvo paskirtas į įmonės vykdomąją valdybą; nuo 1978 m. dirbo generalinio direktoriaus pavaduotoju ir vadovavo įmonės Gręžimo ir griovimo verslo padaliniui. 1990 m. jis paskirtas generaliniu direktoriumi ir ėjo šias pareigas iki 1993 m. pabaigos. Nuo 1994 m. iki 2006 m. jis buvo direktorių valdybos pirmininkas. Šiuo metu Michaelis Hilti yra „Hilti“ bendrovės direktorių valdybos garbės pirmininkas, Martino Hilti šeimos patikos fondo patikėtinis, „Hilti“ fondo valdybos narys ir „Hilti“ meno fondo pirmininkas. Jis yra ėjęs įvairias direktoriaus pareigas, taip pat Kunigaikščio prekybos tarybos nario pareigas, į kurias jį paskyrė Jo Šviesybė Lichtenšteino kunigaikštis Jonas Adomas II. Sankt Galeno universitetas Michaeliui Hilti suteikė garbės senatoriaus titulą.

HEINRICHAS FISCHERIS

Please enter alternative text here (optional)

Direktorių tarybos pirmininkas

Riušlikonas, Šveicarija

Heinrichas Fischeris (gim. 1950 m.; išrinktas eiti pareigas iki 2019 m. metinio visuotinio susirinkimo) yra direktorių tarybos pirmininkas. Jis yra direktorių valdybos narys nuo 2007 m. 1973 m. H. Fischeris baigė Šveicarijos federalinį technologijos institutą Ciuriche, kuriame studijavo elektros inžineriją ir techninę fiziką ir gavo inžinieriaus diplomą. Toliau Ciuricho universitete studijavo verslo administravimą ir dirbo šioje srityje; 1976 m. įgijo magistro laipsnį. Nuo 1977 m. ėjo vyresniojo vadovo pareigas įmonėse „Oerlikon Bührle Holding“, „Balzers AG“ (1980–1989 m.), o vėliau dar kartą įmonėje „Oerlikon Holding“ (1990–1995 m.). 1996–2007 m. jis buvo „Saurer AG“ (Arbonas) generalinis direktorius. Heinrichas Fischeris yra „Tecan AG“ ir „Sensirion AG“ direktorių valdybos narys.

Prof. dr. PIUS BASCHERA

Please enter alternative text here (optional)

Ciurichas, Šveicarija

Pius Baschera (gim. 1950 m.; perrinktas eiti pareigas iki 2019 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2006 m. tapo direktorių valdybos nariu. Iki 2017 m. balandžio mėn. ėjo šios valdybos pirmininko pareigas, vėliau užleido jas Heinrichui Fischeriui. Šveicarijos federaliniame technologijos institute Ciuriche P. Baschera studijavo mechanikos inžineriją ir verslo administravimą ir įgijo daktaro laipsnį. 1979 m. pradėjo dirbti „Hilti“ gamybos srities finansų kontrolės vadovu. Prieš tapdamas pirmininku 13 metų jis ėjo generalinio direktoriaus pareigas. Nuo 2017 m. balandžio mėn. jis yra Martino Hilti šeimos patikos fondo atstovas viešiesiems ryšiams. Jis yra „Schindler Group“ (Hergisvilis) direktorių valdybos narys ir „Vorwerk & Co.“ (Vupertalis) bei „Ardex GmbH“ (Vitenas) įmonių patariamųjų tarybų narys, taip pat „ETH Zurich Foundation“ fondo pirmininkas.

DANIELIS DAENIKERIS

Please enter alternative text here (optional)

Ciurichas, Šveicarija

Danielis Daenikeris (gim. 1963 m.; išrinktas eiti pareigas iki 2021 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2018 m. tapo direktorių valdybos nariu. Danielis Daenikeris yra „Homburger AG“ (komercinės teisės advokatų kontoros Ciuriche) valdantysis dalininkas. Taip pat jis yra „dormakaba Holding AG“ (Šveicarija) valdybos įgaliotinis, „Rothschild & Co SCA“ (Prancūzija) stebėtojų tarybos narys ir Ciuricho universiteto dėstytojas.

