Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros

Akumuliatoriniai gręžtuvai / suktuvai

Įsigykite mūsų naujoves – „Nuron“, 12 V ir 22 V akumuliatorinius gręžtuvus / suktuvus. Mūsų bešepečių gręžtuvų / suktuvų ir smūginių gręžtuvų / suktuvų, skirtų gręžti metalui, medienai ir mūrui, asortimentas.

Įsigykite mūsų naujoves – „Nuron“, 12 V ir 22 V akumuliatorinius gręžtuvus / suktuvus. Mūsų bešepečių gręžtuvų / suktuvų ir smūginių gręžtuvų / suktuvų, skirtų gręžti metalui, medienai ir mūrui, asortimentas.
SF 4-22 akumuliatorinis gręžtuvas / suktuvas Kompaktiškas akumuliatorinis gręžtuvas / suktuvas su aktyvia sukimo momento kontrole, skirtas kasdieniams gręžimo ir sukimo darbams ypač sunkiai pasiekiamose vietose („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
SF 4H-22 akumuliatorinis smūginis gręžtuvas Kompaktiškas smūginis gręžtuvas / suktuvas su aktyvia sukimo momento kontrole, skirtas kasdieniams gręžimo ir sukimo darbams ypač sunkiai pasiekiamose vietose („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
SF 6-22 akumuliatorinis gręžtuvas / suktuvas Galios klasės gręžtuvas / suktuvas su aktyvia sukimo momento kontrole ir pažangia ergonomika universaliam gręžimui ir sukimui į medieną ir metalą („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
SF 4-A22 akumuliatorinis gręžtuvas / suktuvas Kompaktiškos klasės akumuliatorinis 22 V gręžtuvas / suktuvas su bešepečiu varikliu, kai reikia didesnio našumo atliekant lengvų apkrovų darbus arba dirbant sunkiai pasiekiamose vietose
SF 6-A22 akumuliatorinis gręžtuvas / suktuvas Didelės galios klasės akumuliatorinis 22 V gręžtuvas / suktuvas su „Active Torque Control“ ir elektronine sankaba, skirtas įvairiems darbams su medžiu, metalu ir kitomis medžiagomis
SFE 2-A12 keičiamų galvučių gręžtuvas/suktuvas Itin kompaktiškas 12 V keičiamų galvučių akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas (šoninis, lenktas, 13 mm beraktis griebtuvas ir šešiakampių antgalių laikiklis) montavimo darbams sunkiai prieinamose vietose ir kampuose
SF 2-A12 akumuliatorinis gręžtuvas / suktuvas Subkompaktinės klasės akumuliatorinis 12 V ličio jonų gręžtuvas / suktuvas su bešepečiu varikliu ir 10 mm berakčiu griebtuvu, kai reikia priėjimo, mažas svorio bei tikslaus valdymo
SFD 2-A12 akumuliatorinis suktuvas Subkompaktinės klasės 12 V 1/4" suktuvas su varikliu be šepečio, kai reikia kompaktiškumo ir efektyvaus varžtų sukimo apsaugant medžiagas
SF 8M-A22 akumuliatorinis gręžtuvas / suktuvas Aukščiausios klasės akumuliatorinis 22 V gręžtuvas / suktuvas su keturių greičių pavara ir patikimai sukabinančiu patronu, kad grąžtas neslystų, išvystantis puikų našumą atliekant metalo gręžimo darbus
SF 10W-A22 ATC akumuliatorinis gręžtuvas / suktuvas Aukščiausios klasės akumuliatorinis 22 V gręžtuvas / suktuvas su aktyviosios sukimo momento kontrolės technologija ir keturių greičių pavara, užtikrinančia aukštą sukimo momentą dirbant su medžiu ir kitomis medžiagomis
Worker using SF 6H-22 3rd generation Nuron cordless hammer drill driver with B22-85 battery and spade bit in wood

Akumuliatoriniai gręžtuvai ir gręžtuvai-suktuvai

Visą dieną trunkantis našumas atliekant įvairius darbus

Nesvarbu, ar tvirtinate sudėtingus varžtus virš galvos, ar gręžiate mūrą, mūsų akumuliatoriniai gręžtuvai-suktuvai siūlo idealų galios, svorio ir dydžio balansą, kad būtų užtikrintas didesnis našumas ir mažesnis nuovargis.

Mūsų naujieji „Nuron“ įrankiai užtikrina didesnį greitį, ilgesnę veikimo trukmę ir didesnį komfortą. Be to, integruotos diagnostikos priemonės įspėja apie akumuliatoriaus būklę, o duomenimis grindžiamos paslaugos padeda supaprastinti įrankių saugyklos valdymą.

Darbui tinkami akumuliatoriniai gręžtuvai-suktuvai ir perforatoriai

Įrankis kiekvienai užduočiai atlikti

Kompaktiški suktuvai ankštoms erdvėms, didelio sukimo momento gręžtuvai medienai ir metalui, perforatoriai gelžbetoniui ir visa kita. Mes viskuo pasirūpinsime.

