Hilti aptarnavimas

„Hilti“ paslaugos

Greitai, patikimai ir paprastai

Mes rūpinamės savo klientais taip pat atsakingai, kaip ir savo įrankių kokybe. Todėl, įsigydami „Hilti“ įrankius, gausite 20 metų garantiją nuo gamybos defektų, taip pat nemokamą laikotarpį iki 2 metų, kai apmokame visus remonto darbus.

Mes suprantame, kad kiekvienas įrankio aptarnavimas klientams reiškia neefektyviai išnaudotą laiką. Todėl, prireikus remonto, mes pasiimsime jūsų įrankį sutartu adresu, nuvešime į servisą ir grąžinsime jūsų nurodytu adresu (Lietuvos teritorijoje) per 3 darbo dienas.

20 METŲ GARANTIJA GAMYKLINIAM BROKUI

„Hilti“ suremontuos visus įrankio medžiagų/gamybos brokus 20 metų laikotarpyje.

  • Garantija galioja tol, kol sandėlyje turime įrankio atsargines dalis.

2 METŲ LAIKOTARPIS BE IŠLAIDŲ

Nuo įrankio įsigijimo datos iki 2 metų be jokių papildomų priežiūros išlaidų įrankį remontuojame visiškai nemokamai, neatsižvelgiant į žalos priežastį.

  • Į 2 metų laikotarpį įeina įrankio paėmimas, nuvežimas į servisą, remontas ir grąžinimas sutartu adresu (Lietuvos teritorijoje).
  • Atsitiktinai padaryta žala įrankiui (nukritęs, apipiltas vandeniu, pervažiuotas ekskavatoriumi) per visą  2 metų laikotarpį remontuojama be jokių papildomų mokesčių.

REMONTAS PER 3 DIENAS

Mūsų tikslas - užtikrinti, kad jūsų „Hilti“ įrankis būtų suremontuotas ir grąžintas per 3 darbo dienas nuo jo gavimo.

  • Praėjus 2 metų jokių išlaidų laikotarpiui, įrankio taisymo kaina yra ribojama ir neviršija maksimalios kainos pagal pridedamą sąrašą. Be remonto išlaidų, imamas pristatymo mokestis.
  • Nuo paskutinio mokamo funkcinio remonto suteikiame įrankiui 3 mėnesių garantiją.
Remonto kainų ribos

„Hilti“ VEIKLOS NUOMA

Sužinoti daugiau

HILTI „ON!Track“ TURTO VALDYMAS

Sužinoti daugiau

Dalintis