VALDYKITE SAVO STATYBŲ IŠLAIDAS

Sprendimai, padedantys įgyvendinti projektus laiku ir neviršijant biudžeto

Statybų metu susiduriama su įvairiomis problemomis. Išauga pradinė projektų apimtis ir vyksta klaidos, kurios dažnai lemia biudžeto padidėjimą ir daug kainuojančius vėlavimus. Tačiau jūs galite padėti savo verslui veikti pelningiau ir kontroliuoti išlaidas rinkdamiesi gaminius, paslaugas ir programinę įrangą, kuri yra sukurta taip, kad kuo labiau sumažintų atliekas, žmogiškųjų klaidų galimybę, padėtų sutaupyti su darbo jėga susijusias išlaidas ir optimizuoti įrankių parką. Mes galime padėti jums rasti ir pasitelkti ekonomiškiausius sprendimus, kurie yra reikalingi norint įgyvendinti projektus laiku ir neviršijant biudžeto.

SUTAUPYKITE IŠLAIDŲ MEDŽIAGOMS


Sumažindami statybinių medžiagų atliekų kiekį išliksite konkurencingi ir draugiški aplinkai. Mūsų darbo vietos sprendimų asortimentą sudaro iš anksto paruošti priešgaisriniai sprendimai, padedantys sumažinti skiedinio švaistymą, ir išankstinio paruošimo paslaugos, pvz., komplektavimas. Planavimo ir projektavimo etapais tokie sprendimai padeda jūsų objektuose dirbančioms komandoms naudoti tik tokius gaminių kiekius, kurie yra reikalingi, optimizuoti projektavimo procesą pasitelkiant mūsų programinę įrangą ir pastato informacinio modeliavimo (BIM) paslaugas. 

Akumuliatorinis dozatorius HDE 500-A22 Standartiniai priešgaisriniai sprendimai Komplektavimo, išpjovimo ir surinkimo paslaugos BIM projektavimo ir modeliavimo paslaugos Projektavimo programinė įranga

SUTAUPYKITE DARBO JĖGOS IŠLAIDŲ

Užmokestis už darbą objekte sudaro vieną didžiausių projekto išlaidų dalių. Deja, aukštą kvalifikaciją turintys darbuotojai yra ne tik labai paklausūs, bet ir jų labai trūksta. Pasirinkite greičiausius darbo jėgos išlaidas taupančius sprendimus ir pagerinkite išlaidų valdymą statybų projektų vykdymo metu nekeldami pavojaus saugai ir kokybei.

Vieno operatoriaus deimantinis gręžimas

SUMAŽINKITE KLAIDŲ SKAIČIŲ

Išvenkite klaidų ir sulaukite pagalbos, padėsiančios išvengti daug lėšų reikalaujančio darbų perdarymo ir projektų vėlavimo, pasinaudodami „Hilti“ skaitmeniu dokumentų kūrimo įrankiu, leidžiančio stebėti jūsų priešgaisrinių sprendimų ir tvirtinimo elementų įrengimo kokybę. Jūsų objektuose dirbančių specialistų komandoms pravers tokie sprendimai kaip greitesnis ir lengvesnis montavimas naudojant modulines mechaninių, elektros ir santechnikos įrenginių atramas arba adaptyviojo sukimo momento (AT) sistemas, pagerinančias tvirtinimo varžtų montavimo kokybę.

Modulinės MEP atramos Inkarų montavimas naudojant AT sistemą

KONTROLIUOKITE ĮRANKIŲ PARKO IŠLAIDAS

„Hilti“ įrankių parko valdymo sprendimas padeda sumažinti ir kontroliuoti įrankių išlaidas sumokant mėnesio mokestį už „Hilti“ įrankių, kurie yra reikalingi kiekvienu projekto etapu, naudojimą, remontą ir naujinimą. „ON!Track“ sprendimas gali padėti jums kontroliuoti išlaidas ir leisti greitai rasti dingusius arba susikaupusius įrankius ir įrangą, tad jums nereikės švaistyti laiko ar pinigų pakaitinių įrankių arba įrangos nuomai ar pirkimui. Be to, mūsų našumo specialistai gali išanalizuoti „ON!Track“ sprendimo teikiamus duomenis ir padėti optimizuoti jūsų įrankių parką.

Įrankių parko valdymas „ON!Track“ įrangos valdymas

ĮRANKIŲ GARANTIJA

Mes rūpinamės savo klientais taip pat atsakingai, kaip ir savo įrankių kokybe. Dėl šios priežasties siūlome iki dvejų metų „jokių išlaidų“ laikotarpį, per kurį padengiame remonto išlaidas. Mes žinome, kad įrankių remonto metu įmonės susiduria su neproduktyviomis prastovomis. Mūsų tikslas - užtikrinti, kad jūsų „Hilti“ įrankis būtų suremontuotas ir grąžintas per 3 darbo dienas nuo jo gavimo.

Įrankių garantija

Dalintis