APIE MUS

Aktyviai skatiname klientų entuziazmą ir kuriame geresnę ateitį

„Hilti“ reiškia kokybę, inovacijas ir tiesioginius santykius su klientais, dėl kurių kiekvieną dieną klientai su mumis susisiekia apie 250 000 kartų. Šane (Lichtenšteine) įsikūrusios bendrovės padaliniuose visame pasaulyje dirba 30 000 darbuotojų, kurie prisideda prie lengvesnio, greitesnio ir saugesnio statybos darbų įgyvendinimo ir kas dieną įkvepia klientus siūlydami jiems išskirtinius technologinius gaminius, sistemas, programinę įrangą ir paslaugas.

BENDROVĖS STRATEGIJA

Bendrovė siekia kurti tvarią vertę diferencijuodama rinką ir tapdama jos lydere. Savo finansinę ateitį bendrovė planuoja nuo 1941 m., kai ji buvo įkurta brolių Eugen ir Martin Hilti. Visos bendrovės akcijos priklauso „Martin Hilti Family Trust“ fondui, kuris užtikrina ilgalaikį bendrovės gyvavimą. Pasitelkdama tvarius ir novatoriškus sprendimus „Hilti“ kuria geresnę ateitį.

MŪSŲ VERTYBĖS

Bendrovė remia visuomenines ir aplinkosaugos iniciatyvas ir aktyviai siekia užtikrinti geresnę ateitį ne tik savo pagrindinėje veiklos srityje, bet ir už jos ribų. Bendrovės sąžiningumo, drąsos, komandinio darbo ir atsidavimo vertybes demonstruoja ne tik labdaros fondas „Hilti Foundation“, bet ir kasdienis bendravimas su komandos nariais, partneriais ir klientais.

VERSLO MODELIS

Tiesioginiai santykiai su klientais

Mes tvirtai tikime artimais ir pasitikėjimu grįstais santykiais su klientais. Veikiame vadovaudamiesi tiesioginių pardavimų modeliu, todėl visame pasaulyje su klientais tiesiogiai dirba apie 15 000 „Hilti“ komandos narių. Mūsų pardavimo atstovai ir inžinieriai vyksta į objektus ir padeda rasti atitinkamus sprendimus: pasirinkti tinkamą vinių rūšį ar net suprojektuoti armatūros sistemą pagrindinei metro stočiai. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su klientais internetu, telefonu ar objektų vietose. Mes taip pat valdome nuosavą „Hilti“ centrų tinklą, kuriame statybų pramonės įmonės gali įsigyti „Hilti“ gaminių tiesiai iš mūsų parduotuvių.

Mes kuriame ir gaminame savo gaminius

„Hilti“ žino, kad statybos yra pavojingos ir kupinos iššūkių. Dėl šios priežasties mes nuolat stengiamės rasti sprendimų, padėsiančių darbus statybos aikštelėje atlikti greičiau, lengviau ir saugiau. Mes valdome savo mokslinių tyrimų ir projektavimo laboratoriją, kurioje dirba mokslininkai ir inžinieriai specialistai. Taip pat dirbame su geriausiais viso pasaulio technikos universitetais, dalijamės savo moksliniais darbais ir dar labiau plečiame savo veiklos ribas. Mes patys gaminame „Hilti“ gaminius ir valdome savo gamyklas Europoje, Meksikoje, JAV, Indijoje ir Kinijoje. Dirbame su išoriniais specializuotais tiekėjais ir užtikriname, kad viskas, ką pagaminame, atitinka aukščiausius vidaus ir išorės kokybės standartus.

Mūsų žmonės – mūsų išskirtinumas

„Hilti“ – tai mūsų žmonės. Mūsų komandos nariai valdo kasdienius mūsų darbus ir priima kasdienius sprendimus. Mes esame atsidavę darbui, todėl daugelis iš mūsų dirba „Hilti“ 10, 15 ar 20 metų. Mes griežtai vadovaujamės keturiomis „Hilti“ vertybėmis: sąžiningumu, drąsa, komandiniu darbu ir atsidavimu, kurios atsispindi kasdienėje kiekvieno komandos nario veikloje ir bet kur, kur dirbame.

TYRIMAI BENDROVĖJE „HILTI“

Daugelis gaminių tobulinimo idėjų kyla statybvietėse, bendraujant su klientais. Jei objekte susidūrėte su problema, kuriai „Hilti“ kol kas neturi sprendimo, mes jį rasime. Dėl šios priežasties, bendrovė kasmet investuoja apie 6 procentus pelno į mokslinius tyrimus ir plėtrą.

Atlikdami mokslinius technologijų tyrimus, turime galimybę padirbėti su naujausiomis technologijomis, sukurti joms savitą inkubatorių ir patobulinti gaminius. Tai mums teikia džiaugsmą.

Andreas Bong
Bendrovės mokslinių tyrimų ir plėtros skyriaus vadovas

Please enter alternative text here (optional)

Dalintis