AKTYVUS STEBĖJIMAS- ATNEŠA NAUJOVIŲ Į SKAITMENINĮ TURTO VALDYMĄ

Karolina (Produkto Vadovė) ir Vojkan (Technikos projektų vadovas) pasakoja apie tai kaip ON!Track aktyvus naudojimas gali atnešti pagrindinius sutaupymus ir efektyvumą

Karolina Karczewska and Vojkan Tasic discussing the latest customer feedback

Nauja Bluetooth žymėjimo sistema keičia Hilti On!Track turto valdymo systemą, padaro daiktus beveik neįmanomus pamesti ir suteikia efektyvumą ir sutaupymą naudotojui. Karolina (Produkto vadovė) ir Vojkan (Technikos projektų vadovas) paaiškina kodėl aktyvus sekimas tampa toks svarbus statybų pramonėje. 

 

Karolina.  Jūs dalyvavote aktyvaus sekimo įdiegime. Ar galite pasakyti kodėl to reikia?

Taip. Aš esu produkto vadovė irmano darbas labai susijęs su klientais kurie naudoja ON!Track sistemą turto valdymui, įrankiams ir dokumentų tavrkymui.

Nuo tada kai užimu šitas pareigas, padėjome daugeliui įmonių pasaulyje pereiti nuo neefektyvios sistemos turto valdyme tokios kaip popieriniai rankraščiai į skaitmeninę turto valdymo sistemą kuri gerina produktyvumą statybų rinkoje.

Iki dabar On!Track leido naudotojams stebėti turtą sužymėtą patikimomis žymomis kurios paliko ryšį su debesyje esančia turto valdymo programa. Tai patikimas būdas identifikuoti įrankius ar įrangą, priskiriant juos atsakingam asmeniui ir vietai, taip pat tvarkant su tuo susijusią dokumentaciją.

Tačiau jei darbuotojas pamiršta atnaujinti vietą nuskanuodamas žymą, gali būti sudėtinga rasti kur tas daiktas dingo. Taigi keletas mūsų klientų paprašė surasti išeitį tai išspręsti.

Dėl to mes sukūrėme Aktyvųjį Sekimą, kad išspręsti šia problemą ir padaryti ON!Track dar labiau vertingą pramonei.

Active Tracking offers new features makes assets almost impossible to lose, thereby reducing downtime and replacement costs.

Vojkan. Kaip buvo sukurtas ir suprojektuotas Aktyvus sekimas?

Aktyvųjį stebėjimą sukūrėme po daugybės mąstymų ir tyrimų, nes norėjome įsitikinti, kad galėtume pasiūlyti funkcionalumą, kurio prašė mūsų klientai. Prieš pradedant kurti naujos rūšies patikimą žymą, kuri sujungia "Bluetooth Low Energy" (BLE) ir "Near Field Communication" (NFC) technologijas, ištyrėme daugiau nei 30 skirtingų potencialių  sprendimų.

Glaudžiai bendradarbiavome su savo klientais visame pasaulyje įdieginėjant naują sistemą. Tai yra svarbi Hilti kultūros dalis turėti tiesioginius kontaktus su naudotojais ir jų išvadomis, tam kad galėtume įsiklausyti į jų idėjas ir pasiūlyti sprendimus padėti jiems. Jų dėka mes galėjome išbandyti Aktyvų sekimą realiame pasaulyje irdabar jis greitai įsitvirtino kaip gyvybiškai svarbi dalis to, kas tampa statybų sektoriaus turto valdymo sprendimu.

Vojkan. Ar galite pasakyti kaip Aktyvus sekimas veikia?

Žinoma. ON!Track išmaniosios žymos yra nedidelės- apie 38 mm ilgio ir 28 mm pločio- bet jos yra atsparios ir pritaikytos atlaikyti nepalankiausias statybvietės sąlygas. Jos veikia esant žemai -20 °C (-4 °F) ir aukštai +65 ° C (+149 ° F) temperatūrai. Įprastomis darbo sąlygomis jų vidinės baterijos trunka maždaug trejus metus.  

Kas 5 sekundes žyma transliuoja savo ID, kurį naudoja ON! Track programėlė mobiliesiems. Duomenys, įskaitant žymeklio ID, vietą, datą ir laiką, automatiškai siunčiami iš išmaniojo telefono į "Hilti Cloud". Tai reiškia, kad kiekvienas jūsų įmonės naudotojas gali gauti naujausią informaciją apie turtą naudodamasis kompiuteriu arba mobiliosiomis programomis.

Infographic explaining the Active Tracking features of ON!Track

Karolina. Ar galite mums pateikti kelis pavyzdžius?

Gerai. Sakykime, kad ieškote generatoriaus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie ON!Track naudodami mobilųjį įrenginį ir pasirinkti daiktą. Pasirinkto turto aprašyme pamatysite žemėlapį, kuriame yra jo "paskutinė matyta" vieta. Taigi, nebėra jokio reikalo ieškoti trūkstamo turto arba skambinti kolegoms, kad paklausti, ar jie jį matė. Galite spustelėti žemėlapį ir net gauti nuorodas į ieškomą daiktą.

Ši technologija taip pat gali paskatinti gerus įpročius. Prieš palikdamas darbo vietą, meistras gali patikrinti, ar  daiktai yra vietoje, ir kažkur nepaliekant svarbių įrankių ar įrangos.

Robust ON!Track smart tag AI T380, developed for tough jobsite conditions

Vojkan. Kokią naudą technologija siūlo klientams?

Daug! Pagrindiniai privalumai yra tiesiogiai susiję su technologijos veikimu. Mes siūlome trūkstamą skaitmeninio turto valdymo pjūvio dalį. "Bluetooth" automatiškai atnaujina duomenis (vietą, datą ir laiką) apie jūsų svarbų turtą, vietoj įvedimo ranka.

Tai reiškia, kad gausite našumo padidėjimą ir sumažinsite išlaidas. Prastovų laikas sumažėja, jūs praleidžiate mažiau laiko ieškodamas įrankių ir įrangos, sumažinsite nuostolius ir vagystes, o mygtuko paspaudimu galėsite patikrinti savo inventorių. Sprendimas, kuris atsiperka daug kartų daugiau, per trumpą laiko tarpą. 

Karolina. Ar sunku pereiti prie skaitmeninio turto stebėjimo sistemos?

Visai ne. Jei jau esate ON!Track klientas, "Bluetooth" žymas lengva pritaikyti ir įtraukti į esamą sprendimą. Be to, mes galime jums padėti kiekviename žingsnyje.

Jei pirmą kartą norite perkelti į skaitmeninę turto valdymo sistemą, susisiekite su mumis. Mes turime didelę patirtį, padedančią klientams pereiti prie šios sistemos, ir mes padėsime ją nustatyti jums efektyviausiu būdu. Mes siūlome pradėti nuo produktyvumo analizės, kad suprastume jūsų verslo poreikius ir sritis, kuriose skaitmeninimas atneš didžiausią našumą jūsų įmonei. Analizės išvadas perkelsime į savo skaitmeninio turto valdymo sprendimą, ir padėsime jums įsidiegti bei apmokyti darbuotojus. Viso skaitmenizavimo metu galite pasikliauti mūsų technine pagalba ir klientų aptarnavimu.

Svarbiausia, kad "ON! Track" buvo specialiai suprojektuota statybos pramonei, todėl kiekviena įmonė, kuri ją naudoja, gali turėti visišką pasitikėjimą, kad suprantame jų poreikius ir iššūkius.

GAUKITE ON!TRACK ŠIANDIEN

Kontroliuokite savo turtą

Dalintis