Saugesni ir darbo vietai tinkami įrankiai

Pasirinkę saugesnius, patogesnius naudoti ir patvaresnius perforatorius ir gręžtuvus-suktuvus, padidinsite savo komandos ir įrankių našumą.

Visiškai suderinamos platformos

Nesvarbu, ar naudojate mūsų 12 V, ar 22 V ateities poreikiams pritaikytą platformą „Nuron“, galite optimizuoti savo įrankių saugyklą su keičiamais akumuliatoriais ir įkrovikliais visiems akumuliatoriniams įrankiams.

Worker drilling into metal with SF 4H-22

Maksimalus lankstumas

Visose darbo vietose naudokite mūsų gręžtuvus-suktuvus ir perforatorius

Mūsų kompaktiški gręžtuvai-suktuvai, skirti patogiam ir patikimam gręžimui bei įsukimui ankštose erdvėse (pavyzdžiui, staliaus, santechnikos ir elektros instaliacijos darbams), patenkins visus jūsų kasdienius poreikius. Mūsų akumuliatoriniai gręžtuvai, turintys smūginio gręžimo funkciją, yra pakankamai galingi ir veikia tiek ilgai, kad visą dieną galėtumėte gręžti skyles betone.

Mūsų aukščiausios klasės gręžtuvai-suktuvai, skirti didelėms skylėms medienoje ir metale išpjauti bei storoms tvirtinimo detalėms įkalti, turi didelio galingumo akumuliatorius ir aktyviąją sukimo momento kontrolės sistemą (ATC), todėl jų galia prilygsta laidinių įrankių galiai. Norite įrankio su lengvesniu ir efektyvesniu akumuliatoriumi?  Peržiūrėkite mūsų „Nuron“ įrankius.

Worker using SF 6H-22 3rd generation Nuron cordless hammer drill driver with B22-110 battery and HSS drill bit to drill into metal

Pažangios saugos funkcijos

Privalumai, padedantys nuveikti daugiau

  • Aktyvioji sukimo momento kontrolės sistema (ATC), skirta sužeidimams apriboti, nes padeda išvengti nekontroliuojamo sukimosi.
  • Ergonominės savybės, tokios kaip moduliuotos, tekstūruoto plastiko rankenos ir sumažintas korpuso svoris, leidžia tiksliau valdyti įrankius ir mažina naudotojo nuovargį.
  • Šviesos diodai užtikrina ryškesnę šviesą ir mažiau šešėlių; neslystantys šoniniai stabdikliai padeda išvengti slydimo.
  • Viso dydžio metaliniai belaidžiai grąžto laikikliai suteikia lankstumo; didelio efektyvumo bešepečiai varikliai ir visiškai metaliniai krumpliaračiai veikia sklandžiau ir ilgiau.
Worker drilling brick wall with SF 4H-22

Kasdienis įrankis sunkiam darbui atlikti

SF 4-22 – mažesnis ir lengvesnis gręžtuvas, pasiekiantis „Nuron“ našumą

SF 4-22 gręžtuvo 22 V akumuliatorius užtikrina dvigubai didesnę galią ir iki 60 proc. ilgesnį veikimo laiką nei kiti 22 V akumuliatoriai. Be to, SF 4H-22 turi smūginio gręžimo funkciją, kad būtų galima dar našiau gręžti mūrą. Kiekvienam reikia didelio našumo kompaktiško akumuliatorinio gręžtuvo-suktuvo.

„Nuron“ akumuliatoriuose integruotos diagnostikos priemonės, kurios greitai nustato nenašiai veikiančius akumuliatorius.

Worker drilling into drywall with SF 4H-22

Kiekvienam darbui tinkamos priemonės

Jūsų gręžtuvas-suktuvas yra toks pat veiksmingas kaip ir jo grąžto laikiklis

Tinkamai sukurti grąžtai ir suktuvo antgaliai tiesiog palengvina gyvenimą. Dėl to tiksliai apdirbame suktuvo antgalius, kad sumažintume jų nusidėvėjimą, ir optimizuojame spiralinius grąžtus, kad vienu akumuliatoriaus įkrovimu išgręžtumėte daugiau skylių.

Specializuotiems mechanikos, elektros ir santechnikos darbams atlikti rasite didesnio našumo pakopinių, sraigtinių ir plunksninių grąžtų bei skylių pjūklų su volframo karbido dantukais, kurie yra patvaresni už tradicinius bimetalinius pjūklus. Laikas naudoti smūginį gręžtuvą? Verčiau rinkitės ilgaamžį mūro grąžtą. 

Sumažinkite savo įrankių išlaidas

Jei užsisakysite mūsų įrankių parko valdymo paslaugą, už fiksuotą mėnesinį mokestį padengsime jūsų įrankių išlaidas. Įsigykite tik reikiamą įrangą ir išvenkite didelių pradinių investicijų.

Sužinokite daugiau apie įrankių parko valdymą

Pirmenybę teikiate laidiniam gręžtuvui?

Šie gręžtuvai ir perforatoriai už prieinamą kainą skirti kasdieniam metalo, medienos ir mūro gręžimui, todėl juos galima patikimai naudoti įvairiose srityse.

Pirkti laidinius gręžtuvus ir suktuvus