Image alt text (optional)

METALO PJOVIMO DISKAI DISKINIAMS PJŪKLAMS

Pjaunate metalus šaltai ir su mažiau kibirkščių? Nuo skardos iki nerūdijančio plieno? Naudodami technologiškai patobulintus diskus ir naujus diskinius pjūklus galite tai pasiekti. Metalo diskiniai pjūklai veikia mažesniu greičiu, o dėl integruoto šlako gaudytuvo dirbdami patirsite didesnį komfortą ir palaikysite geresnę tvarką darbo vietoje. Visą sistemą papildo saugos mechanizmas, kuris per kelias sekundes sustabdo diską, kai tik atleidžiate gaiduką.

Diskiniai pjūklai kartu su diskais tinka tiek tiesiems metalo pjūviams, tiek pjūviams per įvairius profilius. Naujieji diskiniai pjūklai turi reguliuojamą kreipiamąją, kad pjūviai būtų tikslūs ir nuoseklūs. Papildomi priedai – kreipiamasis bėgelis ir vamzdžio adapteris. 

Siūlome dviejų našumo linijų diskus. Ultimate diskai sukurti pagal akumuliatoriumi maitinamų pjūklų (akumuliatorinių diskinių pjūklų) poreikius, kad būtų pasiektas didžiausias pjūvių skaičius per vieną įkrovimą ir geriausia vieno pjūvio kaina. Siauras disko korpusas su grūdinto plieno šerdimi užtikrina unikalų disko tarnavimo laiką. Ultimate linija pasiekiamas didelis našumas ir tikslūs pjūviai naudojant unikalų gamybos procesą, pjovimą lazeriu ir specialų dantukų dizainą bei geometriją. Disko dantukų galai pagaminti iš metalo keramikos, todėl trintis minimali, atsparumas cheminėms medžiagoms ir temperatūrai didelis, o pjauti galima ir šaltai. Optimalų aušinimą ir mažesnį triukšmą užtikrina aušinimo angų išdėstymas ir kermeto naudojimas. Ultimate diskai yra dviejų versijų: X-CUT Structural (skirtas pjauti storą nerūdijantį ir stipriai cinkuotą plieną) ir X-CUT Thin (skirtas pjauti nerūdijančius ir stipriai cinkuotus lakštus, kurių storis mažesnis nei 3 mm).

Norint rasti puikų kokybės, našumo ir kainos balansą, siūlome Premium diskų seriją. Tai universalūs kasdieniam naudojimui skirti diskai, kuriuos galima rinktis iš dviejų variantų: minkšto plieno ir spalvotųjų metalų.

Řezání výztuže pomocí okružní pily

KUO DIDESNĖ PAKUOTĖ, TUO GERESNĖ KAINA

Įsigykite 5 pakuotes už 4 kainą.

Kokį diską pasirinkti?

Kotouč do okružní pily

X-Cut Structural – storiems metalams

Diskinis pjūklas, skirtas nerūdijančiam ir cinkuotam plienui pjauti. Puikus našumas ir ilgaamžiškumas pjaunant konstrukcinį plieną. Iki 20 kartų švaresni pjūviai be atplaišų, palyginti su įprastais plieniniais pjovimo diskais.

Pirkti
Kotouč do okružní pily

X-Cut Thin – ploniems metalams

Diskinio pjūklo diskas, skirtas nerūdijančiam ir cinkuotam plienui pjauti. Neprilygstamas našumas pjaunant plonus metalus ir plonus lakštus (<3 mm).

Pirkti

Premium – plienui

Pjūviai šaltuoju būdu juodosiose medžiagose ir konstrukcinėse plokštėse (ketus, vamzdžiai, sijos, plieno lakštai, profiliai, srieginiai strypai, armatūra, daugiasluoksnės plokštės, „Trespa“).

Pirkti

Premium – aliuminiui

Šaltasis spalvotųjų metalų pjovimas, tinkamas sijoms, vamzdžiams, lakštams, aliuminio plokštėms ir tinkleliams bei kitiems spalvotiesiems metalams pjauti.

Pirkti
Řezání nosníku maflem na železo

Šaltasis pjovimas diskiniu pjūklu

řezání nosníku úhlovou bruskou

Pjovimas kampiniu šlifuokliu

Dalintis