Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros

Akumuliatoriniai tvirtinimo įrankiai

Peržiūrėkite greičiausius ir švariausius „Hilti“ įrankius, padedančius montuoti MEP ir gipskartonio takelius, taip pat sužinokite, kaip „Nuron“ akumuliatoriai padės dirbti dar efektyviau naudojant elektrinius tvirtinimo įrankius

Peržiūrėkite greičiausius ir švariausius „Hilti“ įrankius, padedančius montuoti MEP ir gipskartonio takelius, taip pat sužinokite, kaip „Nuron“ akumuliatoriai padės dirbti dar efektyviau naudojant elektrinius tvirtinimo įrankius
BX 3-L-22 belaidė viniakalė betonui (ilgesnės vinys) Akumuliatorinė viniakalė su „Nuron“ akumuliatoriumi, skirta ilgesnėms vinims (maks. vinies ilgis 36 mm│1–13/32"), naudojama tvirtinant gipskartonio profilius ir kitas lengvas medžiagas prie betono, plieno ir mūro
Worker installing drywall / drylining track on the floor using a BX 3-22.

Atraskite akumuliatorinius tvirtinimo įrankius

Pasirinkite akumuliatorinę platformą, kad tvirtinimo darbus galėtumėte atlikti švariau, tyliau ir efektyviau

Ieškote alternatyvos dujiniams tiesioginio tvirtinimo arba gręžimo ir inkaravimo įrankiams? Akumuliatorinės viniakalės yra ekonomiškesnės ir veikia greičiau, tyliau ir paprasčiau. Svarbiausia, kad jos užtikrina tokį našumą, kokio tikisi jūsų komandos.

Su naujausia akumuliatorine platforma „Nuron“ pasieksite ankštesnes erdves, dirbsite patogiau, kad optimizuotumėte savo darbo jėgą.

Pasirinkite akumuliatorines viniakales ir tvirtinimo įrankius

Puikus veikimas visais atvejais

Šie įrankiai, sukurti greitesniam darbui ir didesniam našumui, naudojami tvirtinimui prie betono, plieno ir kai kurių rūšių mūro: nereikia gręžti, naudoti inkarų ir taikyti apribojimų darbo vietoje.

Akumuliatoriniai degimo dujų nenaudojantys įrankiai

Daugiau nereikės pirkti, laikyti, tvarkyti ir šalinti brangių dujų balionų ar kasečių. Be to, BX 3 akumuliatoriniai įrankiai yra tylesni, turi mažesnę atatranką, juos reikia mažiau valyti ir prižiūrėti.

Visiškai suderinama platforma

Akumuliatoriniai tvirtinimo įrankiai naudoja jūsų jau turimus 22 V akumuliatorius ir įkroviklius. Jei norite, kad kompaktiškas savo veikimą optimizuojantis akumuliatorius veiktų ilgiau, susipažinkite su mūsų naujausia platforma „Nuron“.

Worker fastening wooden track placopan on floor with BX 3

Daugiau parinkčių, įvairios taikymo sritys

Akumuliatoriumi maitinami tvirtinimo įrankiai, skirti daugumai mechanikos, elektros, santechnikos ir vidaus apdailos darbų

Nesvarbu, ar visą dieną praleidžiate tvirtindami kabelius, laidus ir paskirstymo dėžutes virš galvos, ar montuodami daugybę gipskartonio plokščių, mūsų BX 3 įrankiai padės jums dirbti efektyviau ir patogiau. Jie greitesni ir tylesni už dujinius įrankius, sukelia mažiau dulkių ir vibracijos nei gręžimo įrankiai. Grotelių tvirtinimo ir sujungimo darbams atlikti BX 3-BT naudoja sriegiuotuosius varžtus.

Skirtingai nuo kai kurių degimo dujas naudojančių įrankių, akumuliatoriumi maitinamų tiesioginio tvirtinimo įrankių naudojimui nereikia specialaus mokymo ar leidimų, todėl galite iš karto imtis darbo.

a worker checks a battery-powered direct fastener with a smart phone

Greitas ir nesudėtingas tvirtinimas

Darbo vietoje taikomos funkcijos, padedančios dirbti ilgiau ir nuveikti daugiau

Jokių dujų – jokių problemų. Akumuliatorinės viniakalės naudoja galingas mechanines pavaras, kurios geriau prisitaiko prie jūsų darbo ritmo ir greičio, o tvirtinimo kokybė yra pastovesnė. Taip pat pastebėsite mažesnę atatranką ir sumažės užsikirtimų, todėl patirsite mažiau prastovų.

Pasinaudokite lengvai užpildoma dėtuve ir nauju pildymo indikatoriumi.

Visą dieną veikianti akumuliatorinė viniakalė

BX 3-22: jei esate pasiruošę atsisakyti dujų ir pereiti prie akumuliatoriaus

Tiesioginio tvirtinimo įrankis BX 3-22 suteikia dar didesnį greitį ir ilgesnę veikimo trukmę naudojant akumuliatorines viniakales. Nesvarbu, ar tvirtinate prie betono, ar prie plieno, BX 3-22 viena akumuliatoriaus įkrova gali įkalti iki 850 tvirtinimo elementų.

Kompaktiškas didelės galios akumuliatorius, priklausantis plačios paskirties 22 V „Nuron“ platformai, puikiai tinka darbui virš galvos. Naudodami pažangią būklės diagnostiką ir prie debesijos prijungtas funkcijas galėsite sumažinti prastovų skaičių ir optimizuoti savo įrankių saugyklą.

Tvirtinimo įrankiai, padedantys dirbti visomis sąlygomis

Tos pačios tvirtinimo technologijos, kurias jau naudojate

Sukurtos kartu su mūsų BX 3 įrankiais, kad padidėtų jų našumas, mūsų cinkuotos vinys ritėje leidžia kasdien spręsti, kaip tvirtinti gipskartonio plokštes ir tokius elementus kaip kabelių ir vamzdžių tvirtinimo detalės bei lubiniai spaustukai prie betono, mūro, užpildytų blokų ir plieno. 

Kalbant apie X-BT taikymo sritis, su mūsų sriegiuotais varžtais galima atlikti grotelių tvirtinimo, įžeminimo ir laikino tvirtinimo užduotis ir nesirūpinti degimo dujomis.

Dirbkite patogiau

Tiesioginis tvirtinimas apima daug fiziškai intensyvaus ir varginančio darbo iškėlus rankas virš galvos. Egzoskeletas EXO-O1 padeda sumažinti raumenų apkrovą, todėl galite dirbti produktyviau.

Pirmenybę teikiate parakiniams įrankiams?

Viskas gerai, mes suprantame. Mūsų parakiniai įrankiai turi tokią galią, kokios reikia tiesioginiam tvirtinimui prie labai tvirto betono, kad ir kokia būtų užduotis.

Pirkti parakinius tvirtinimo įrankius