Hilti Vykdomoji valdyba ir Direktorių taryba

Vykdomoji valdyba

Dr. Christoph Loos

Dr. Christoph Loos

GENERALINIS DIREKTORIUS

Christophas Loosas (gim. 1968 m.) pradėjo eiti generalinio direktoriaus pareigas 2014 m. sausio mėn. Nuo 2007 m. jis yra vykdomosios valdybos narys.  Per pirmuosius ketverius kadencijos metus jis buvo atsakingas už finansų, žmogiškųjų išteklių, IT ir įmonės plėtros klausimus. 2011 m. jis perėmė besiformuojančių rinkų bei pasaulinės energetikos ir pramonės sričių kuravimą. 2001 m. pradėjo dirbti „Hilti“ įmonėje ir iš pradžių vadovavo įmonės plėtros komandai, o vėliau įsteigė Strateginio valdymo padalinį. 2003 m. pabaigoje jis persikėlė į Vokietiją ir iš pradžių ėjo regiono pardavimo direktoriaus pareigas, o vėliau nuo 2005 m. tapo „Hilti Germany“ generaliniu direktoriumi.

Matthias Gillner

Matthias Gillner

ĮMONĖS PAREIGYBĖS IR ENERGETIKA BEI PRAMONĖ

Matthias Gillneris (gim. 1967 m.) yra vykdomosios valdybos narys nuo 2011 m. balandžio mėn. Jis yra atsakingas už žmogiškųjų išteklių, IT, įmonės plėtros bei pasaulinės energetikos ir pramonės verslo klausimus. Ėjo elektrinių įrankių padalinio vadovo pareigas, vėliau nuo 2014 m. iki 2017 m. vadovavo besiformuojančių rinkų ir energetikos ir pramonės sritims. „Hilti“ įmonėje pradėjo dirbti 2000 m., jam teko įmonės plėtros vadovo pareigos. 2001 m. viduryje jis buvo paskirtas įmonės žmogiškųjų išteklių vadovu, o vėliau ėmė vadovauti Matavimo sistemų verslo padaliniui. Nuo 2006 m. iki 2013 m. pabaigos Matthias Gillneris ėjo elektrinių įrankių ir priedų verslo srities vadovo pareigas. 

Jahangir (Jan) Doongaji

Jahangir (Jan) Doongaji

ELEKTRINIAI ĮRANKIAI IR GRUPĖS TYRIMAI

Jahangiras (Janas) Doongaji (gim. 1967 m.) nuo 2014 m. yra vykdomosios valdybos narys. Ji yra atsakingas už elektrinių įrankių ir priedų verslo, įmonės tyrimų ir technologijų, taip pat daiktų interneto sričių klausimus. Janas Doongaji pradėjo dirbti „Hilti“ įmonėje 2000 m. ir iš pradžių vadovavo klientų aptarnavimo sričiai Šveicarijos rinkos organizacijoje. 2002 m. jis persikėlė į įmonės centrinę būstinę Šane ir nuo tada eina įvairias pareigas įvairiuose įmonės verslo padaliniuose. Neseniai Janas Doongaji pradėjo vadovauti Elektrinių įrankių ir priedų verslo padaliniui.

Avraham (Avi) Kahn

Avraham (Avi) Kahn

AMERIKOS IR AZIJOS REGIONAI

Avraham (Avi) Kahn (gim. 1977 m.) Yra vykdomosios valdybos narys nuo 2020 m. Sausio mėn. Ir yra atsakingas už Azijos ir Amerikos rinkas. Savo „Hilti“ karjerą jis pradėjo pardavimų srityje JAV 2004 m. Po to, kai užėmė įvairias vadovo pareigas, 2011 m. Buvo paskirtas „Hilti Canada“ generaliniu direktoriumi. 2017 m. Jis perėmė atsakomybę už visą Šiaurės Amerikos regioną.

Dr. Stefan Nöken

Dr. Stefan Nöken

TVIRTINIMO TECHNOLOGIJA IR LOGISTIKA

Stefanas Nökenas (gim. 1965 m.) nuo 2007 m. pradžios yra vykdomosios valdybos narys. Jis yra atsakingas už tvirtinimo ir apsaugos priemonių verslo, taikomosios programinės įrangos ir įmonės logistikos klausimus. „Hilti“ įmonėje pradėjo dirbti 2000 m., jam teko įmonės inžinerijos vadovo pareigos. 2004 m. jis perėmė pareigas tiekimo grandinės valdymo tarptautinėse įmonėse, yra atsakingas už viešųjų pirkimų ir tarptautinės logistikos klausimus.

