„Hilti ON!Track“: Sveiki atvykę į skaitmeninį pasaulį

Patogus ir skaidrus turto, klientų užsakymų ir dokumentacijos valdymas

Statybų pramonėje yra daug veiksnių, mažinančių darbo efektyvumą ir našumą. Patirtis rodo, kad neefektyvūs procesai, neplanuotos išlaidos ir neproduktyvi darbo jėga bendras projekto išlaidas gali išauginti iki 25 %. Šios išlaidos gali neigiamai paveikti jūsų verslą ir pelną.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su Hilti profesionaliu specialistu

+ 370 69417660

ina.songaile@hilti.com

Ką galima valdyti naudojant „ON!Track“?

Turto ir reikmenų valdymas

Gaukite atsakymą į klausimą: „Kur mano turtas?“ Bet kada, bet kur ir bet kuriame prietaise turėsite savo įrangos apžvalgą.

Nuomojamos įrangos grąžinimo datos

Nepamirškite grąžinti nuomojamos įrangos – įrankių, pastolių ir pan. Nesvarbu, ar ji Jūsų kolegų, ar išnuomota iš trečiųjų šalių. Nepatirsite nereikalingų išlaidų

Jūsų darbuotojų mokymas ir įrangos atestavimas

Jums nereikia prisiminti, kada pratęsti sertifikatus ir atnaujinti mokymus – „Hilti“ tai padarys už Jus. Programa Jums laiku apie tai primins.

Atsargų kontrolė

Jūs nešvaistysite laiko nereikalingiems medžiagų pirkimams, kurių dar turite savo sandėlyje. Atsargų būklę pasitikrinsite vienu spustelėjimu programėlėje.

Planinė techninė priežiūra

Jūs nepamiršite savo turto patikrinti, techniškai prižiūrėti ir kalibruoti. Informacija apie techninę priežiūrą laikoma vienoje vietoje – pasiskaičiuokite remonto kaštus prieš vykdydami techninės priežiūros procedūras.

Kaip „ON!Track“ gali Jums padėti?

Kad pagerinti darbą mūsų tinklapyje, mes įdėjome slapukus į Jūsų naršyklę. Jus galite pakeiti slapukų nustatymus bet kada. Kitu atvėjų mes laikome, kad Jus sutinkate ir tęsiame.