Skip to main content

Peržiūrėkite individualias nuolaidas ir apsipirkite 24/7 Registruokitės dabar

Sunaudojami priedai įrankiams

Sužinokite, kaip mūsų elektrinių įrankių įdėklai suprojektuoti dirbti greičiau, priimti sunkesnius iššūkius ir atlaikyti ilgiau: grąžtai, kaltai, deimantinės karūnos, abrazyvai ir pjūklų diskai

Nesvarbu, ar pjautumėte metalą, ar gręžtumėte medieną ar į betoną, sunaudojami priedai tikrai turi įtakos. Tiesą sakant, jie padidins jūsų belaidžių įrenginių akumuliatoriaus veikimą, o tai savo ruožtu padidins produktyvumą.

Tačiau kaip galime įrodyti, kad sunaudojami priedai iš tikrųjų padidina akumuliatoriaus našumą? Šiame tinklaraštyje mes palyginsime juos su įprastais priedais, kad parodytume, kaip dėl kelių pagrindinių pakeitimų „Hilti“ priedai labiau tinka akumuliatoriniams įrankiams.

Taigi, pasverkime faktus ir skaičius, kad pamatytumėte, ar tikrai įmanoma „dirbti daugiau ir įkrauti mažiau“ naudojant akumuliatoriams optimizuotus sunaudojamus priedus.

Gręžimas su kalimu

 

Faktas: Ar žinojote, kad grąžtas TE-CX turi naują tvirtą karbido galvutę, kuri sumažina susidėvėjimą ir užtikrina didesnį gręžimo tikslumą, reikalingą inkarų montavimui? Iki 320 skylių!

Skaičiai: Įprastas grąžtas išgręžė 49 skyles, o su akumuliatoriams optimizuotu grąžtu vienu akumuliatoriaus įkrovimu buvo galima išgręžti 64 skyles.

Verdiktas: iki 30% daugiau darbo per vieną įkrovimą.

Pjaustymas ir gręžimas

Faktas: Ar žinojote, kad „X-Cut“ ašmenys gali atlaikyti dvigubai daugiau pjūvių nei mūsų artimiausių konkurentų nerūdijančio plieno peiliai? „X-Cut“ taip pat pasižymi šaltais ir švariais pjūviais, jame yra volframo antgalių, pagamintų iš specialios karbido klasės, skirtos nerūdijančio plieno reikmėms, o tai užtikrina ypač ilgą plieno tarnavimo laiką.

Skaičiai: Įprasti diskai gali padaryti 32 metalo pjovimus, palyginti su 63 pjūviais vienu akumuliatoriaus įkrovimu optimizuotoje versijoje.

Verdiktas: iki 100% daugiau darbo per vieną įkrovimą.

Faktas: Ar žinojote, kad „WDB-A Auger“ grąžtas turi chromuotą dangą, kuri padeda sumažinti trintį išilgai gręžtuvo nuo pagrindinės medžiagos, taip padidindama greitį ir patogumą operatoriui?

Skaičiai: Įprastas grąžtas išgręžė 19 skylių, o optimizuotas akumuliatoriniam įrankiui skirtas - 34 skyles.

Verdiktas: iki 80% daugiau darbo per vieną įkrovimą.

SCB WU DISKINIAI PJŪKLAI MEDIENAI

Please enter Alternative Text here (optional)

Koks skirtumas tarp Hilti SCB WU diskinio pjūklo medienai ir standartinio pjovimo disko įpjovų?

Optimizuota akumuliatoriaus technologijos versija pasižymi dideliu dinaminiu stabilumu dėl energiją taupančių išmaniųjų slopinimo mechanizmų.

Galime daryti išvadą, kad akumuliatorių technologijai optimizuoti sunaudojami priedai tikrai padeda pagerinti paties akumuliatoriaus efektyvumą!

Norėdami tęsti prisijunkite
Pridėta į krepšelį
Pridėta į krepšelį
Eiti į pirkinių krepšelį