Susisiekimo ir prekių įsigijimo būdai

TECHNINIAI KONSULTANTAI

Mūsų pardavimų vadybininkai dirba su jumis ir jūsų darbuotojų komandomis objektuose, padėdami išsirinkti jūsų projektui labiausiai tinkantį sprendimą bei prisidėdami prie ilgalaikės jūsų verslo sėkmės. Teiraukitės savo „Hilti“ vadybininko apie naujausius „Hilti“ gaminius ir paslaugas.

Susisiekite su mumis

INTERNETINĖ SVETAINĖ

Visus „Hilti“ gaminius ir paslaugas galite įsigyti internetu bet kuriuo paros ar savaitės metu - nesvarbu, ar esate biure, ar statybų aikštelėje. Tai lengvai padarysite telefonu, kompiuteriu ar planšetiniu įrenginiu. „Hilti“ internetinėje svetainėje gausu techninių patarimų ir dokumentų apie gaminius. Čia taip pat rasite ir didelę techninę biblioteką, įskaitant BIM / CAD objektus.

Užsiregistruokite

„HILTI“ PARDUOTUVĖS

„Hilti“ parduotuvės nėra tik prekių demonstravimo ar pardavimo vietos. Mūsų pardavimų komandos rekomenduos jums, kurie gaminiai būtų naudingiausi jūsų statybų projektui. Darbuotojai taip pat pasiruošę pademonstruoti naujausias mūsų technologijas ir inovacijas.

Raskite artimiausią „Hilti“ parduotuvę

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Mūsų klientų aptarnavimo specialistų komandos pasiruošusios padėti jums ne tik užsakymo pateikimo klausimais. Darbuotojai supranta mūsų gaminių, programinės įrangos ir paslaugų potencialą ir gali padėti rasti jūsų projektui tinkančius sprendimus.

Susisiekite su mumis

Dalintis