Joaquim Sardà Solsona

Joaquim Sardà

EUROPOS IR ARTIMŲJŲ RYTŲ REGIONAI, STRATEGINIS MARKETINGO

Joaquim Sardà Solsona (g. 1974 m.) Yra vykdomosios valdybos narys nuo 2020 m. Sausio mėn. Jis yra atsakingas už Europos ir Vidurinių Rytų rinkas bei Strateginės rinkodaros skyrių. Savo „Hilti“ karjerą jis pradėjo 2005 m., Būdamas verslo plėtros skyriuje. Vėliau jis užėmė keletą pardavimų vadybininkų Italijoje ir Vokietijoje. 2012 m. Jis užėmė Italijos ir Pietų Europos regiono rinkos organizavimo generalinio direktoriaus pareigas.

Direktorių taryba

Michael Hilti

Michael Hilti

Valdybos garbės pirmininkas

Šanas, Lichtenšteinas

Michaelis Hilti, įmonės įkūrėjo prof. Martino Hilti sūnus (gim. 1946 m.; 2018 m. metiniame visuotiniame susirinkime išrinktas garbės pirmininku), 1990 m. buvo išrinktas į direktorių valdybą. Studijavo verslo administravimą Sankt Galeno universitete, vėliau dirbo „Chase Manhattan Bank“ banke Londone, o 1975 m. pradėjo dirbti „Hilti“ rinkodaros vadovo pavaduotoju. Po metų buvo paskirtas į įmonės vykdomąją valdybą; nuo 1978 m. dirbo generalinio direktoriaus pavaduotoju ir vadovavo įmonės Gręžimo ir griovimo verslo padaliniui. 1990 m. jis paskirtas generaliniu direktoriumi ir ėjo šias pareigas iki 1993 m. pabaigos. Nuo 1994 m. iki 2006 m. jis buvo direktorių valdybos pirmininkas. Šiuo metu Michaelis Hilti yra „Hilti“ bendrovės direktorių valdybos garbės pirmininkas, Martino Hilti šeimos patikos fondo patikėtinis, „Hilti“ fondo valdybos narys ir „Hilti“ meno fondo pirmininkas. Jis yra ėjęs įvairias direktoriaus pareigas, taip pat Kunigaikščio prekybos tarybos nario pareigas, į kurias jį paskyrė Jo Šviesybė Lichtenšteino kunigaikštis Jonas Adomas II. Sankt Galeno universitetas Michaeliui Hilti suteikė garbės senatoriaus titulą.

Heinrich Fischer

Heinrich Fischer

Direktorių tarybos pirmininkas

Riušlikonas, Šveicarija

Heinrichas Fischeris (gim. 1950 m.; išrinktas eiti pareigas iki 2022 m. metinio visuotinio susirinkimo) yra direktorių tarybos pirmininkas. Jis yra direktorių valdybos narys nuo 2007 m. 1973 m. H. Fischeris baigė Šveicarijos federalinį technologijos institutą Ciuriche, kuriame studijavo elektros inžineriją ir techninę fiziką ir gavo inžinieriaus diplomą. Toliau Ciuricho universitete studijavo verslo administravimą ir dirbo šioje srityje; 1976 m. įgijo magistro laipsnį. Nuo 1977 m. ėjo vyresniojo vadovo pareigas įmonėse „Oerlikon Bührle Holding“, „Balzers AG“ (1980–1989 m.), o vėliau dar kartą įmonėje „Oerlikon Holding“ (1990–1995 m.). 1996–2007 m. jis buvo „Saurer AG“ (Arbonas) generalinis direktorius. Heinrichas Fischeris yra „Tecan AG“ ir „Sensirion AG“ direktorių valdybos narys.

Prof. Dr. Pius Baschera

Prof. Dr. Pius Baschera

Ciurichas, Šveicarija

Pius Baschera (gim. 1950 m.; perrinktas eiti pareigas iki 2022 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2006 m. tapo direktorių valdybos nariu. Iki 2017 m. balandžio mėn. ėjo šios valdybos pirmininko pareigas, vėliau užleido jas Heinrichui Fischeriui. Šveicarijos federaliniame technologijos institute Ciuriche P. Baschera studijavo mechanikos inžineriją ir verslo administravimą ir įgijo daktaro laipsnį. 1979 m. pradėjo dirbti „Hilti“ gamybos srities finansų kontrolės vadovu. Prieš tapdamas pirmininku 13 metų jis ėjo generalinio direktoriaus pareigas. Nuo 2017 m. balandžio mėn. jis yra Martino Hilti šeimos patikos fondo atstovas viešiesiems ryšiams. Jis yra „Schindler Group“ (Hergisvilis) direktorių valdybos narys ir „Vorwerk & Co.“ (Vupertalis) bei „Ardex GmbH“ (Vitenas) įmonių patariamųjų tarybų narys, taip pat „ETH Zurich Foundation“ fondo pirmininkas.

Daniel Daeniker

Daniel Daeniker

Ciurichas, Šveicarija

Danielis Daenikeris (gim. 1963 m.; išrinktas eiti pareigas iki 2021 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2018 m. tapo direktorių valdybos nariu. Danielis Daenikeris yra „Homburger AG“ (komercinės teisės advokatų kontoros Ciuriche) valdantysis dalininkas. Taip pat jis yra „dormakaba Holding AG“ (Šveicarija) valdybos įgaliotinis, „Rothschild & Co SCA“ (Prancūzija) stebėtojų tarybos narys ir Ciuricho universiteto dėstytojas.

