Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros

Akumuliatoriniai šlifuokliai

Sumanios saugos funkcijos, greitesnis išpjovimas ir ilgesnis akumuliatoriaus naudojimo laikas: sužinokite, kaip perversmą padarę „Nuron“ akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai gali pasitarnauti jūsų darbo kokybei

Sumanios saugos funkcijos, greitesnis išpjovimas ir ilgesnis akumuliatoriaus naudojimo laikas: sužinokite, kaip perversmą padarę „Nuron“ akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai gali pasitarnauti jūsų darbo kokybei
GTB 6X-22 belaidis vamzdinio diržo šlifuoklis Kintamo greičio belaidis vamzdinio diržo šlifuoklis su patobulinto našumo ir ilgiau veikiančiu akumuliatoriumi, skirtas vamzdiniam metalui šlifuoti ir jo apdailos darbams atlikti („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
GFB 6X-22 belaidis juostinis brūžiklis Kintamo greičio belaidis juostinis brūžiklis su patobulinto našumo ir ilgiau veikiančiu akumuliatoriumi, skirtas metalui šlifuoti ir jo apdailos darbams atlikti („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
GPB 6X-22 belaidis poliravimo įrankis Kintamo greičio belaidis poliravimo įrankis su patobulinto našumo ir ilgiau veikiančiu akumuliatoriumi, skirtas metalui šlifuoti ir jo apdailos darbams atlikti („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
GDG 6-22 belaidis šlifuotuvas Kintamojo greičio belaidis šlifuotuvas su itin galingu bešepečiu varikliu, pasižymintis itin ilgu veikimo laiku, kai to reikia metalo apdirbimo ir architektūrinių metalo konstrukcijų apdirbimo darbams („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
AG 4S-A22 akumuliatorinis kampinis šlifuoklis 22 V akumuliatorinis kampinis šlifuoklis su elektronine greičio kontrole ir bešepečiu varikliu, skirtas kasdieniams pjovimo ir šlifavimo darbams naudojant iki 5" arba 125 mm skersmens diskus
Worker cutting a rebar with an Angle Grinder causing sparks

Atraskite akumuliatorinius kampinius šlifuoklius

Šlifavimo, pjaustymo ir apdailos darbai nešiojamais ir galingais įrankiais

Jei jums reikia visą dieną šlifuoti metalą, betoną ir akmenį, galėtumėte apsieiti be rūpesčių, susijusių su prailginimo laidais. Mūsų sprendimas – akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai, turintys įspūdingą galią, unikalias saugos funkcijas, pasižymintys patogiu valdymu ir lankstumu, kad ir kur dirbtumėte.

Naudodami mūsų naująją akumuliatorinę platformą „Nuron“ turėsite greitesnį, saugesnį ir išmanesnį įrankį, todėl darbo vietoje galėsite dirbti dar produktyviau.

Daugiau privalumų naudojant akumuliatorinį kampinį šlifuoklį

Lankstumas ir našumas

Nėra maitinimo lizdo? Jokių problemų. Turime jūsų poreikius atitinkančius akumuliatorinius šlifuoklius: nuo 4,5 colio šlifuoklių kasdieniam darbui iki 6 colių šlifuoklių, skirtų metalams ir mineralams pjauti bei šlifuoti.

Sauga ir patvarumas

Prastovos neleidžia pelningai dirbti. Kuriame įrankius, kurie ne tik ilgai tarnauja, bet ir pasižymi ergonominėmis bei saugos funkcijomis, padedančiomis sumažinti nuovargio ir sužalojimų tikimybę.

Visiškai suderinama platforma

Mūsų akumuliatoriniai šlifuokliai veikia su akumuliatoriais, kuriuos jau naudojate. Arba susipažinkite su „Nuron“ – mūsų plataus asortimento 22 V akumuliatorių platforma, užtikrinančia didesnę galią, ilgesnį veikimo laiką ir integruotą akumuliatoriaus diagnostiką.

Worker grinding metal on a workbench with the cordless angle grinder AG 4S-22.

Daugiau šlifuoklių, daugiau galimybių

Mūsų akumuliatorinių kampinių šlifuoklių asortimentas tinka daugeliui sričių

Kompaktiško dydžio AG 4S-22 turi kintamo greičio reguliavimo funkciją, todėl galite greitai pjauti metalus, mineralines medžiagas ir plyteles, o paskui sulėtindami greitį sukurti gražią apdailą. Tai geriausia priemonė, kurią galite naudoti kasdien.

Atliekant sudėtingesnius darbus, pavyzdžiui, pjaunant geležinius vamzdžius, šlifuojant statramsčių plokštes ir išpjaunant plienines sijas, AG 6D-22 užtikrina didesnį greitį ir daugiau įpjovimų vienu įkrovimu nei kiti 22 V šlifuokliai su didesniais ir sunkesniais akumuliatoriais. Tai – našumas, prilygstantis laidinio įrankio našumui.

Worker cutting concrete with AG 6D-22 angle grinder connected to a vacuum (DRS)

Geresnė sauga ir komfortas

Darbo vietai tinkami įrankiai, padedantys nuveikti daugiau įdedant mažiau pastangų

Mūsų akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai su lengvesniais ir plonesniais korpusais, kuriuos lengviau suimti, užtikrina tikslesnį valdymą ir mažiau vargina, ypač ankštose ir nepatogiose vietose. Jei diskas užstringa, mūsų aktyvioji sukimo momento kontrolės sistema (ATC) padeda sumažinti pavojingos atatrankos tikimybę.

Užrakinimo jungikliai palengvina jūsų darbą, tačiau jie gali kelti pavojų saugai. Dėl to mūsų pavyzdiniai akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai turi avarinio režimo funkcijas, padedančias išvengti blogiausių situacijų.

Working cutting rebar with the cordless angle grinder AG 6D-22

Saugesnis ir išmanesnis šlifavimas

AG 6D-22 – naujoviškų saugos funkcijų ir optimalaus našumo su „Nuron“ privalumai

Kampiniai šlifuokliai yra nenuspėjami, kai užstringa – jie gali sukelti atgalinį smūgį į bet kurią pusę. Kad apsisaugotumėte nuo sužalojimų, mūsų AG 6D-22 turi 3D-ATC sistemą, kuri sustabdo įrankio sukimąsi, jei jis staiga atitraukiamas nuo darbinio paviršiaus. Jei atitraukiate ranką nuo įrankio, rankenoje esanti jutiklinio valdymo funkcija „SensTech“ iškart išjungia maitinimą. 

Be to, kaip plačios paskirties platformos „Nuron“ dalis, įrankyje integruotos diagnostikos priemonės įspėja apie akumuliatoriaus būklę.