Image alt text (optional)

NAUJOS KARTOS GRĄŽTAI JAU ČIA

Galite pasikliauti mūsų naujaisiais SDS Plus ir SDS Max grąžtais

Atsižvelgdami į klientų atsiliepimus, sukūrėme dvi naujas grąžtų linijas. Ekonomiškesnė Premium linija vertinama dėl patikimumo atliekant įprastą gręžimą. 

Atliekant sudėtingas gręžimo užduotis, Ultimate linija užtikrina aukščiausią našumą ir ilgaamžiškumą. Keturių ašmenų SDS Plus ir SDS Max grąžtuose buvo įdiegtos technologinės naujovės, todėl dėl unikalios TCR technologijos ir kontroliuojamo rutuliavimo technologijos pasiekta tvirtesnė galvutės ir spiralės jungtis, o taip užtikrinamas didesnis atsparumas mechaniniam dėvėjimuisi ir korozijai.

Be to, kuo didesnę grąžtų pakuotę įsigysite, tuo daugiau sutaupysite ją pirkdami.

KUO DIDESNĖ PAKUOTĖ, TUO GERESNĖ KAINA

Sutaupykite pinigų pirkdami mūsų sunaudojamus įrankių priedus, nes didesnėms pakuotėms taikomos palankesnės kainos

TE-CX (SDS plus)

Hilti SDS Plus TE-CX vrták

Ultimate

TE-CX – tai keturių pjovimo ašmenų grąžtas, skirtas inkarinėms angoms gelžbetonyje gręžti. Kietlydinio karbido galvutė užtikrina šiai užduočiai reikalingą tikslumą ir yra atspari dilimui, todėl pratęsia grąžto tarnavimo laiką. Spiralinio griovelio konstrukcija pagreitina gręžimo procesą, nes leidžia efektyviai pašalinti dulkes ir betoną iš skylės.

Pirkti

TE-YX (SDS max)

TE-YX vrták Hilti

Ultimate

Naudojant dviejų pjoviklių grąžtą, kyla pavojus, kad susidūrus su armatūra grąžto galvutė gali įstrigti arba būti sugadinta. Mūsų Ultimate TE-YX grąžtai turi keturis arba šešis pjoviklius. Dėl šios konstrukcijos grąžtai atlaiko daug daugiau susidūrimų su armatūra, o jų tarnavimo laikas nesumažėja. Esame taip įsitikinę jų ilgaamžiškumu, kad net suteikiame garantiją Ultimate linijoms.

Neprilygstamą gręžimo greitį užtikrina HEMA spiralės konstrukcija, kuri leidžia efektyviai pašalinti dulkes. Išgaubtas jungiamasis galas užtikrina optimalų energijos perdavimą tarp įrankio ir grąžto antgalio. 

Pirkti

TE-C (SDS plus)

SDS plus vrták

Premium

Kaip alternatyvą Ultimate grąžtų linijai siūlome TE-C grąžtus. Jie idealiai tinka naudoti su lengvais elektriniais įrankiais betonui ir kitoms mūro medžiagoms gręžti. Dviejų pjoviklių grąžtų antgalis sklandžiai pereina į tvirtą spiralę, kad gręžimas būtų nepertraukiamas ir greitas.

Pirkti

TE-Y (SDS max)

SDS Max vrták

Premium

Jei jūsų projektui nereikalinga Ultimate gręžimo linija, jai giminingas TE-Y grąžtas gali atlikti šį darbą. TE-Y turi tradicinius du pjoviklius su dviem papildomais šoniniais pjovikliais, kurie padidina greitį ir ilgaamžiškumą. Kalbant apie pagrindines medžiagas, Premium linijos jums pakaks bet kokioms abrazyvinėms medžiagoms, pvz., šviežiam betonui, plytoms, akmeniui, mūrui ir kt.

Pirkti

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pačių. Mūsų Hilti pardavimų vadybininkai statybų aikštelėje mielai pademonstruos, kaip veikia visi grąžtai, kad galėtumėte rasti idealų įrankį savo projektui už tinkamą kainą. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite daugiau informacijos.

Dalintis