PASLAUGOS IR PAGALBA

Mes Jums padėsime kiekviename žingsnyje Jūsų kelyje

Kai pasirenkate ON! Track, mūsų ekspertų komanda yra visada su Jumis. Kai Jums reikia, mes padėsime Jums ir Jūsų darbuotojams gauti maksimalią naudą iš Jūsų skaitmeninės turto valdymo sistemos ir atsakyti į bet kokius Jūsų užduotus klausimus. 

KAIP MES JUMS PADEDAME

Mūsų ekspertų komanda visada pasiryžusi Jums padėti:

  • Techninė pagalba
  • Pradžios susitikimas ir tikslų nustatymas
  • Turto žymėjimas ir registravimas
  • Įgyvendinimas
  • Mokymas
  • Pakeisti valdymo pagalbą
  • Įrankių parko optimizavimas
  • Reguliarios statuso peržiūros ir galimybės

KAIP MUMS PADĖJO PALAIKYMAS

Hilti paėmė informaciją iš mūsų duomenų bazės ir ją perkėlė, suteikdami mums sistemą kuri jau paruošta naudojimui

Amanda Jolly

Yard Administration Assistant
Sonic Rail Services
U.K. 

 JŪSŲ ON!TRACK PAGALBA IR PASLAUGOS

 Pagalba vietoje

Mūsų specialistai džiaugiasi galėdami aplankyti jus bet kurioje pasirinktoje vietoje, kad suteikti tiesioginį palaikymą. Mes galime padėti pradedant turo priskyrimu ir turto užregistravimu, apmokant darbuotojus ar sprendžiant bet kokias problemas.

 Neribota pagalba telefonu ar elektroniniu paštu

Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasirengusi atsakyti į jūsų klausimus telefonu arba el. paštu. Mes galime naudoti ekranų bendrinimo technologiją, kad galėtume pamatyti Jūsų problemas tiesiogiai ir atitinkamai nukreipti Jus.

 Pastovūs programinės įrangos atnaujinimai

 ON!Track programinė įrangą ir programos mobiliesiems yra reguliariai atnaujinamos, pateikiamos pridėtinės vertės funkcijos ir patobulinimai, remiantis Jūsų atsiliepimais ir klaidų taisymu.

ON!Track release notes

 Žinių bazė internete

Jei Jums reikia pagalbos vykdant užduotis ir veiksmus naudojant ON!Track, tikrai rasite atsakymą mūsų internetinėje žinių bazėje - naudingos vaizdo įrašų ir palaikymo straipsnių bibliotekos, prieinamos 24 valandas per parą.

 Individualus plėtros planas

 Mes atliekame perjungimą į ON!Track kaip įmanoma neskausmingiau. Įgyvendinant sistemos įdiegimą, mes bendradarbiausime su jumis, kad pritaikytume ją prie Jūsų verslo poreikių. Taip pat galite bet kuriuo metu paprašyti susitikti su savo konsultantu, kad aptartumėte savo dabartines problemas arba gautumėte paramą vykdant pakeitimus.

PASILIKITE ON!TRACK- KAD IR KUR BEBŪTUMĖT

GAUKITE ON!TRACK ŠIANDIEN

Ir mėgaukitės aukščiausios klasės pagalba

Dalintis