PASPARTINKITE STATYBAS

Spartesnę darbų eigą užtikrinantys sprendimai galutiniams vartotojams

Palaikyti pastovų produktyvumą ne visada lengva. Neplanuotos išlaidos, nenašūs procesai ir kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas gali lemti projektų vėlavimus. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip susidoroti su šiais dažnai ištinkančiais sunkumais ir pagerinti statybų verslo našumą naudojant įrankius, programinę įrangą ir paslaugų sprendimus, sukurtus siekiant padėti paspartinti kiekvieną statybų projektų etapą nuo projektavimo iki darbų objekte.

SKAITMENINIS ĮRANKIŲ VALDYMAS

Nuo šiol galite greitai ir be vargo valdyti „Hilti“ įrankių parką mūsų interneto svetainėje.

Dirbate biure, o gal nuolat lankotės statybvietėse? „Hilti“ įrankių parką galite greitai ir patogiai valdyti naudodami savo internetinę kliento paskyrą.

Mes dar labiau patobulinome savo internetu teikiamas paslaugas taip, kad galėtumėte ne tik apžiūrėti visus turimus „Hilti“ įrankius ir jų būklę, bet ir lengvai keisti įrankių valdymo sprendimus, pateikti remonto užsakymus, užsakyti naujas įrankių valdymo etiketes, pranešti apie pamestus įrankius ir atlikti kitus veiksmus. Visa tai patogiai atliksite kompiuteriu, planšete arba išmaniuoju telefonu.

Susipažinkite su privalumais

PASLAUGOS, UŽTIKRINANČIOS NENUTRŪKSTAMĄ DARBĄ

Jauskitės užtikrinti, kad darbas nesustos net ir nenumatytu atveju.

Reikiamų įrankių arba įrangos neturėjimas gali nulemti prastovas, didesnes išlaidas ar net nuobaudas. Mes galime padėti to išvengti, nes siūlome nepriekaištingą gaminių asortimentą, lanksčius pristatymo būdus ir greitas įrankių remonto paslaugas, padedame jums užtikrinti nenutrūkstamą darbą tada, kai to labiausiai reikia. 

Įrankių remontas  Pristatymo būdai Mokėjimo būdai

KAIP PADIDINTI STATYBVIETĖS NAŠUMĄ?

Suprantame, kad sunkiausia statybų pramonėje yra kontroliuoti išlaidas, laikytis reglamentų ir valdyti darbo jėgą taip, kad turėtumėte pakankamai atitinkamą kvalifikaciją turinčių žmonių, gebančių atlikti jiems pavestą darbą.

Neefektyvūs procesai, neplanuotos išlaidos ir nenaši darbo jėga gali padidinti bendrą projekto kainą iki 25% ir tai gali turėti neigiamos įtakos jūsų verslui ir jo pelningumui.

Sužinoti daugiau

„HILTI“ PARDAVIMŲ KANALAI

Sužinokite, kokią pagalbą gali suteikti mūsų specialistų komandos.

Reikia pagalbos renkantis gaminius, o gal turite klausimų apie projektą? Mūsų pardavimų vadybininkai, inžinieriai ir klientų aptarnavimo specialistų komandos supranta „Hilti“ gaminių, programinės įrangos ir paslaugų potencialą ir gali padėti rasti jūsų projektui tinkančius sprendimus. 

Sužinoti daugiau

OPTIMIZUOKITE SAVO ĮRANKIŲ PARKĄ

Padidinkite našumą ir sumažinkite eksploatavimo sąnaudas.

Kokių įrankių turite? Ar tai našiausi ir patikimiausi įrankiai darbui atlikti? Ar jums tikrai reikia jų visų? Kokios yra tiesioginės ir netiesioginės su įrankių eksploatavimu susijusios išlaidos? Atsidavę mūsų našumo specialistai padės atsakydami į šiuos ir daugybę kitų klausimų, o jūs galėsite optimizuoti savo įrankių parką taip, kad jis atitiktų jūsų verslo poreikius ir leistų sumažinti bendrąsias išlaidas.

Sužinoti daugiau

Dalintis