Įrankių siuntimas remontui

Techninė priežiūra ir remontas yra neišvengiami dirbant su bet kokiu įrankiu. Mes, „Hilti“, siekiame, kad įrankių remontas užtruktų kuo trumpiau.

Mūsų komanda yra pasiruošusi jums suteikti geriausią įmanomą pagalbą koordinuojant įrankio paėmimą remontui ir renkant visą reikiamą informaciją, kad jūsų įranga būtų nugabenta į mūsų remonto centrą.

Jūs taip pat galite prisidėti prie sėkmingo ir greito įrankio perdavimo. Reikia laikytis tik kelių paprastų taisyklių.

Kaip paruošti įrangą paėmimui?

Supakuokite įrangą

Visi įrankiai, atiduodami kurjeriui, turi būti išorinėje pakuotėje. Tam pakanka „Hilti“ įrankių dėklo arba kartoninės dėžutės.

Išimkite akumuliatorius ir priedus

Išimkite akumuliatorius ir priedus, kad pagreitintumėte remonto procesą ir užtikrintumėte susijusių asmenų saugumą. Norime atkreipti dėmesį, kad visi neišimti akumuliatoriai yra sunaikinami ir negrąžinami!

Nuimkite siurblio priedus

Jei remontuoti siunčiate dulkių siurblį, išimkite konteinerį ir nuimkite siurbimo žarną.

Pašalinkite pavojingas medžiagas ir priedus

Tai taikoma visoms įrankių klasėms. Išimkite esamus priedus, tokius kaip grąžtai ar pjovimo diskai. Benzinu varomi prietaisai visada turi būti gabenami visiškai tušti.

Laikykitės specialių taisyklių akumuliatoriams

Jei norite siųsti įrankį su akumuliatoriumi, yra specialios pavojingų krovinių vežimo taisyklės (deklaracija, transportavimo konteineris ir kt.), kurių reikia laikytis. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Norite nusiųsti įrankį remontuoti?

Prisijunkite prie savo „Hilti“ paskyros, eikite į skyrių „Įrankių valdymas“ ir pasirinkite „Remontas“. Arba galite naudoti žemiau pateiktą remonto užklausos formą.*

*Tik juridiniams asmenims. Fiziniai asmenys gali pateikti remonto užklausą prisijungę prie savo „Hilti“ paskyros arba palikti savo įrankius taisyti mūsų „Hilti“ parduotuvėje. Dėl detalesnės informacijos skambinkite: +370 52 300 555.

Dalintis