Hilti Connect App brings hassle-free tool services to your fingertips

HILTI CONNECT – APTARNAVIMAS BE RŪPESČIŲ

Koks tai įrankis? Kaip remontuojami įrankiai? Kaip naudoti šį įrankį? Nereikia rūpintis - „Hilti Connect“ programėlė atsakys į visus jūsų klausimus.

Hilti Connect App brings hassle-free tool services to your fingertips. Download from the App Store and Google Play

Kartais gyvenime paprasčiausi dalykai virsta sunkiausiais.

Visi esame buvę tokioje situacijoje. Tiek kai reikalinga suremontuoti sugedusią skalbimo mašiną, rasti savo vaiko švarkelį ar patikrinti, ar tavo dviratis turi galiojančią garantiją, kartais tokie dalykai nėra lengva.

Deja, negalime Jums padėti kasdieninėse bėdose Jūsų asmeniniame gyvenime, bet darbo vietoje visada stengiamės palengvinti Jūsų darbą. Tam sukūrėme Hilti Connect programėlę, kuri išspręs tokius erzinančius dalykus kaip:

  • Kaip aš galiu užsisakyti remontą tiesiogiai darbo vietoje?
  • Kaip rasti serijos numerį, kai etiketė yra purvina ar sugadinta?
  • Kaip greitai išmokyti savo komandą naudotis įrankiu?
  • Kai viskas atrodo vienodai, gali būti sunku pasakyti, kuris tavo.
  • Kaip galiu žinoti, kuris tai įrankis?

Viskas, ko tau reikia, yra tavo išmanusis telefonas ir Hilti Connect programėlė, kad galėtum greitai ir lengvai įveikti tokius įšūkius ir dar daugiau, tiesiogiai darbų vietoje.

Nuskaitykite. Spustelėkite. Padaryta!

SURINKIMO NEREIKALAUJANČIŲ ĮRANKIŲ PASLAUGOS, KAD IŠSPRĘSTI TOKĮ GALVOS SKAUSMĄ KAIP:

1 / 5
Kaip aš galiu užsisakyti remontą tiesiogiai darbo vietoje?

Su Hilti Connect programėle nebereikės ieškoti pirkimą pagrindžiančių dokumentų, ieškoti internete netoliese esančių remonto centrų ar savo mobiliajame telefone medžioti remonto specialisto telefono numerio. Paprasčiausiai nuskenuok NFC etiketę ant įrankio su savo išmaniuoju telefonu. Taip ekrane pamatysi įrankio pagrindinį aprašymą. Nuo šios vietos, viskas, ko reikia, yra vienas paspaudimas, kad užsakytumėte įrankio remontą. Jeigu reikia, gali tiesiogiai skambinti per programėlę ir kalbėti su draugiška vietos Klientų aptarnavimo komanda. Paimsime tavo įrankį taisymui ir per trumpą laiką grąžinsime atgal!

2 / 5
Kaip atpažinti įrankį, kai etiketė yra nešvari ar pažeista?

Su Hilti Connect programėle tu gali lengvai identifikuoti įrankius. Nuskenuok NFC etiketę ir gauk prieigą prie tokios informacijos kaip įrankio tipas, serijos numeris, savininko įmonės pavadinimas, įsigijimo data ir dar daugiau.

3 / 5
Kaip greitai išmokyti savo komandą naudotis įrankiu?

Su Hilti Connect programėle tiosiog nuskenuok NFC etiketę ant įrankio ir iškart gausi prieigą prie naudingų šaltinių, tokių kaip video instrukcijų, instrukcijų vadovų ir dar daugiau.

4 / 5
Kaip sužinoti šio įrankio aptarnavimo būseną?

Kai kalba eina apie Hilti įrankius, tau neprireiks jokio popieriaus. Paprasčiausiai neskenuok NFC etiketę, kad gautum prieigą per Hilti Connect programėlę prie garantijos informacijos, remonto istoriją, Parko valdymo informaciją ir dar daugiau.

5 / 5
Kaip galiu pasakyti, kuris tai įrankis?

Su Hilti Connect programėle tu gali lengvai identifikuoti Hilti įrankius. Nuskenuok NFC etiketę ir pasiek tokią informaciją kaip įrankio tipas, serijos numeris, savininko įmonės pavadinimas, įsigijimo data ir dar daugiau.

Hilti fleet management

"HILTI“ VEIKLOS NUOMA

Sužinoti daugiau
Hilti ON!Track asset management

HILTI ON!TRACK TURTO VALDYMAS

Sužinoti daugiau

Dalintis