Image alt text (optional)

MEDIENOS PJOVIMO DISKAI

Pasirinkti tinkamą diską diskiniam pjūklui yra labai svarbu. Hilti siūlo platų asortimentą, kuriame yra įvairių tipų diskų, skirtų skirtingoms pagrindinėms medžiagoms. Tinkamam pasirinkimui įtakos turi ir tai, ar naudojate laidinį, ar akumuliatorinį diskinį pjūklą.

Apskritai, ploni diskai yra skirti medžiagoms pjauti, kai reikia švaraus ir tikslaus pjūvio. Tačiau reikia būti atsargiems dėl galimo disko perkaitimo. Dantukų forma ir skaičius taip pat yra svarbūs pjovimo medžiagų tipų ir gauto pjūvio veiksniai. 

Disko naudojimo trukmei įtakos turi ir paties pjūklo pasirinkimas bei jo tiekiama galia. Didesnės galios diskiniams pjūklams reikia didesnių diskų. Nuo disko dydžio priklauso ir pjovimo gylis. Jei reikia pjauti ne didesnę kaip 5 cm medieną, pakanka 160 mm skersmens disko. Jei dirbate su storesnėmis lentjuostėmis ir lentomis, reikės mažiausiai 190 mm skersmens disko.

Siūlome Ultimate ir Premium serijų diskinių pjūklų diskus. Aukščiausios kokybės, ilgaamžiškumo ir našumo diskai Ultimate. Jie skirti naudoti su akumuliatoriniais įrankiais (akumuliatoriniais diskiniais pjūklais). Disko korpusas yra plonesnis, o paviršius padengtas teflonu, kad būtų išvengta perkaitimo. Dantukai padengti apsauginiu karbido sluoksniu.

Šie diskai užtikrina didžiausią greitį dėl minimalios trinties ir didelio pasipriešinimo pjovimo metu.

Premium diskai siūlo puikų kokybės, našumo ir kainos balansą. Priklausomai nuo medžiagos tipo ir laukiamo rezultato, siūlome tris jų tipus: Fast and Tough greitam pjovimui, Premium Universal – įprastam naudojimui ir Fine Finishing – subtiliam pjovimui. Premium diskai daugiausia skiriasi dantukų skaičiumi ir forma, o tai lemia idealų jų panaudojimą.

Kotouč do okružní pily na dřevo

KUO DIDESNĖ PAKUOTĖ, TUO GERESNĖ KAINA

Pasirinkite didesnę mūsų pakuotę. Įsigykite penkis diskus už keturių kainą!

KOKĮ DISKĄ PASIRINKTI?

Kotouč do okružní pily

CPC - Ultimate Universal

Aukščiausios klasės diskas su karbido dantukais ir teflonine danga užtikrina greitesnį pjovimą, ilgesnį tarnavimo laiką ir maksimalų našumą. Itin ploni diskai su teflono paviršiumi, mažinančiu trintį, todėl pjaunama greičiau ir atliekama daugiau pjūvių vienu įkrovimu. Diskai turi 24 dantukus.

Pirkti
Kotouč do okružní pily

FT - Fast and Tough

Išilginiai ir skersiniai pjūviai įvairių tipų plokštėse (gipso kartono, laminato, heraklito, klojinių, faneros, medžio drožlių plokštėse, MDF, pluoštinio cemento plokštėse), statybinėje medienoje ir medienoje su vinimis. Greitas pjovimas dėl mažesnio dantukų skaičiaus. Galima rinktis su 12, 14 arba 18 dantukų.

Pirkti
Kotouč do okružní pily

CC - Clean Cut / Fine Finishing

Švarūs skersiniai pjūviai medinėse plokštėse (faneros, klojinių, OSB, medžio drožlių plokštėse, MDF, laminuotos medienos), medžio masyve ir plastikuose. Puikus pjūvis dėl didelio dantukų skaičiaus. Galimos versijos su 48 arba 54 dantukais.

Pirkti
Kotouč do okružní pily

WU - Premium Universal

Išilginiai ir skersiniai pjūviai medinėse lentose (faneroje, klojiniuose, OSB, medžio drožlių plokštėse, MDF, laminuotoje medienoje), medžio masyve ir statybinėje medienoje. Galima rinktis su 18 arba 24 dantukais.

Pirkti

Dalintis