PAGERINKITE ĮRANGOS VALDYMĄ

Padidinkite našumą ir išvenkite prastovų naudodami skaitmeninį įrankių rinkinio valdymo sprendimą

Vidutiniškai statybų bendrovės praleidžia beveik 100 valandų per mėnesį ieškodamos pamestos įrangos, o prie to greitai prisideda pakaitinių įrankių ir nusidėvinčių dalių kainos. Sužinokite, kaip išvengti daug lėšų reikalaujančių prastovų, padidinti našumą ir geriau kontroliuoti savo inventorių ir išlaidas naudojant „Hilti“ skaitmeninius sprendimus, skirtus įrangos valdymui ir įrankių parko optimizavimui.

VALDYKITE SAVO TURTĄ

Jūsų įmonei sunku stebėti įrangą arba laikytis įrankių priežiūros tvarkaraščių? Supaprastinkite šiuos procesus naudodami „ON!Track“ įrangos valdymo sistemą. „ON!Track“ naudoja tvirtas turto žymas ir etiketes bei intuityvią programinę įrangą, leidžiančią greitai ir iš bet kurios vietos gauti informaciją apie jūsų turto buvimo vietą ir būseną. Naudodami „ON!Track“ taip pat galėsite stebėti ir sunaudojamas dalis, todėl palaikyti optimalų inventoriaus kiekį bus dar lengviau.

Pradėkite naudotis „ON!Track“

SUMAŽINKITE PRASTOVŲ LAIKĄ

„Hilti“ įrankiai pagaminti taip, kad tarnautų ilgus metus. Vis dėlto kartais sugenda net kokybiškiausi įrankiai. Kai taip nutinka, jūsų darbuotojų komandos susiduria su rizika vėluoti. Leiskite padėti užtikrinti nenutrūkstamą jūsų darbuotojų darbą ir pasinaudokite mūsų greituoju garantiniu remontu. Apsilankę mūsų interneto svetainėje, „Hilti“ mobiliojoje programėlėje arba pasikalbėję su mūsų klientų aptarnavimo komanda užsakykite remonto darbus tiesiai iš statybvietės. Be to, „ON!Track“ įrangos valdymo sistemos automatinių įrankių priežiūros įspėjimų funkcija leis išvengti prastovų.

Įrankių remontas  Įrankių parko valdymas

KONTROLIUOKITE ĮRANKIŲ IR ĮRANGOS KAINAS

Tinkamai optimizuotas įrankių parkas gali padėti sukontroliuoti išlaidas, nes jums teks mokėti tik už tuos įrankius ir įrangą, kurie jums yra reikalingi. Užsakykite analizę, kad gautumėte specialistų patarimų apie jūsų verslui labiausiai tinkančio įrankių parko pasirinkimą. Norite dar labiau kontroliuoti savo išlaidas? „Hilti“ įrankių parko optimizavimo sprendimas leidžia rinktis iš gausaus įrankių asortimento ir gauti išskirtines paslaugas (nemokamą remontą, ilgalaikės įrankių nuomos paslaugas), kurios sumažina išlaidas ir leidžia visuomet išlikti našiems.

Įrankių parko optimizavimas Ilgalaikė įrankių nuoma

VALDYKITE SAVO ĮRANKIŲ RINKINĮ

Valdykite savo įrankius ir įrangą paprasčiau su „ON!Track“

Dalintis