Apie „Hilti“

Hilti siūlo moderniausias technologijas pasaulio statybų pramonei. „Hilti“ produktai, sistemos ir paslaugos – tai statybų atstovams skirti profesionalūs naujoviški sprendimai, turintys aukštą pridedamąją vertę. Hilti Group pagrindinė buveinė įkurta Šane, Lichtenšteino kunigaikštystėje.

„Hilti“ dirba virš 20 tūkstančių darbuotojų. Bendrovės verslo kultūra grindžiama atsakomybe, sąžiningumu, drąsa ir komandiniu darbu.

Statybų specialistus mes galime sudominti technologijų srityje pirmaujančiais produktais, sistemomis ir paslaugomis, kurios veikia dar efektyviau bei ilgiau. Du trečdaliai mūsų komandos narių su klientais bendrauja tiesiogiai, todėl per dieną tai sudaro maždaug 200 000 kontaktų. Tai labai svarbus skaičius, kuris atspindi 200 000 akimirkų, kurių metu mes įrodome, kad esame orientuoti į klientus.

Įkurta 1941 metais kaip nedidelė šeimos įmonė, „Hilti“ išaugo į pasaulinę bendrovę su atstovybėmis 120 pasaulio šalių. Visos „Hilti Corporation“ akcijos priklauso Martino Hilti šeimos fondui. Tai užtikrina stabilų bendrovės augimą ilgalaikėje perspektyvoje.

Komercinė „Hilti“ sėkmė pagrįsta griežtu įsipareigojimų darbuotojams, klientams ir tiekėjams vykdymu bei aukštų aplinkosaugos ir socialinės atsakomybės standartų laikymusi.

"Hilti" Lietuva

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

+370 52 300 555

E-paštas

Kad pagerinti darbą mūsų tinklapyje, mes įdėjome slapukus į Jūsų naršyklę. Jus galite pakeiti slapukų nustatymus bet kada. Kitu atvėjų mes laikome, kad Jus sutinkate ir tęsiame.