Padidinkite inžinerinių ir projektavimo darbų našumą

Kokybiški techniniai sprendimai net sudėtingiausiems projektams

Našus kokybiškų techninių sprendimų išsiaiškinimas ir dokumentavimas vykdant sudėtingus projektus gali kelti daug iššūkių. Bendradarbiaukite su „Hilti“ ir gaukite aiškių specialistų patarimų, greitą prieigą prie aktualių techninių gaminių duomenų ir sprendimų, sukurtų padėti jums atitikti projekto saugos, tikslumo, ekonomiškumo ir kokybės reikalavimus.

PAGALBA IR ATSISIUNTIMAI

Mūsų patyrę inžinieriai padės jums bet kuriuo projekto vykdymo metu – nuo projektavimo iki montavimo ar pastato administravimo. Mūsų inžinerijos centrai ir projektų vadovų biurai gali pasiūlyti jūsų poreikius atitinkančių sprendimų, o pagalbą objekte teikiantys specialistai suteiks techninių rekomendacijų.

Susisiekite su mūsų inžinierių komanda Atsisiuntimai

PROJEKTAVIMO PROGRAMINĖ ĮRANGA IR PASLAUGOS

Nesvarbu, ar projektuojate inkarus betonui, ar planuojate mechaninių, elektros ir santechnikos įrenginių atramų montavimą, mūsų projektavimo ir modeliavimo programinė įranga gali padėti padaryti jūsų projektus lengviau įgyvendinamus, saugesnius ir našesnius. Jei norite išsamesnės pagalbos projektuojant, galite rinktis mūsų statybų paslaugas, apimančias pagalbą priimant inžinerinius sprendimus ar objekte atliekamus inkarų traukimo bandymus.

PROFIS Engineering BIM projektavimo ir modeliavimo paslaugos PROFIS Anchor channel Skaičiavimų paslaugos Specifikacijų paslauga Inžineriniai sprendimai Traukimo bandymai

NUOLATINIS PROFESINIS TOBULĖJIMAS

Sužinokite apie visus besikeičiančius projektavimo būdus ir pramonės standartus dalyvaudami mokymuose, skirtuose padėti jums dirbti našiau. Mes taip pat siūlome dalyvauti internetiniuose seminaruose, kuriuose apžvelgiamos tokios techninės temos kaip inkarų projektavimas, betono stiprio stebėsena, ekologiška statyba ir pan.

Priešgaisrinės saugos mokymai Inkaravimo mokymai

GAMINIŲ PROJEKTAVIMO CENTRAS

Mūsų technologijos, programinė įranga ir paslaugos yra kuriamos remiantis naujovėmis. Mes valdome savo mokslinių tyrimų ir plėtros centrus Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje, glaudžiai bendradarbiaujame su partneriais įvairiose pasaulio šalyse, siekdami sukurti sprendimus, kurie padėtų atitikti ar viršyti naujausius įstatymų reikalavimus. Reikalinga pagalba, susijusi su „Hilti“ gaminių specifikacijomis? Mūsų internetinėje svetainėje greitai rasite pagrindinę informaciją apie gaminius, įskaitant techninius naudotojų vadovus, leidimus, bandymų ataskaitas, specifikacijas ir BIM / CAD išteklius.

Inkarų projektavimo centras Armatūros projektavimo centras Priešgaisrinių sistemų projektavimo centras Modulinių atramų projektavimo centras

NUO TAIKYMO SRITIES PRIKLAUSANTYS SPRENDIMAI

Nuo patikimo, įstatymus atitinkančio projektavimo iki vėliau įrengiamos armatūros ar priešgaisrinių sistemų – mes siūlome gausybę nuo taikymo srities priklausančių sprendimų, padėsiančių atitikti saugos, tikslumo, ekonomiškumo ir kokybės reikalavimus.

MEP atramų sistemos Žemos įtampos elektros instaliacijos sprendimai Įdėtinės armatūros sprendimai Konstrukcinių plokščių sprendimai Tiltų remonto, statybos ir griovimo sprendimai Kelių tunelių statybos sprendimai

NUO SEKTORIAUS PRIKLAUSANTYS SPRENDIMAI

Ieškote būdų, kaip padidinti projektavimo našumą ir savo projektų darbų lankstumą? Siūlome priešgaisrinės saugos, inkaravimo ir modulinių atramų sprendimus, sukurtus pagreitinti projektų vykdymą bet kuriuo etapu.

Tvirtinimas prie plieno Fasadai

PROGRAMŲ PAKETAS „PROFIS ENGINEERING“

Programinė įranga greitesniam ir tikslesniam inkarų ir armatūros projektavimui

Dalintis