Kim Fausing

Kim Fausing

Sionderborgas, Danija

Kimas Fausingas (gim. 1964 m.; perrinktas eiti pareigas iki 2022 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2010 m. buvo išrinktas direktorių valdybos nariu. 1987 m. įgijo mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnį Aarhus Teknikum aukštojoje mokykloje Danijoje, o 1996 m. – verslo administravimo magistro laipsnį „Henley“ verslo mokykloje Londone. 1990 m. profesinės karjeros kelias atvedė jį į „Hilti“ grupę ir čia iki 2007 m. jis ėjo įvairias vadovo pareigas Europoje ir Azijoje. Vėliau jis perėjo į Danijos „Danfoss“ grupę ir 2008 m. sausio mėn. buvo paskirtas generaliniu administracijos direktoriumi bei vykdomojo komiteto nariu. Nuo 2017 m. liepos mėn. eina pirmininko ir generalinio direktoriaus pareigas. Taip pat jis yra „SMA A/G“ pirmininko pavaduotojas (Kaselis, Vokietija) ir „Velux“ grupės (Kopenhaga, Vokietija) pirmininko pavaduotojas.

Carla De Geyseleer

Carla De Geyseleer

Erembodegem, Belgija

Carla De Geyseleer (Metinio visuotinio akcininkų susirinkimo išrinkta iki 2022 m.) 2019 metais prisijungė prie direktorių valdybos. Nuo 2014 iki 2019 metų vasario mėnesio, ji dirbo mobiliojo ryšio operatoriaus „Vodafone“,  dukterinės įmonės „Vodafone Libertel B.V.“, tiek ir logistikos kompanijos DHL Express Benelux, finansų direktore Nyderlanduose. Kompanijoje DHL dirbo įvairiuose finansų ir verslo plėtros regioniniuose ir pasauliniuose padaliniuose. Carla De Geyseleer turi vadybos magistro laipsnį, kurį įgyjo Lausanne, Šveicarijos vadybos plėtros institute.

Marco Meyrat

Please enter alternative text here (optional)

Chur, Šveicarija

Marco Meyrat (g. 1963 m., Išrinktas iki 2023 m. Metinio visuotinio susirinkimo) į Direktorių valdybą įstojo 2020 m. Nuo 2020 m. Sausio 1 d. Jis yra „Hilti“ fondo valdybos pirmininkas. 2005 - 2019 m. Jis buvo „Hilti Group“ vykdomosios valdybos narys. Marco Meyrat savo karjerą Hilti pradėjo 1989 m., Kaip produktų vadybininkas tiesioginiame tvirtinime, esančiame įmonės būstinėje Lichtenšteine. Tarp svarbių jo Hilti karjeros užimamų pareigų yra Šveicarijos ir Vokietijos rinkodaros organizacijų generalinis direktorius. 2005 m. Jis prisijungė prie bendrovės vykdomosios valdybos ir buvo atsakingas už pardavimus ir rinkodarą visame pasaulyje. Nuo 2017 m. Jis buvo atsakingas už Šiaurės Amerikos regioną ir kylančias rinkas. Marco Meyrat taip pat yra „Ardex GmbH“, Vitenas (Vokietija) patariamosios tarybos narys; „OLMeRO AG“ direktorių valdybos pirmininko pavaduotojas, Glattbrugg (Šveicarija); Zug (Šveicarija) „Venture Incubator AG“ direktorių valdybos pirmininko pavaduotojas.

Barbara Milian Thoralfsson

Barbara Milian Thoralfsson

Oslas, Norvegija

Barbara Milian Thoralfsson (gim. 1959 m.; perrinkta eiti pareigas iki 2020 m. metinio visuotinio susirinkimo) 2014 m. buvo išrinkta direktorių valdybos nare. Kolumbijos universitete Niujorke ji įgijo rinkodaros ir finansų srities magistro laipsnį, o Djuko universitete Šiaurės Karolinoje įgijo psichologijos bakalauro laipsnį. Barbara Milian Thoralfsson ėjo generalinio direktoriaus pareigas telekomunikacijų ir vartotojų prekių sektoriuose, ji turi sukaupusi didelę direktoriaus konsultanto darbo patirtį viešosiose ir privačiose tarptautinėse įmonėse. Nuo 2006 m. ji yra verslininkė ir dirba pramonės sektoriuje („Fleming Industrier AS“, Oslas), o nuo 2007 m. yra „EQT Partners AS“ (Oslas) įmonės patarėja pramonės klausimais. Ji yra „ColArt International Holdings Ltd“ (Londonas) pirmininkė ir „SCA AB“ (Stokholmas) valdybos narė bei audito komiteto pirmininkė. Taip pat turi „G4S Plc“ (Londonas) valdybų įgaliojimus.

Dalintis