Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros

Akumuliatoriniai kirstuvai

Dabar dėl „Nuron“ net didžiausi griovimo įrankiai gali būti belaidžiai. Čia galite pamatyti visus akumuliatorinius skaldos plaktukus, perforatorius ir SDS kirstuvus

Dabar dėl „Nuron“ net didžiausi griovimo įrankiai gali būti belaidžiai. Čia galite pamatyti visus akumuliatorinius skaldos plaktukus, perforatorius ir SDS kirstuvus
TE 500-22 akumuliatorinis kirstuvas Galingas belaidis kirstuvas „SDS Max“ (TE-Y) su antivibracine sistema, atliekantis 3300 smūgių per minutę ir skirtas betonui ar mūrui ardyti („Nuron“ akumuliatorius)
TE 500-A36 (SDS Max) kirstuvas Universalus akumuliatorinis „SDS Max“ (TE-Y) sienų kirstuvas, skirtas betono ar mūro kalimo darbams betone, su antivibracine sistema (AVR)
Grįžti prie produktų ()
Palyginti
Produktai ()

Akumuliatoriniai kirstuvai

Smulkiems ir vidutiniams grindų bei sienų ardymo ir griovimo darbams

Nesvarbu, ar dirbate su betonu, mūru, plytelėmis ar tinku, šie lengvi ir patogūs naudoti kirstuvai bus jūsų patikimi partneriai. Dėl 22 V „Nuron“ akumuliatorinių įrankių platformos jūs gaunate tokį patį našumą, kaip ir panašaus dydžio ar didesni laidiniai įrankiai, taip pat galite džiaugtis belaidžio mobilumo nauda.

Subalansuokite našumą su komfortu, valdymu ir saugumu

Galia be kompromisų

Naudodami „Nuron“ platformoje esančius kirstuvus galite pasiekti tokį patį našumą kaip ir su laidiniais įrankiais.

Viena akumuliatoriaus platforma jūsų įrankiams

Visus savo įrankius galite naudoti toje pačioje našioje 22 V akumuliatoriaus platformoje.

Mobilumas be kompromisų

Ribota prieiga prie išorinio maitinimo šaltinio? Jokių problemų. Mėgaukitės didesniu mobilumu darbo vietoje su belaidžiais griovimo įrankiais.

Saugesni griovimo darbai

Gręžkite praktiškai be dulkių su mūsų specialia dulkių šalinimo sistema (DRS) ir sumažinkite nuovargį dėl mažesnės įrankio vibracijos.

Kontroliuojamas grindų išmontavimas

Lengviems ir vidutinio sunkumo darbams – vienu įkrovimu susmulkinkite iki 1,5 tonos betono

TE 2000-22 akumuliatorinis kirstuvas yra apie 10 kg lengvesnis už panašius įrankius, idealiai tinka išmontavimo darbams, kai valdymas, įrankio kontrolė ir mobilumas yra labai svarbūs. Puikiai tinka tokioms užduotims kaip grindų išmontavimas, vamzdžių kanalų pjovimas iki 20 cm storio betone, taip pat tiksliam dangos pašalinimui. Be to, sukuriama vibracija yra tik ~ 4,0 m/s², o tai padeda sumažinti operatoriaus nuovargį.

Naudojant mūsų „Nuron“ 22 V akumuliatoriaus technologiją, vienu didžiausio „Nuron“ akumuliatoriaus (B22-255) įkrovimu galite išardyti pusę tonos betono. Jei naudojate papildomą didelį akumuliatoriaus dėklą su keturiais papildomais B22-255 akumuliatoriais, vienu įkrovimu galite išardyti iki 1,5 tonos betono.

Galingas sienų išmontavimas

Mėgaukitės laidinių įrankių galia, darbu beveik be dulkių ir maža įrankio vibracija

„Nuron“ akumuliatoriaus platformoje esantis TE 500-22 kirstuvas gali atlikti įvairius sienų skaldymo ir griovimo darbus, kai valdymas yra labai svarbus, bet nenorite daryti kompromisų dėl našumo. TE 500-22 gali prilygti panašių laidinių kirstuvų galiai, be to, dėl suderinamumo su Hilti DRS-B dulkių šalinimo sistema galite gręžti praktiškai be dulkių. Tai, kartu su žema įrankio vibracija (tik 6,7 m/s2), reiškia, kad galite dirbti ilgiau ir patogiau.

Daugiau griovimo, mažiau dulkių

Griovimas praktiškai be dulkių su TE DRS-B dulkių šalinimo sistema

Surinkite iki 95 % dulkių dirbdami su TE 500 ir TE 2000 kirstuvais – tiesiog pritvirtinkite TE DRS-B dulkių šalinimo sistemą ir suderinamą belaidį Hilti dulkių siurblį, pavyzdžiui, „Nuron“ platformoje esančius VC 5-22 ar VC 10-22 dulkių siurblius.

Mėgaukitės saugesnėmis darbo sąlygomis, kai atliekate patalpų renovacijos darbus arba dirbate  aplinkoje, kur švari aplinka yra itin svarbi, pavyzdžiui, jau naudojamose patalpose, ligoninėse, laboratorijose ar gamybos linijose.

36 V platformos kirstuvai

Belaidžiai kirstuvai TE 300-A36 SDS-Plus ir TE 500-A36 SDS-Max siūlo lankstumą ir našumą atliekant griovimo darbus ir gali būti naudojami kartu su dulkių šalinimo sistemomis saugesnėms darbo vietoms užtikrinti.

Pirkti 36 V kirstuvus

Reikia laidinio kirstuvo?

Jei reikia laidinio įrankio, mes jums padėsime išsirinkti. Mūsų laidiniai kirstuvai yra skirti įvairiems didelių apkrovų sienų ir grindų išmontavimo darbams.

Išsirinkti laidinį kirstuvą
Norėdami tęsti prisijunkite