Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros

Siaurapjūklių pjūkleliai

Sužinokite, kaip suprojektuoti mūsų siaurapjūklių pjūkleliai, skirti užtikrinti greitį ir tikslumą pjaunant medieną, daugiasluoksnes plokštes, metalą ir metalo lakštus

Image alt text (optional)

Pristatome naują, patobulintą siaurapjūklių pjūklelių asortimentą

Sukūrėme paprastą naudoti pjūklelių asortimentą, skirtą daugeliui pagrindinių medžiagų ir aplikacijų

Du nauji pjūkleliai užbaigs mūsų pasiūlymą ir suteiks visapusišką sprendimą visoms pagrindinėms aplikacijoms. Pirmasis visiškai naujas pjūklelis, vadinamas SPX Wood Speed. Jis užtikrina išskirtinį našumą, kuris pasiekiamas dėl didelių, dinamiškai suprojektuotų dantelių, kurių agresyvus dizainas užtikrina maksimalų pjovimo greitį net ir kiečiausioje medienoje. Volframo karbido antgaliais (TCT) sutvirtinti danteliai yra ilgaamžiški ir atlaiko darbą su visų rūšių mediena. Taip pat nepamiršome ir suderinamumo - šis naujas pjūklelis yra suderinamas su visais Hilti siaurapjūkliais, kad būtų galima lengvai ir greitai pakeisti.

Antrasis pjūklelis yra SPX Wood Splinter-Free. Unikalūs dvipusiai aštrūs danteliai leidžia pjauti viršutinį ir apatinį paviršių be atplaišų. Itin ilgas tarnavimo laikas, HSS-bimetalo sudėtis užtikrina daugiau nei 2 kartus ilgesnį tarnavimo laiką, palyginti su HCS pjūkleliais.

Plonas standartinis pjūklelis turi itin didelius dantelius, kurie suteikia greičiausią pjovimo rezultatą. Storesnis „Ultimate" pjūklelis užtikrina tolygius pjūvius, o unikalus dantelių dizainas užtikrina sklandų pjovimą ir mažesnę vibraciją.

Norėdami tęsti prisijunkite