BIM PROJEKTAS

Pastato informacinis modeliavimas

Hilti BIM проектирование

BIM (pastato informacinis modeliavimas) keičia projektų kūrimą ir valdymą iš pagrindų.

Tai ne tik 3D projektavimo programinė įranga, bet ir procesas, kuris palengvina įvairių projekto darbo grupių bendradarbiavimą.

Papildykite savo statybų projektus kompleksiniais darbo srauto sprendimais su integruotomis BIM skaitmeninėmis priemonėmis ir inžinerijos paslaugomis.

BIM KEIČIA STATYBŲ PRAMONĘ

Jūsų galimybės naudojant BIM:

Klaidų ir išlaidų sumažėjimas                                                                                 

Galite aptikti bet kokius 2D ir 3D neatitikimus ir užtikrinti projekto tikslumą.

Greitasis bendradarbiavimas per debesiją                                                 

Paskatinkite komandinį darbą ir išvenkite klaidų bendrindami projektus tikruoju laiku. Sutaupykite laiko, kurį praleistumėte susitikimuose arba rašydami el. laiškus, padėkite įvairių sričių inžinieriams patikrinti neatitikimus prieš atvykstant į darbo vietą.

Prisijungimas prie platesnės projekto ekosistemos                                     

Naudokite „Hilti“ BIM/CAD bibliotekas ir lengvai įterpkite 3D objektus tiesiai į „AutoCAD®“, „Revit®“ ir „Tekla Structure“ – taip išsamius „Hilti“ projektus pridėsite prie bendro pastato projekto.

„HILTI“ BIM/CAD BIBLIOTEKA

Integruota tiesiai į „AutoCAD®“, „Revit®“ ir „Tekla Structure“

„Hilti“ BIM/CAD biblioteka – tai išsami „Hilti“ gaminių biblioteka su 3D ir 2D BIM/CAD objektais – visus juos galite tiesiogiai integruoti į statybų projektavimo programinę įrangą, pavyzdžiui, „AutoCAD®“, „Revit®“ ir „Tekla Structure“.

Tai nėra paprasta bibliotekų biblioteka, nes leidžia pasirinkti projekto šalį ir padeda užtikrinti, kad projektas atitiktų pasaulines normas.

„Hilti“ BIM/CAD bibliotekoje galėsite:

  • atlikti objekto paiešką pagal pavadinimą arba objekto tipą – inkarus, tiesioginio tvirtinimo elementus, priešgaisrinės apsaugos sistemas, modulines sistemas ir kt.;
  • pasirinkti 2D arba 3D modelį – visi objektai apima išsamius techninius duomenis, pavyzdžiui, dydį, medžiagą, „Hilti“ prekės numerį, medžiagos informaciją ir kt.;
  • įterpti objektą tiesiai į savo projektą;
  • eksportuoti gaminio modelį ir išsaugoti, kad būtų galima naudoti vėliau.

TEKLA WAREHOUSE

Sužinoti daugiau

BIMOBJECT.COM

Please enter text here (optional)

Sužinoti daugiau

„HILTI“ INŽINERINIO PROJEKTAVIMO PASLAUGA

Jeigu rengiant projektą reikia pagalbos, profesionalūs „Hilti“ inžinieriai gali padėti suprojektuoti inkarinių tvirtinimo elementų sistemas. Išsamesnę informaciją gausite susisiekę su „Hilti“ inžinieriumi: +370 52300555; lietuva@hilti.com

Dalintis