Būkite efektyvus. Likite patikimi. Isigykite ON!TRACK

Turto valdymas statybos pramone

Palietus ekraną arba paspaudus pelės mygtuką, ON!Track jums tiksliai nurodo, kokia įranga turite, kur ji yra ir kas ją naudoja. Kai elementai reikalauja techninę priežiūrą ar kalibravimą, ji įspėja jus. Kai atėjo laikas mokymams ar sertifikavimui, jis iš anksto praneša. Turėdami šią informacija po ranka galite sutaupyti savo darbo laiką, dirbti pelningiau ir visiškai suderintai.

KAIP TAI VEIKIA

Raskite savo daiktus - greitai

Patvarus Jūsų įrenginio brūkšninis kodas ir "Bluetooth" žymos palaiko ryšį su debesyje esančia turto valdymo programine įranga, kuri veikia mobiliuosiuose ar stacionariuose įrenginiuose - tai reiškia, kad galite greitai rasti savo turtą. Siūlydami aukščiausios klasės paslaugas ir palaikymą mes visada pasiruošę padėti Jums išnaudoti visas sistemos galimybes.

KONTROLIUOTI

Išlikti produktyviems

Kai tiksliai žinote, kur rasti įrangą ir turtą, neprarandate vertingo laiko, nustatydami turto vietą, neleidžiate pinigų pakaitinių daiktų pirkimui ar nuomai. Jūs taip pat greitai galite geriau kontroliuoti sunaudojamas medžiagas (ankeriai, vinys,diskeliai ir tt), nes galite stebėti, kaip jie naudojami.

Sužinoti daugiau

Išlikite patikimi

Kada įrankį reikia kalibruoti ar išbandyti? Kada reikia atnaujinti darbuotojų žinias? Ar darbuotojai žino, kaip ilgai jie gali saugiai naudoti įrankį? ON! Track automatizuoja ir supaprastina naudojimąsi, sutaupo laiką ir padeda išvengti baudų.

Sužinoti daugiau

KAIP ON!TRACK PADĖJO MŪSŲ VERSLUI

Jie pritaikė On!Track mūsų įmonei, mums buvo labai svarbu kad jų tikslas nebuvo tiesiog parduoti produktą

Josh Dees

Project Manager
Blakeman Steel
U.S.A.

KODĖL RINKTIS ON!TRACK?

Sukurtas pramoninėms sąlygoms

Patvarios žymos, skirtos atlaikyti sunkiausias darbo vietos sąlygas, įskaitant dilimą, koroziją, chemikalus ir ekstremalias temperatūras.

Palaiko bet kokį prekės ženklą

ON!Track veikia nepriklausomai nuo įrangos gamintojo, taigi jūs nebusite įpareigoti pirkti tam tikro gamintojo įrankio ar įrangos.

Debesų pagrindu

Vartotojai gali naudotis programine įranga 24/7 būdami bet kurioje vietoje - naudodami mūsų mobiliąsias ir kompiuterines programas.

Pagalba skirta Jūsų sektoriui

ON! "Track" ekspertai yra iš praktikai, išmanantys statybos, naftos, dujų, mechaninių, elektros ir susijusias pramonės šakas, todėl jie gali sukurti sistemą, atitinkančią Jūsų verslo poreikius.

NAUJIENOS

ON!Track aktyvus sekimas

Įsivaizduokite savo statybų aikštelę jei galėtumėte matyti svarbiausio turto vietą.

Nereikia tiesiog įsivaizduoti su ON!Track išmaniosiomis žymomis.

Sužinoti daugiau

Apklausa

Karolina( Produkto vadovė) ir Vajkan (Techninių projektų vadovas) pasakoja kaip aktyvus ON!Track naudojimąsis gali padėti sutaupyti ir efektyviau naudoti.

Sužinoti daugiau

Gaukite ON!TRACK ŠIANDIEN

Kontroliuokite savo turtą

Dalintis