Skip to main content

Peržiūrėkite individualias nuolaidas ir apsipirkite 24/7 Registruokitės dabar

Akumuliatoriniai tvirtinimo įrankiai

Peržiūrėkite greičiausius ir švariausius „Hilti“ įrankius, padedančius montuoti MEP ir gipskartonio takelius, taip pat sužinokite, kaip „Nuron“ akumuliatoriai padės dirbti dar efektyviau naudojant elektrinius tvirtinimo įrankius

Peržiūrėkite greičiausius ir švariausius „Hilti“ įrankius, padedančius montuoti MEP ir gipskartonio takelius, taip pat sužinokite, kaip „Nuron“ akumuliatoriai padės dirbti dar efektyviau naudojant elektrinius tvirtinimo įrankius
Grįžti prie produktų ()
Palyginti
Produktai ()
Worker installing drywall / drylining track on the floor using a BX 3-22.

Atraskite akumuliatoriumi maitinamus tvirtinimo įrankius

Pasirinkite akumuliatorinę platformą, kad tvirtinimo darbus galėtumėte atlikti švariau, tyliau ir efektyviau

Ieškote alternatyvos dujiniams tiesioginio tvirtinimo arba gręžimo ir inkaravimo įrankiams? Akumuliatorinės degimo dujų nenaudojančios viniakalės yra ekonomiškesnės ir veikia greičiau, tyliau ir paprasčiau. Svarbiausia, kad jos užtikrina tokį našumą, kokio tikisi jūsų komandos.

Su naujausia akumuliatorine platforma „Nuron“ pasieksite ankštesnes erdves, dirbsite patogiau, kad optimizuotumėte savo darbo jėgą.

Pasirinkite akumuliatorines viniakales ir tvirtinimo įrankius

Puikus veikimas visais atvejais

Šie įrankiai, sukurti greitesniam darbui ir didesniam našumui, naudojami tvirtinimui prie betono, plieno ir kai kurių rūšių mūro: nereikia gręžti, naudoti inkarų ir taikyti apribojimų darbo vietoje.

Akumuliatoriniai degimo dujų nenaudojantys įrankiai

Daugiau nereikės pirkti, laikyti, tvarkyti ir šalinti brangių dujų balionų ar kasečių. Be to, BX 3 akumuliatoriniai įrankiai yra tylesni, turi mažesnę atatranką, juos reikia mažiau valyti ir prižiūrėti.

Visiškai suderinama platforma

Akumuliatoriniai tvirtinimo įrankiai naudoja jūsų jau turimus 22 V akumuliatorius ir įkroviklius. Jei norite, kad kompaktiškas savo veikimą optimizuojantis akumuliatorius veiktų ilgiau, susipažinkite su mūsų naujausia platforma „Nuron“.

Worker fastening wooden track placopan on floor with BX 3

Daugiau parinkčių, įvairios taikymo sritys

Akumuliatoriumi maitinami tvirtinimo įrankiai, skirti daugumai mechanikos, elektros, santechnikos ir vidaus apdailos darbų

Nesvarbu, ar visą dieną praleidžiate tvirtindami kabelius, laidus ir paskirstymo dėžutes virš galvos, ar montuodami daugybę gipskartonio plokščių, mūsų BX 3 įrankiai padės jums dirbti efektyviau ir patogiau. Jie greitesni ir tylesni už dujinius įrankius, sukelia mažiau dulkių ir vibracijos nei gręžimo įrankiai. Grotelių tvirtinimo ir sujungimo darbams atlikti BX 3-BT naudoja sriegiuotuosius varžtus.

Skirtingai nuo kai kurių degimo dujas naudojančių įrankių, akumuliatoriumi maitinamų tiesioginio tvirtinimo įrankių naudojimui nereikia specialaus mokymo ar leidimų, todėl galite iš karto imtis darbo.

a worker checks a battery-powered direct fastener with a smart phone

Greitas ir nesudėtingas tvirtinimas

Darbo vietoje taikomos funkcijos, padedančios dirbti ilgiau ir nuveikti daugiau

Dujų nėra – jokių problemų. Akumuliatorinės viniakalės naudoja galingas mechanines pavaras, kurios geriau prisitaiko prie jūsų darbo ritmo ir greičio, o tvirtinimo kokybė yra pastovesnė. Taip pat pastebėsite mažesnę atatranką ir sumažės užsikirtimų, todėl patirsite mažiau prastovų.

Pasinaudokite lengvai užpildoma dėtuve ir nauju pildymo indikatoriumi.

Visą dieną veikianti akumuliatorinė viniakalė

BX 3-22 – kai būsite pasiruošę atsisakyti dujų ir pakeisti jas akumuliatoriais

Tiesioginio tvirtinimo įrankis BX 3-22 suteikia dar didesnį greitį ir ilgesnę veikimo trukmę naudojant akumuliatorines viniakales. Nesvarbu, ar tvirtinate prie betono, ar prie plieno, BX 3-22 viena akumuliatoriaus įkrova gali įkalti iki 850 tvirtinimo elementų.

Kompaktiškas didelės galios akumuliatorius, priklausantis plačios paskirties 22 V „Nuron“ platformai, puikiai tinka darbui virš galvos. Naudodami pažangią būklės diagnostiką.

Tvirtinimo įrankiai, padedantys dirbti visomis sąlygomis

Tos pačios tvirtinimo technologijos, kurias jau naudojate

Sukurtos kartu su mūsų BX 3 įrankiais, kad padidėtų jų našumas, mūsų cinkuotos vinys ritėje leidžia kasdien spręsti, kaip tvirtinti gipskartonio plokštes ir tokius elementus kaip kabelių ir vamzdžių tvirtinimo detalės bei lubiniai spaustukai prie betono, mūro, užpildytų blokų ir plieno. 

Kalbant apie X-BT taikymo sritis, su mūsų srieginėmis smeigėmis galima atlikti grotelių tvirtinimo, įžeminimo ir laikino tvirtinimo užduotis ir nesirūpinti degimo dujomis.

Dirbkite patogiau

Tiesioginiam tvirtinimui reikia daug fiziškai intensyviai dirbti aukštyje virš galvos. Dėvimas egzoskeletas EXO-O1 padeda sumažinti raumenų apkrovą, todėl galite dirbti produktyviau.

Pirmenybę teikiate parakiniams įrankiams?

Viskas gerai, suprantame. Mūsų parakiniai įrankiai turi tokią galią, kokios reikia tiesioginiam tvirtinimui prie labai tvirto betono, kad ir kokia būtų užduotis.

Pirkti parakinius tvirtinimo įrankius
Norėdami tęsti prisijunkite
Pridėta į krepšelį
Pridėta į krepšelį
Eiti į pirkinių krepšelį