Statybos ateitis yra čia

Kurkite savo verslą naudodami modernius sprendimus

Kaip jūsų įmonė gali pasinaudoti pagrindinėmis statybos pramonės tendencijomis, pavyzdžiui, skaitmeninimu, automatizavimu ir tvarumo siekiu? Ir koks geriausias būdas išlikti konkurencingam, susidūrus su tokiais iššūkiais kaip kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas? Sužinokite, kaip galime padėti jūsų įmonei užtikrinti ateitį, naudodami inovatyvius produktus, programinę įrangą ir paslaugas, skirtas kiekvienam statybos projektų etapui.

Naujausių statybos technologijų pritaikymas

Statybvietės skaitmeninimas ir automatizavimas tampa pagrindiniais statybos našumo veiksniais. Naudokitės mūsų integruotomis projektavimo paslaugomis, kad gautumėte pramonę atitinkančios BIM metodikos privalumus ir paspartintumėte savo projektus. Skaitmeniniai sprendimai, tokie kaip tacheometrai ir pusiau automatizuotas gręžimo robotas Jaibot, taip pat gali padėti padidinti jūsų statybvietės darbo eigos greitį ir tikslumą. O su prijungta Nuron akumuliatorinių įrankių platforma galite naudoti savo įrankių duomenis ir priimti pagrįstus sprendimus dėl savo įrankių rinkinio.

Atraskite Nuron platformą BIM projektavimo ir modeliavimo paslaugos Naujausių Hilti produktų apžvalga

Sumažinkite priklausomybę nuo kvalifikuotos darbo

Naujos technologijos ir montavimo būdai jau čia. Rinkitės įrankius ir procesus, kurie padės paspartinti statybos projektus, sumažinti priklausomybę nuo kvalifikuotos darbo jėgos ir apsaugoti jūsų komandas. Mūsų sprendimai apima įvairias tiesioginio tvirtinimo sistemas, kurios panaikina inkaravimo ir suvirinimo poreikį, ir išmaniąsias deimantinio gręžimo sistemas. Taip pat galite padėti padidinti darbuotojų komfortą ir sumažinti nuovargį naudodami EXO-S dėvimą egzoskeletą darbams virš galvos ir EXO-T įrankių balansavimo įtaisą sienoms ardyti ir gręžti.

EXO-S egzoskeletas darbui virš galvos Sprendimai paprastesniam tvirtinimui Skaitmeniniai išdėstymo įrankiai Pjovimo, komplektavimo ir išankstinio surinkimo paslaugos

Rinkitės tvarius sprendimus

Tvarumas tampa labai svarbus statybų įmonių sėkmei ateityje. Galime padėti sumažinti anglies dioksido pėdsaką statybos etape, padidinti energijos vartojimo efektyvumą eksploatacijos etape ir užtikrinti sveikesnę ir saugesnę pastatų aplinką. Mes pertvarkome ir naujai formuojame statybinius komponentus pagal žaliojo sertifikavimo kriterijus, o mūsų gaminiai ir sprendimai gali padėti optimizuoti darbo procesus ir projektus, kad sumažėtų atliekų ir padidėtų energijos vartojimo efektyvumas.

Tvari statyba Žiedinė ekonomika statybų sektoriuje Sertifikatai ir deklaracijos

Padarykite savo verslą taupesnį

Norite supaprastinti savo verslo procesus? Mūsų elektroninė B2B pirkimų sistema, lanksčios pristatymo galimybės ir pažangūs logistikos sprendimai – visa tai padeda supaprastinti verslą su mumis. Pasirinkę Hilti įrankių parko valdymo paslaugą, gausite prieigą prie naujausių įrankių už visa apimančią mėnesio kainą – galėsite geriau kontroliuoti savo išlaidas. O naudodamiesi mūsų ON!Track įrangos valdymo sistema galėsite naudotis galingu įrankių parko ir inventoriaus valdymu.

Pristatymo galimybės Įrankių parko valdymas ON!Track skaitmeninis įrangos valdymas

Išplėskite savo įmonės veiklos sritį

Pasirūpinkite, kad jūsų įmonė ateityje dirbtų pelningiau, daugiau dalyvaudama konkursuose ir mažiau samdydama subrangovus. Įtraukdami tokias paslaugas kaip ugnies užtvarų įrengimas ir deimantinis gręžimas, galite įvairinti savo verslą ir augti. Galite pasikliauti mūsų praktiniais mokymais savo komandai, taip pat strategijomis, kaip pritaikyti produktyvumą didinančias metodikas, pavyzdžiui, statinio informacinį modeliavimą (BIM).

Inžinerinės konsultacijos Deimantinio gręžimo sistemos Inovatyvūs priešgaisriniai sprendimai BIM projektavimo ir modeliavimo paslaugos
Nuron akumulatora platforma

Nuron akumuliatorinė platforma visiems jūsų įrankiams

Ar jums svarbus našumas ir tai, kuo galite pasikliauti?

Dirbkite su naujausiais Nuron platformos įrankiais, kurie padės atlikti darbą greičiau ir efektyviau.

Dalintis