Active Tracking offers new features makes assets almost impossible to lose, thereby reducing downtime and replacement costs.

ON!Track aktyvus sekimas

Įsivaizduokite savo statybvietę jeigu visada žinosite pačių svarbiausių ir dažniausiai naudojamų priemonių būvimo vietą. Nereikia įsivaizduoti, darykite tai su išmaniosiomis ON!Track žymomis.

KODĖL JUMS REIKIA ĮSIGYTI ON!TRACK

"ON! Track" yra statybų pramonei skirtas turto valdymo sprendimas, kuris jau padėjo tūkstančiams klientų visame pasaulyje išlaikyti produktyvumą ir atitikti reikalavimus.

Palietus ekraną arba paspaudus pelę, ON!Track parodys tiksliai kokius įrankius turite, kur jie yra ir kas už juos atsakingas. Kai įrankiams ar įrangai reikalinga priežiūra ar kalibravimas, Jūs gaunate pranešimą. Kai ateina laikas atnaujinti žinias ar pratęsti sertifikatus, sistema Jums praneša iš anksto. Su šia lengvai pasiekiama informacija, Jums paprasta kontroliuoti darbus visnansiškai efektyviai ir atsakingai. 

Mūsų specialistai pasiryžę padėti kiekviename žingsnyje: įdiegti ON!Track pritaikant sistemą Jūsų poreikiams, sužymėti  įrankius ir turtą, perkels Jūsų duomenis, apmokys darbuotojus ir suteiks aukščiausios klasės pagalbą.

KAS YRA AKTYVUS SEKIMAS IR KAIP TAI VEIKIA?

Infographic explaining the Active Tracking features of ON!Track
Robust ON!Track smart tag AI T380, developed for tough jobsite conditions

Dabar su papildomom ON!Track išmaniosiomis žymomis paprasčiau sutarti savo daiktus greitai

Su AI T380 išmaniaja žyma bet kuris įrankis, turtas ar įrangos dalis gali būti pažymėta ir aktyviai sekama 

Patobulintos AI T380 išmaniosios žymos, sukurtos sudėtingiausioms darbo sąlygoms, transliuojamos iki 30 m naudojant Bluetooth technologiją. Duomenys apie laiką, datą ir vietą perkeliami į Hilti Cloud ir prieinami betkur iš kompiuterio ar telefono.

Naudodamiesi naujomis funkcijomis, jūs visada žinosite kur yra svarbiausias ar kartais naudojamas turtas, kas ir kur jį turėjo paskutinį kartą

Įsivaizduokite savo statybvietę:

  • Sekite paskutinę žinomą svarbių daiktų buvimo vietą.
  • Pasitikrinkite inventorių mygtumo paspaudimu.
  • Venkite laiko švaistymo ieškant daiktų.
  • Pasitikrinkite kas yra vietoje, kad nieko nepamiršti.
  • Pamirškite apie nepatikimus popierinius užrašus.

Nereikia įsivaizduoti.

Gaukite ON!Track su aktyviu žymėjimu.

Dalintis