Akumulátorová platforma A22 a A36

Svarbi informacija klientams

2024 m. birželį Hilti nutrauks ankstesnių akumuliatorių platformų (A22/A36) pardavimus.

Praėjus daugiau nei 20 metų nuo pardavimo pradžios, atėjo laikas atsisakyti ankstesnių akumuliatorių platformų (A22/A36). Jų prekyba bus nutraukta 2024 m. birželį​. Daugiau nebekursime ir nebetieksime naujų šių platformų įrankių.

Tačiau atitinkami šioms platformoms skirti akumuliatoriai ir įkrovikliai bus siūlomi dar 7 metus. Tą patį laikotarpį toliau teiksime įrankių aptarnavimo paslaugas ir iki 2030 m. pabaigos siūlysime šių platformų įrankių remontą.

Visų įtrauktų įrankių sąrašą galite rasti čia:

Kodėl Hilti nusprendė žengti šį žingsnį?

Ankstesnės akumuliatorių platformos (A22/A36) per daugelį metų puikiai pasiteisino, tačiau akumuliatorių technologijos sparčiai tobulėja. Pirminės akumuliatorių platformos (A22/A36) nebeleido išnaudoti visų šiuolaikinių technologinių savybių. Būtent dėl šios priežasties 2022 m. pristatėme naują Nuron akumuliatorių platformą, kuri padėjo pagrindus tolesnei plėtrai ir leidžia visapusiškai išnaudoti naujausias ir pažangiausias technologijas.

Šis planuojamas akumuliatorių platformų sumažinimas tik iki vienos atneš daug naudos. Siekdami sklandžiai pereiti prie naujosios platformos ir palengvinti šį pokytį savo klientams, nusprendėme pradėti naudoti Nuron platformą jau 2022 m. ir ribotą laiką tuo pačiu metu turėti kelias platformas. Kadangi jau dabar Nuron platformoje siūlome platesnį įrankių asortimentą nei ankstesnėse akumuliatorių platformose (A22/A36), galime pradėti atsisakyti šių senų platformų.

Ką tai reiškia jums?

Ar turite įrankių, priklausančių ankstesnėms akumuliatorių platformoms (A22/A36)?

22 V ir 36 V akumuliatoriai

Artimiausius 7 metus jums nėra ko nerimauti. Akumuliatorių, įkroviklių ir atsarginių dalių bus galima įsigyti visiems minėtų platformų (A22/A36) akumuliatoriniams įrankiams iki 2030 m. imtinai. Tas pats galioja įrankių aptarnavimui bei remontui. Tai reiškia, kad savo patikrintais Hilti akumuliatoriniais įrankiais galėsite pasikliauti iki 2030 m. pabaigos.

Ar turite ankstesnių platformų (A22/A36) įrankių, nuomojamų pagal Hilti ilgalaikės įrankių nuomos sutartį?

Ankstesnių platformų (A22/A36) nutraukimas jūsų niekaip nevaržo. Visos su Hilti ilgalaike įrankių nuoma susijusios paslaugos bus teikiamos toliau be apribojimų.

Ar planuojate/planavote įsigyti ankstesnių platformų (A22/A36) įrankius?

Iki 2024 m. birželio ir toliau turėsite galimybę įsigyti Hilti akumuliatorinius įrankius, pagamintus ankstesnėse platformose (A22/A36). Arba jau dabar galite rinktis iš daugiau nei 70 įrankių, esančių mūsų naujoje Nuron platformoje, kurioje įdiegtos naujausios ir pažangiausios technologijos.

Turite klausimų apie akumuliatorių platformą?

Susisiekite su klientų aptarnavimo komanda

Turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos ar individualų patarimą, kuri akumuliatoriaus platforma jums tinka? Mūsų klientų aptarnavimo komanda ir pardavimų konsultantai mielai su jumis aptars visas galimybes ir kartu ras jūsų įmonei tinkamą sprendimą.

Susisiekite su klientų aptarnavimo komanda

Dalintis