KIMAS FAUSINGAS

Please enter alternative text here (optional)

Sionderborgas, Danija

Kimas Fausingas (gim. 1964 m.; perrinktas eiti pareigas iki 2019 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2010 m. buvo išrinktas direktorių valdybos nariu. 1987 m. įgijo mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnį Aarhus Teknikum aukštojoje mokykloje Danijoje, o 1996 m. – verslo administravimo magistro laipsnį „Henley“ verslo mokykloje Londone. 1990 m. profesinės karjeros kelias atvedė jį į „Hilti“ grupę ir čia iki 2007 m. jis ėjo įvairias vadovo pareigas Europoje ir Azijoje. Vėliau jis perėjo į Danijos „Danfoss“ grupę ir 2008 m. sausio mėn. buvo paskirtas generaliniu administracijos direktoriumi bei vykdomojo komiteto nariu. Nuo 2017 m. liepos mėn. eina pirmininko ir generalinio direktoriaus pareigas. Taip pat jis yra „SMA A/G“ pirmininko pavaduotojas (Kaselis, Vokietija) ir „Velux“ grupės (Kopenhaga, Vokietija) pirmininko pavaduotojas.

Dr. MICHAELIS JACOBI

Please enter alternative text here (optional)

Andermatas, Šveicarija

Michaelis Jacobi (gim. 1953 m.; perrinktas eiti pareigas iki 2019 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2007 m. buvo išrinktas direktorių valdybos nariu. Sankt Galeno universitete ir Vašingtono universitete, Siatle, studijavo verslo ekonomiką ir 1979 m. įgijo daktaro laipsnį Sankt Galeno universitete. Nuo 1978 m. iki 2007 m. „Ciba-Geigy AG“, o vėliau – „Ciba Specialty Chemicals Inc.“ (Bazelis) ėjo įvairias finansų valdytojo pareigas Brazilijoje, JAV ir Šveicarijoje. Nuo 1996 m. iki 2007 m. jis buvo įmonės tarptautinis vyriausiasis finansininkas. Šiandien Michaelis Jacobi yra nepriklausomas bendrovės konsultantas. Nuo 2003 m. jis yra „Sonova Holding AG“ (Štėfa) direktorių valdybos narys, o nuo 2008 m. gruodžio mėn. – Martino Hilti šeimos patikos fondo patikėtinis.

BARBARA MILIAN THORALFSSON

Please enter alternative text here (optional)

Oslas, Norvegija

Barbara Milian Thoralfsson (gim. 1959 m.; perrinkta eiti pareigas iki 2020 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2014 m. buvo išrinkta direktorių valdybos nare. Kolumbijos universitete Niujorke ji įgijo rinkodaros ir finansų srities magistro laipsnį, o Djuko universitete Šiaurės Karolinoje įgijo psichologijos bakalauro laipsnį. Barbara Milian Thoralfsson ėjo generalinio direktoriaus pareigas telekomunikacijų ir vartotojų prekių sektoriuose, ji turi sukaupusi didelę direktoriaus konsultanto darbo patirtį viešosiose ir privačiose tarptautinėse įmonėse. Nuo 2006 m. ji yra verslininkė ir dirba pramonės sektoriuje („Fleming Industrier AS“, Oslas), o nuo 2007 m. yra „EQT Partners AS“ (Oslas) įmonės patarėja pramonės klausimais. Ji yra „ColArt International Holdings Ltd“ (Londonas) pirmininkė ir „SCA AB“ (Stokholmas) valdybos narė bei audito komiteto pirmininkė. Taip pat turi „G4S Plc“ (Londonas) ir „Norfolier GreenTec AS“ (Oslas) valdybų įgaliojimus.

Dalintis

Susisiekite su mumis
Susisiekite su mumis