Įdėta į krepšelį
Įdėta į krepšelį
Eiti į krepšelį

"Hilti" Vykdomoji valdyba

Dr. CHRISTOPHAS LOOSAS

Dr. Christoph Loos

GENERALINIS DIREKTORIUS

Christophas Loosas (gim. 1968 m.) pradėjo eiti generalinio direktoriaus pareigas 2014 m. sausio mėn. Nuo 2007 m. jis yra vykdomosios valdybos narys.  Per pirmuosius ketverius kadencijos metus jis buvo atsakingas už finansų, žmogiškųjų išteklių, IT ir įmonės plėtros klausimus. 2011 m. jis perėmė besiformuojančių rinkų bei pasaulinės energetikos ir pramonės sričių kuravimą. 2001 m. pradėjo dirbti „Hilti“ įmonėje ir iš pradžių vadovavo įmonės plėtros komandai, o vėliau įsteigė Strateginio valdymo padalinį. 2003 m. pabaigoje jis persikėlė į Vokietiją ir iš pradžių ėjo regiono pardavimo direktoriaus pareigas, o vėliau nuo 2005 m. tapo „Hilti Germany“ generaliniu direktoriumi.

JÖRGAS KAMPMEYERIS

Jörg Kampmeyer

VYRIAUSIASIS FINANSININKAS, EUROPOS RINKOS, SKAITMENINIS VERSLAS

Jörgas Kampmeyeris (gim. 1968 m.) eina vyriausiojo finansininko ir vykdomosios valdybos nario pareigas nuo 2011 m. balandžio mėn. Iš pradžių jis buvo atsakingas už finansų, įmonės plėtros, žmogiškųjų išteklių ir IT klausimus. Nuo 2017 m., be vyriausiojo finansininko pareigų, taip pat vadovauja Europos rinkų bei grupės skaitmeninio verslo ir strateginės rinkodaros sritims. J. Kampmeyeris pradėjo dirbti „Hilti“ įmonėje 2002 m. įmonės plėtros vadovu, o vėliau dirbo strateginės rinkodaros vadovu. 2006 m. jis persikėlė į Vokietiją ir perėmė „Hilti Germany“ generalinio direktoriaus pareigas, o 2010 m. taip pat pradėjo eiti Centrinės Europos regiono rinkos vadovo pareigas. 

JAHANGIRAS (JANAS) DOONGAJI

Jahangir (Jan) Doongaji

ELEKTRINIAI ĮRANKIAI IR GRUPĖS TYRIMAI

Jahangiras (Janas) Doongaji (gim. 1967 m.) nuo 2014 m. yra vykdomosios valdybos narys. Ji yra atsakingas už elektrinių įrankių ir priedų verslo, įmonės tyrimų ir technologijų, taip pat daiktų interneto sričių klausimus. Janas Doongaji pradėjo dirbti „Hilti“ įmonėje 2000 m. ir iš pradžių vadovavo klientų aptarnavimo sričiai Šveicarijos rinkos organizacijoje. 2002 m. jis persikėlė į įmonės centrinę būstinę Šane ir nuo tada eina įvairias pareigas įvairiuose įmonės verslo padaliniuose. Neseniai Janas Doongaji pradėjo vadovauti Elektrinių įrankių ir priedų verslo padaliniui.

MATTHIAS GILLNERIS

Matthias Gillner

ĮMONĖS PAREIGYBĖS IR ENERGETIKA BEI PRAMONĖ

Matthias Gillneris (gim. 1967 m.) yra vykdomosios valdybos narys nuo 2011 m. balandžio mėn. Jis yra atsakingas už žmogiškųjų išteklių, IT, įmonės plėtros bei pasaulinės energetikos ir pramonės verslo klausimus. Ėjo elektrinių įrankių padalinio vadovo pareigas, vėliau nuo 2014 m. iki 2017 m. vadovavo besiformuojančių rinkų ir energetikos ir pramonės sritims. „Hilti“ įmonėje pradėjo dirbti 2000 m., jam teko įmonės plėtros vadovo pareigos. 2001 m. viduryje jis buvo paskirtas įmonės žmogiškųjų išteklių vadovu, o vėliau ėmė vadovauti Matavimo sistemų verslo padaliniui. Nuo 2006 m. iki 2013 m. pabaigos Matthias Gillneris ėjo elektrinių įrankių ir priedų verslo srities vadovo pareigas. 

MARCO MEYRATAS

Marco Meyrat

ŠIAURĖS AMERIKOS RINKOS IR BESIFORMUOJANTYS REGIONAI

Marco Meyratas (gim. 1963 m.) nuo 2005 m. pradžios yra vykdomosios valdybos narys. Jis yra atsakingas už Šiaurės Amerikos srities klausimus, taip pat Azijos, Artimųjų Rytų, Turkijos, Afrikos, Lotynų Amerikos ir Rytų Europos besiformuojančių regionų klausimus. „Hilti“ įmonėje pradėjo dirbti 1989 m., jam teko produktų vadybininko pareigos „Hilti“ bendrovės centrinėje būstinėje Šane. Ėjo įvairias pareigas įmonėse „Hilti France“ ir „Hilti Germany“, 1999 m. buvo paskirtas „Hilti Switzerland“ generaliniu direktoriumi, o 2002 m. – „Hilti Germany“ generaliniu direktoriumi. 

Dr. STEFANAS NÖKENAS

Dr. Stefan Nöken

TVIRTINIMO TECHNOLOGIJA IR LOGISTIKA

Stefanas Nökenas (gim. 1965 m.) nuo 2007 m. pradžios yra vykdomosios valdybos narys. Jis yra atsakingas už tvirtinimo ir apsaugos priemonių verslo, taikomosios programinės įrangos ir įmonės logistikos klausimus. „Hilti“ įmonėje pradėjo dirbti 2000 m., jam teko įmonės inžinerijos vadovo pareigos. 2004 m. jis perėmė pareigas tiekimo grandinės valdymo tarptautinėse įmonėse, yra atsakingas už viešųjų pirkimų ir tarptautinės logistikos klausimus.

Dalintis

Susisiekite su mumis
Susisiekite su mumis