Būkite efektyvus. Likite patikimi. Isigykite ON!TRACK

Turto valdymas statybos pramone

Palietus ekraną arba paspaudus pelės mygtuką, ON!Track jums tiksliai nurodo, kokia įranga turite, kur ji yra ir kas ją naudoja. Kai elementai reikalauja techninę priežiūrą ar kalibravimą, ji įspėja jus. Kai atėjo laikas mokymams ar sertifikavimui, jis iš anksto praneša. Turėdami šią informacija po ranka galite sutaupyti savo darbo laiką, dirbti pelningiau ir visiškai suderintai.

Asset Management for the construction industry

KAIP TAI VEIKIA

Raskite savo daiktus - greitai

Patvarus Jūsų įrenginio brūkšninis kodas ir "Bluetooth" žymos palaiko ryšį su debesyje esančia turto valdymo programine įranga, kuri veikia mobiliuosiuose ar stacionariuose įrenginiuose - tai reiškia, kad galite greitai rasti savo turtą. Siūlydami aukščiausios klasės paslaugas ir palaikymą mes visada pasiruošę padėti Jums išnaudoti visas sistemos galimybes.

ON!Track works using rugged barcode and Bluetooth tags on your equipment that communicate with cloud-based asset management software that runs on mobile or desktop devices.

KONTROLIUOTI

Stay productive

Išlikti produktyviems

Kai tiksliai žinote, kur rasti įrangą ir turtą, neprarandate vertingo laiko, nustatydami turto vietą, neleidžiate pinigų pakaitinių daiktų pirkimui ar nuomai. Jūs taip pat greitai galite geriau kontroliuoti sunaudojamas medžiagas (ankeriai, vinys,diskeliai ir tt), nes galite stebėti, kaip jie naudojami.

Sužinoti daugiau
Stay compliant

Išlikite patikimi

Kada įrankį reikia kalibruoti ar išbandyti? Kada reikia atnaujinti darbuotojų žinias? Ar darbuotojai žino, kaip ilgai jie gali saugiai naudoti įrankį? ON! Track automatizuoja ir supaprastina naudojimąsi, sutaupo laiką ir padeda išvengti baudų.

Sužinoti daugiau

KAIP ON!TRACK PADĖJO MŪSŲ VERSLUI

Jie pritaikė On!Track mūsų įmonei, mums buvo labai svarbu kad jų tikslas nebuvo tiesiog parduoti produktą

Josh Dees

Project Manager
Blakeman Steel
U.S.A.

KODĖL RINKTIS ON!TRACK?

Robust tags designed to withstand the toughest jobsite conditions including abrasion, corrosion, chemicals and extreme temperatures.

Sukurtas pramoninėms sąlygoms

Patvarios žymos, skirtos atlaikyti sunkiausias darbo vietos sąlygas, įskaitant dilimą, koroziją, chemikalus ir ekstremalias temperatūras.

ON!Track works regardless of equipment manufacturer, so you won’t be locked in to buying or hiring a specific brand of tool or asset.

Palaiko bet kokį prekės ženklą

ON!Track veikia nepriklausomai nuo įrangos gamintojo, taigi jūs nebusite įpareigoti pirkti tam tikro gamintojo įrankio ar įrangos.

Unlimited users can access the software 24/7 – from any location – with our mobile and desktop apps.

Debesų pagrindu

Vartotojai gali naudotis programine įranga 24/7 būdami bet kurioje vietoje - naudodami mūsų mobiliąsias ir kompiuterines programas.

ON!Track experts are field-based, know the construction, oil, gas, mechanical, electrical and related industries from the inside-out – and can set up the system to meet your business needs.

Pagalba skirta Jūsų sektoriui

ON! "Track" ekspertai yra iš praktikai, išmanantys statybos, naftos, dujų, mechaninių, elektros ir susijusias pramonės šakas, todėl jie gali sukurti sistemą, atitinkančią Jūsų verslo poreikius.

NAUJIENOS

With the introduction of Active Tracking with Bluetooth technology, Hilti’s ON!Track asset management system is set to bring major new savings and efficiencies to the construction industry.

ON!Track aktyvus sekimas

Įsivaizduokite savo statybų aikštelę jei galėtumėte matyti svarbiausio turto vietą.

Nereikia tiesiog įsivaizduoti su ON!Track išmaniosiomis žymomis.

Sužinoti daugiau
Karolina (Product Manager) and Vojkan (Technical Project Manager) talk about how the introduction of ON!Track Active Tracking can bring you major savings and efficiencies.

Apklausa

Karolina( Produkto vadovė) ir Vajkan (Techninių projektų vadovas) pasakoja kaip aktyvus ON!Track naudojimąsis gali padėti sutaupyti ir efektyviau naudoti.

Sužinoti daugiau

Gaukite ON!TRACK ŠIANDIEN

Kontroliuokite savo turtą

Dalintis