Worker unloading prefabricated modular support modules from a truck

IŠ ANKSTO PARUOŠTI MODULINIŲ ATRAMŲ SISTEMŲ SPRENDIMAI

Kaip išankstinio surinkimo, komplektavimo ir pjovimo paslaugos į objektą pristato montuoti paruoštas kabelių/vamzdžių atramas

Gaminant ir įrengiant modulinių atramų sistemas objekte gali kilti projektų vėlavimų, biudžeto padidėjimo problemų, iššūkių, susijusių su medžiagų ir atliekų saugojimu, ar net nelaimingų atsitikimų. „Hilti“ išankstinio paruošimo paslaugos gali padėti išvengti šių problemų.

KAS YRA „HILTI“ IŠANKSTINIO PARUOŠIMO PASLAUGOS?

„Hilti“ siūlomus sprendimus apima BIM pagrindu teikiamos projektavimo paslaugos, jūsų kabelių ir vamzdžių atramų tvirtinimas / dokumentų rengimas. Suprantame laiko ir vietos suvaržymų, kvalifikuotos darbo jėgos ir jos trūkumo, nelaimingų atsitikimų rizikos, medžiagų atliekų ir transportavimo išlaidų lemiamus iššūkius, su kuriais susiduriama įgyvendinant statybų projektus.

Šimtų vamzdžių atramų, ŠVOK ir kabelių lovelių užsakymas, pjovimas ir surinkimas objekte kelia didelių iššūkių! Daug laiko praleidžiama vien stengiantis surūšiuoti visas reikiamas mažytes detales, o kiek pastangų reikalauja visų statramsčių kanalų saugojimas, transportavimas ir trumpinimas iki reikiamo ilgio. Visi šie darbai atliekami prieš įrengiant juos objekte.

Mūsų išankstinio paruošimo paslaugos, kurias už objekto ribų atlieka išankstinio paruošimo centrų specialistai, yra sukurtos siekiant susidoroti su šiais iššūkiais. Jos pagerina našumą, sumažina kainas, sutrumpina montavimo laiką ir garantuoja aukščiausių kokybės standartų laikymąsi.

Pasirinkus mūsų išankstinio paruošimo paslaugas, visiškas pagal užsakymą pagamintų trapecinių sprendimų, gembinių atramų, apsauginių vartelių, daugiafunkcių atramų surinkimas, tinkamų komponentų komplektavimas, statramsčių kanalų trumpinimas iki tinkamo ilgio padės sutaupyti laiko ir projekto pinigų.

KAIP ATRODO MŪSŲ IŠANKSTINIO PARUOŠIMO PASLAUGOS?

Scanning pre-assembled support systems

Surinkimas

Surinktos ir paruoštos naudoti pagal užsakymą pagamintos daugiafunkcės atramos, trapeciniai sprendimai, gembinės atramos ir apsauginiai varteliai yra pristatomos į jūsų objektą.

Pagreitinkite savo projekto darbų eigą sumažindami vamzdžių / kabelių lovelių / kanalų atramų gamybai ir surinkimui skirtą laiką.

Worker kiitting and packaging modular support systems

Komplektavimas

Paruošiami individualūs komplektai, kuriuose rasite visus atrinktus ir paruoštus montuoti komponentus, tinkamo ilgio kanalus ir naudojimo instrukcijas.

Išvenkite komponentų trūkumo ir sudėtingų vamzdžių / kabelių lovelių / kanalų atramų gamybos ir įrengimo procesų.

Worker cutting channels for modular support systems

Išpjovimas

„Hilti“ išpjaus reikiamo dydžio statramsčių kanalus ir, prireikus, nušlifuos ir nucinkuos nupjautus kraštus.

Tai padeda išvengti galimų nelaimingų atsitikimų pjovimo metu, nes šis darbas yra perleidžiamas „Hilti“ specialistams.

PAPILDOMI PRIVALUMAI

Worker Icon

Mažesnės išlaidos, susijusios su kvalifikuotais darbuotojais

Atramų gaminimui ir montavimui statybvietėje reikia mažiau darbo jėgos.

Quality Certificate Icon

Aukštesnė įrengimo kokybė

Galutiniam vartotojui skirtas „Hilti“ sprendimas: išankstinio paruošimo darbus atlieka gerai apmokyti priežiūros specialistai.

Approved Icon

Mažesnė saugos ir sveikatos rizika

Kanalai nėra pjaunami objekte. Kontroliuojamoje aplinkoje atliekamas išankstinis paruošimas sumažina nelaimingų atsitikimų tikimybę.

Competitive Advantage Arrow

Konkurencinis pranašumas

Laikykitės projekto grafiko ir garantuokite didesnę savo paslaugų vertę.

Dalintis