Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros

Akumuliatoriniai objektų siurbliai

Revoliuciniai „Nuron“ akumuliatoriai užtikrina, kad galėtumėte dirbti belaidžiais įrankiais be kompromiso siurbimo galiai: visus akumuliatorinius dulkių siurblius ir ant nugaros nešiojamus dulkių siurblius rasite čia

Revoliuciniai „Nuron“ akumuliatoriai užtikrina, kad galėtumėte dirbti belaidžiais įrankiais be kompromiso siurbimo galiai: visus akumuliatorinius dulkių siurblius ir ant nugaros nešiojamus dulkių siurblius rasite čia
VC 5-22 belaidis dulkių siurblys Kompaktiškas nešiojamasis belaidis dulkių siurblys, skirtas darbo vietoms ir dirbtuvėms greitai išvalyti („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
VC 10L-22 belaidis dulkių siurblys Didele siurbimo galia pasižymintis šlapiojo / sausojo siurbimo belaidis dulkių siurblys su papildoma kuprine, skirta naudoti valant statybvietėse – L klasės („Nuron“ akumuliatorių platforma)
VC 10M-22 belaidis dulkių trauktuvas Didele siurbimo galia pasižymintis šlapiojo / sausojo siurbimo belaidis dulkių siurblys su papildoma kuprine įrankio dulkėms ištraukti, įskaitant tuščiavidurius grąžtus – M klasės („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
Grįžti prie produktų ()
Palyginti
Produktai ()
a worker uses a cordless vacuum cleaner to remove dust from demolition work

Atraskite akumuliatorinius dulkių siurblius

Greitas išvalymas, geresnė dulkių kontrolės sistema ir nešiojimo patogumas

Dirbdami negalite išvengti dulkių sukėlimo, tačiau galite kontroliuoti jų susidarymą, nesvarbu, kur dirbate. Mūsų HEPA filtrą naudojantys akumuliatoriniai dulkių siurbliai padeda užtikrinti švaresnes, saugesnes ir efektyvesnes darbo vietas, atitinkančias OSHA reikalavimus.

Dėl platformos „Nuron“ galios ir lankstumo dabar galite belaidžiu prietaisu išsiurbti drėgnas ir sausas dulkes net ir ten, kur nėra elektros energijos.

Akumuliatoriniai dulkių siurbliai mobiliam išvalymui

Didesnis saugumas

Jums nereikia maitinimo lizdo tam, kad gręžimo ir pjaustymo darbai atitiktų sveikatos ir saugos reikalavimus – mūsų didelio našumo dulkių siurbliai veikia su akumuliatorine platforma „Nuron“.

Didesnis našumas

Dirbkite geriau ir sumažinkite prastovų skaičių. Mūsų akumuliatoriniai dulkių siurbliai gali padėti pagerinti matomumą darbo vietoje, sutaupyti laiko atliekant valymo darbus ir prailginti įrankių tarnavimo laiką.

Didesnis komfortas

Nepriklausomai nuo to, ar nešiojate jį už rankenos, petnešos ar kuprinėje, mūsų akumuliatoriniai dulkių siurbliai yra mobilūs ir patogūs bei veikia su mūsų plataus asortimento 22 V akumuliatorių platforma „Nuron“.

a worker grinding a concrete wall has a cordless vacuum cleaner on his back

Drėgnas ir sausas belaidis valymas

VC 10 (M/L) -22 – „Nuron“ galia visiškam belaidžiam dulkių išsiurbimui

Dėl mažesnio svorio, sumažintos talpyklos ir pasirenkamos kuprinės konstrukcijos VC 10-22 puikiai nunešite visur, kur reikia OSHA reikalavimus atitinkančio drėgno ar sauso dulkių išsiurbimo.

 

a worker walking over a construction site with a cordless vacuum cleaner hanging from his shoulder

Nėra maitinimo lizdo? Jokių problemų

Išvalykite savo darbo vietą naudodami akumuliatorinį dulkių siurblį

VC 5-22 yra OSHA reikalavimus atitinkantis akumuliatorinis dulkių siurblys su vieno galono talpykla, kurią galima pernešti su petneša.

Užtikrinkite atitiktį OSHA reikalavimams

Pasirūpinkite, kad jūsų darbo vietoje būtų švaru ir laikomasi reikalavimų, derindami mūsų akumuliatorinius dulkių siurblius su integruotu dulkių tvarkymo sprendimu, skirtu pjaustymo, gręžimo, deimantinio gręžimo ir kt. darbams.

Žiūrėti daugiau dulkių nusiurbimo sistemų

Pirmenybę teikiate laidiniam dulkių siurbliui?

Greitai ir efektyviai pašalinkite sunkias dulkes ir drėgną suspensiją, susidariusią atliekant šlifavimo, pjaustymo, gręžimo ir deimantinio gręžimo darbus, naudodami mūsų galingus, didelės talpos laidinius dulkių siurblius.

Pirkti laidinius dulkių siurblius

Garantuojame mūsų įrankių kokybę

Nesitikime, kad mūsų įrankiai suges, tačiau esame pasirengę padėti, jei taip nutiktų. Dvejus metus aptarnausime dulkių siurblius nemokamai, o vėliau suteiksime viso naudojimo laikotarpio garantiją ir remonto išlaidų limitą. 

Sužinoti daugiau apie mūsų įrankių remonto paslaugas