Image alt text (optional)

KALTAI IR ĮŽEMINIMO STRYPŲ KALIMO ĮRANKIAI

Griovimas be kompromisų

Kiekvienam įrankiui reikia tinkamų saunaudojamų priedų. Perforatorių ir kirstuvų atveju sunaudojamiems priedams keliami labai skirtingi reikalavimai. 

Norint išlaikyti didžiulę perforatorių ir kirstuvų griovimo galią, reikia technologiškai pažangių kaltų.

Siūlome keletą kaltų asortimentų, atsižvelgiant į užduotį, pagrindinę medžiagą arba reikalavimus kaltų patvarumui ir ilgaamžiškumui. Kaltai skirti visų tipų įrankių patronams: SDS plus, SDS Max, TE-S ir HEX 28.

Ekonomiškesnę Premium liniją įvertinsite dėl jos patikimumo atliekant įprastus akmens, plytų ir paprasto šviežio betono griovimo ir kirtimo darbus. Aukščiausios kokybės kaltai po naudojimo turėtų būti iš naujo perkalami.

Jei norite dirbti daugiausiai darbo valandų ir pasižymėti unikaliomis griovimo savybėmis, naudokite Ultimate linijos daugiakampius kaltus. Dėl banguotos formos daugiakampiai kaltai pasižymi didele griovimo galia ir rečiau įstringa armatūroje. Jie pagaminti iš labai legiruoto plieno ir turi specialų X formos skerspjūvį, užtikrinantį didesnį tvirtumą. Juos gaminant naudojamas indukcinis grūdinimas, užtikrinantis didelį atsparumą lūžiams ir suteikiantis daugiakampiams kaltams vadinamąją „savaiminio galandinimo“ savybę (išorinė dalis dėvisi greičiau, išlaikydama aštrumą). Hilti kaltų darbinė dalis yra vidutiniškai 30% ilgesnė, o visa sistema yra su dulkių gaubtais, kurie užtikrina geresnį dulkių nusiurbimą darbo metu ir mažesnį patrono bei įrankių nusidėvėjimą. Specialiai suprojektuoti kalto sujungimo galai užtikrina optimalų jėgos perdavimą pagrindinei medžiagai. Visiems Ultimate kaltams taikoma keitimo garantija.

Paskutinę portfelio dalį sudaro specialūs kaltai, skirti labai specifinėms užduotims ir veiklai. Nuo plokščių kaltų, skirtų griovimui ir kanalams daryti, iki paviršių modifikuojančių kaltų, pavyzdžiui, atskėlimo kaltų, kirtimo kaltų, smailių kaltų, grindų grandiklių, grūdinimo plokštelių ir kastuvų-kaltų (molio kastuvų-kaltų), skirtų įžeminimo darbams bei specializuotų įžeminimo strypų kalimo įrankių ir įvorių montavimo įrankių.

HILTI MULTILINE KALTAI

Špičatý sekáč

Ultimate

Ši linija skirta sunkiems griovimo darbams. Smailūs daugiakampiai kaltai dažniausiai naudojami tada, kai reikia greitai suskaldyti didelį kiekį medžiagos. Dėl smailėjančios formos galima greitai ir nekontroliuojamai griauti. Priešingai, plokšti arba siauri kaltai ypač tinka kontroliuojamam griovimui. Daugiakampius kaltus galima naudoti įvairioms medžiagoms, pavyzdžiui, plytoms, betonui ar gelžbetoniui. Dėl unikalios banguotos formos daugiakampiai rečiau įsipainioja į armatūros strypą ir pasižymi didele griovimo galia. Indukcinio grūdinimo technologija sumažina kalto lūžimo tikimybę.

Špičatý sekáč

Premium

Premium klasės kaltai pasižymi geru kainos ir našumo santykiu. Kaltai taip pat gali būti perkalti. Juos galima įsigyti įrankiams su SDS MAX, TE-S ir TE-H priedais. Premium kaltai skirti akmenims, plytoms ir paprastam šviežiam betonui pjauti, kur daugiakampiai gali būti netinkami. Specialus jungiamasis kalto galas užtikrina puikų įrankio energijos perdavimą kaltui. Premium kaltai gali būti įvairaus ilgio, atsižvelgiant į veiklos pobūdį: trumpesni – maksimaliam energijos perdavimui, o ilgesni – gilesnėms ir siauresnėms erdvėms. 

Juos galima įsigyti ekonomiškose pakuotėse po vieną, penkis ir dešimt vienetų.

Lopatkový sekáč

SPECIALŪS KALTAI

Jei iki šiol neradote tinkamo kalto, nenusiminkite. Yra ir papildomų produktų, skirtų specialiems tikslams ir naudojimui.

Atskėlimo kaltai įvairiems paviršiaus remonto darbams, įvorių montavimo įrankiai paviršiaus modifikavimui, grandikliai paviršiaus paruošimui, kanaliniai kaltai prapjovimui, įžeminimo strypų kalimo įrankiai, kastuvai-kaltai (molio kastuvai-kaltai) ir grūdinimo plokštelės.

Sada Sekáčů

KUO DIDESNĖ PAKUOTĖ, TUO GERESNĖ KAINA

Sutaupykite pirkdami aukščiausios kokybės, daugiakampius ir atskėlimo kaltus, įsigydami ekonomiškesnius ir iš anksto sudarytus rinkinius.

Dalintis