DIDESNĖ STATYBŲ SAUGA

Apsaugokite savo darbuotojus ir projektuokite saugesnius pastatus

Nelaimingi atsitikimai statybose, sužalojimai ir ilgalaikiai susirgimai gali turėti reikšmingos įtakos asmenims ir įmonėms. Dėl šios priežasties stengiamės ne tik atitikti įstatymų ir reglamentų sąlygas, bet ir keliame sau griežtesnius reikalavimus, o kurdami įrankius, programinę įrangą ir paslaugas siekiame teikti pirmenybę saugumui. Visi mūsų sprendimai yra sukurti taip, kad padėtų jūsų darbuotojų komandoms dirbti saugiau ir patogiau, pagelbėtų jūsų įmonei projektuoti saugesnius, patvaresnius ir atsparesnius pastatus. 

NAUDOKITE PAŽANGIAS SAUGOS SISTEMAS

Kai jaučiatės saugūs, galite dirbti labiau pasitikėdami savo jėgomis. Mūsų pažangūs saugos sprendimai apima įrankius su aktyviąja vibracijos sumažinimo funkcija (AVR), kuri mažina rankos ir plaštakos vibravimą, ir aktyviąja sukimo momento kontrolės (ATC) technologija, padedančia išvengti įrankio atatrankos. Siūlome įvairių darbo vietoje naudojamų įrankių, įskaitant dulkių nusiurbimo sistemas, kurios leidžia vienu metu naudoti įrankius ir dulkių siurblius, BX 3 serijos akumuliatorinius tvirtinimo įrankius, kurie yra sukurti taip, kad dirbtų švariau, tyliau ir gręžimo darbus atliktų beveik be jokių dulkių.

DRS dulkių nusiurbimo sistema BX 3 akumuliatorinis tvirtinimo įrankis

PROJEKTUOKITE ATSIŽVELGDAMI Į SAUGĄ

Norite sukurti inkarų sistemų projektą, kuris įgyvendinamas seisminio aktyvumo zonoje? Norite efektyviai dokumentuoti priešgaisrinės saugos ar tvirtinimo elementų montavimą? O galbūt jus domina informacinio statinio modeliavimo (angl. „Building Information Modeling“, BIM) sistema, leisianti pasinaudoti įbetonuojamais įrenginiais arba išankstinio paruošimo paslaugomis ir pamiršti apie poreikį statybų metu atlikti gręžimo ar litavimo darbus? Mūsų programiniai sprendimai gali padėti paversti jūsų statybų projektus saugesniais, labiau atitinkančiais įstatymų reikalavimus ir našesniais.

Projektavimo programinė įranga, BIM projektavimo ir modeliavimo paslaugos

SUPAPRASTINKITE ATITIKTIES UŽDUOTIS

Užtikrinkite savo projektų saugos atitiktį pasitelkdami „ON!Track“ statybų įrangos valdymo sistemą. „ON!Track“ automatizuoja ir paprastina atitikties užduotis. Pasirinkę sistemą galite gauti įspėjimus kas kartą, kai įrankiui arba įrangai yra reikalinga priežiūra, kalibravimas ar bandymai, ar net sužinoti apie mokymus, kuriuose turi dalyvauti personalas. Nuskaitę įrankį jūsų darbuotojų komandos taip pat gali patikrinti, kiek ilgai juo galima naudotis.

Pradėkite naudotis „ON!Track“

LAIKYKITĖS SAUGOS ĮSTATYMŲ REIKALAVIMŲ

Žinoti naujausius sudėtingus sveikatos ir saugos reikalavimus ne visada yra lengva. Jie keičiasi greitai, o saugos reikalavimų pažeidimai gali lemti brangiai kainuojančius projekto vėlavimus. Norėdami padėti jums užtikrinti atitiktį ir rasti jūsų statybų projektams tinkamus sprendimus „Hilti“ svetainėje pateikiame išsamius duomenis apie gaminių leidimus, dulkių, triukšmo ir vibracijos klases. Su mumis susisiekti galite, jei norite gauti specialistų patarimų.

Informacija apie gaminius Leidimai, bendrojo pobūdžio pastabos, specifikacijos ir CAD duomenys

Dalintis