About Hilti

APIE MUS

Oficialus Lietuva tinklalapis

Hilti kuria naujas technologijas, programinę įrangą ir teikia paslaugas profesionalioms statyboms

Mes esame globali korporacija su atstovybėmis daugiau kaip 120 pasaulio šalių. Mūsų kompanijoje dirba daugiau kaip 30 000 darbuotojų.

Jau 75 metus mūsų technologijos kasdien padeda realizuoti sudėtingus ir įspūdingus inžinerinius uždavinius – nuo supergreitojo keleivinio ekspreso Japonijoje iki giliai po žeme įrengtų metro tunelių statybų stambiausiuose pasaulio miestuose.

Mes užtikriname kompleksinį statybinių projektų palaikymą, teikdami klientams programinę įrangą projektavimui, apmokymus  ir sprendimų konsultacijas statybų objektuose. Mes realizuojame "vieno lango" principą statybų srityje bet kuriame pasaulio taške.

MES DIRBAME SU MŪSŲ KLIENTAIS TIESIOGIAI

Hilti customers

Mūsų klientas – viso, ką mes darome, centras.

Būtent todėl mes vykdome pardavimus visame pasaulyje: du trečdaliai Hilti darbuotojų kasdien dirba tiesiogiai su klientais. Tai 250 000 kontaktų visame pasaulyje – tiesiogiai, telefonu ir asmeniškai.

Mes taip pat praleidžiame didelę darbo dalį ne biure: techniniai konsultantai bei inžinieriai nuolatos bendradarbiauja su klientais statybų objektuose. Tiesiogiai bendraudami, mes galime ieškoti sprendimų ir galimybių dirbti greičiau, paprasčiau ir saugiau.

Nuolatinis bendravimas su klientais leidžia mums suprasti, ko reikia jų verslui, kad būtų kuriamos naujovės.

MES SAVARANKIŠKAI TYRINĖJAME IR VEIKIAME

Hilti stengiasi ieškoti nuosavo sprendimo. 

Mes kuriame technologijas, programinę įrangą ir teikiame paslaugas, kurios skiriasi nuo visų, egzistuojančių rinkoje.

Mes turime savo tyrimų centrus, kurie bendradarbiauja su žymiausiais techniniais universitetais bei partnerių organizacijomis visame pasaulyje.

Mūsų sprendimai įgyvendinami ir nuosavose Hilti gamyklose, ir partnerių kompanijose. Mes įdėmiai stebime, kad visi produktai atitiktų bendrus aukštos kokybės standartus.  

Mes – privati kompanija, kuri nuo 1941 metų iki šiol priklauso steigėjo Martin Hilti šeimai. Todėl mes siekiame ilgalaikės ir nuolatinės plėtros, o ne greito pelno. 

DAUGIAU APIE HILTI

MŪSŲ ISTORIJA

MŪSŲ ISTORIJA

Sužinoti daugiau
KORPORATYVINIS VALDYMAS

KORPORATYVINIS VALDYMAS

Sužinoti daugiau

Dalintis