ĮSIPAREIGOJIMUS PAVERSK LENGVAI KONTROLIUOJAMAIS

Lengvai pagerinkite saugumą ir išvenkite baudų

Kada įrankiui reikia kalibravimo ar testavimo? Kada reikia atnaujinti darbuotojų žinias? Ar darbuotojai žino kaip ilgai jie gali saugiai naudoti įrankį? ON!Track automatizuoja ir supaprastina priminimus, taupant Jūsų laiką ir išvengiant baudų.

ON!Track automates and simplifies compliance, saving you time and making sure you avoid fines.

TESTAVIMAS, PRIEŽIŪRA, KALIBRAVIMAS

Niekada nepraleiskite įsipareigojimų tvarkaraščio

Kai koks nors daiktas iš Jūsų inventoriaus reikalauja patikros, priežiūros ar kalibravimo ON!Track automatiškai informuos atsakingus asmenis- Jūs jausitės ramūs, kad Jūsų įranga saugi ir patikima.

When any asset in your inventory needs testing, maintenance or calibration, ON!Track will automatically alert the people responsible – giving you peace of mind that your equipment is both safe and compliant.

KVALIFIKAVIMAS,SERTIFIKAVIMAS, MOKYMAI

Žinokite ar darbuotai turi reikalingus įgudžius

Kai darbuotojui reikės kelti kvalifikaciją, dalyvauti mokymuose ar atnaujinti sertifikatą, ON!Track išanksto informuos- užtikrinimui kad kiekvienas darbuotjas turi reikiamus įgudžius.

Whenever a worker is due to renew qualifications, undertake training or apply for certification, ON!Track will let you know in advance – ensuring each individual has the right skills for the job.

KAIP ON!TRACK PALENGVINA STEBĖJIMĄ

Jie įsivertina kiek darbo gali padaryti iki kol pasieks atsargų ribą

Adrian Black

HSQE Manager
Astley Signs 
U.K. 

4 PAPRASTI ŽINGSNIAI PRADĖTI JŪSŲ VERSLUI NAUDOTIS ON!TRACK

1. Užsisakykite pradines konsultacijas ir analizę

Mūsų skaitmeninio turto valdymo specialistai dirbs su Jumis, išsamiai analizuodami Jūsų dabartinius verslo procesus ir įrangą. Gausite išsamią ataskaitą apie potencialius sutaupymus naudojant ON!Track, bei įdiegimo kainą. 

2. Susikurkite sistemą pagal savo poreikius

Mes sukursime sistemą, atitinkančią Jūsų konkrečius verslo poreikius. Galite pasirinkti, kurie darbuotojai registruos ir apdoros įrangą naudodami programinę įrangą, o mes užtikrinsime, kad sistema būtų pasirengusi tvarkyti visus reikalingus įrankius, turtus ir darbo vietas, - tiksliai nurodydami, kiek laiko įrankis gali būti saugiai naudojamas.

3. Gaukite savo turtą, pažymėtą ir įregistruotą

Kai ON!Track sistema bus pajungta,  mūsų įgyvendinimo komanda sužymės visą turtą patvariais brūkšniniais kodais arba "Bluetooth" žymomis. Jie nuskaitys kiekvieną elementą ir įsitikins, kad jis užregistruotas sistemoje, kad galėtumėte pradėti naudotis iš karto.

4. Gaukite "Hilti" mokymo ir palaikymo paslaugas

ON!Track yra paprasta naudotis arba kompiuteriu, arba iš nemokamos mobiliosios programos. Mūsų konsultantas atliks išsamų mokymą, kad Jūsų darbuotojai žinotų, kaip naudotis visomis įvairiomis funkcijomis. Mūsų palaikymas neužbaigiamas čia - visada galite susisiekti su savo klientų aptarnavimo tarnyba arba prašyti asmeninio vizito, kai Jums reikia pagalbos.

NUO KO MAN PRADĖTI?

Užsisakykite pradines konsultacijas ir analizę šiandien

Mūsų ekspertai atliks pradines konsultacijas ir analizę, parodydami, kiek kiekvienais metais galite sutaupyti su ON!Track ir kaip greitai gausite investicijų grąžą. Žiūrėkite vaizdo įrašą, kad sužinotumėte daugiau.

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

Gaukite ON!TRACK ŠIANDIEN

Kontroliuokite savo turtą

Dalintis