Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros

Akumuliatoriniai „SDS-Max“ perforatoriai

Susipažinkite su „Hilti“ galingiausiais akumuliatoriniais perforatoriais „SDS Max“, priskiriamais 6+ kg (13+ svarų) klasei ir maitinamais naudojant naujausius „Nuron“ arba 36 V akumuliatorius

Susipažinkite su „Hilti“ galingiausiais akumuliatoriniais perforatoriais „SDS Max“, priskiriamais 6+ kg (13+ svarų) klasei ir maitinamais naudojant naujausius „Nuron“ arba 36 V akumuliatorius
TE 60-22 akumuliatorinis perforatorius Akumuliatorinis „SDS Max“ (TE-Y) perforatorius su antivibracine ir aktyvia sukimo momento kontrolės sistemomis, skirtas sunkiems betono gręžimo ir kalimo darbams („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
TE 60-A36 akumuliatorinis perforatorius Itin galingas akumuliatorinis „SDS Max“ kombinuotas perforatorius su antivibracine ir aktyvia sukimo momento kontrolės sistemomis, skirtas sunkiems betono gręžimo ir kalimo darbams
Grįžti prie produktų ()
Palyginti
Produktai ()
Worker drilling hole into concrete block using TE 60-22 rotary hammer and VC 10-22 vacuum cleaner

Atraskite gręžiamuosius perforatorius „SDS Max“

Jums reikalingas padidinto galingumo maitinimas ir belaidis lankstumas

Atliekate gręžimo, skaldymo, nukreipimo ir vidutinio sunkumo griovimo darbus tvirtuose betono ir mūro objektuose? Jums reikalinga „SDX Max“ galia ir našumas. Tačiau sunkus darbas nebūtinai turėtų būti sunkiai atliekamas. Dėl to mūsų pavyzdiniai „SDS Max“ įrankiai sveria mažiau ir turi antivibracinę technologiją, kuri padeda sumažinti nuovargį ir leidžia dirbti ilgiau.

Dėl akumuliatorinės platformos „Nuron“ galite naudoti didelės galios gręžiamąjį perforatorių su 22 V sistema, kuri užtikrina išskirtinį veikimo laiką ir didesnę galią nei kitos rinkoje esančios platformos, pasižyminčios aukštesne įtampa.

Mėgaukitės gręžiamųjų perforatorių „SDS Max“ galia

Didesnis lankstumas

Pritaikykite įrankį darbui. Nesvarbu, ar gręžiate gelžbetonį su armatūra, ar atliekate mūro gręžimo darbus, gręžiamieji perforatoriai „SDS Max“ užtikrina puikų galios ir komforto balansą.

Didesnis našumas

Mažesnis įrankių svoris, patobulinta ergonomika ir tokios funkcijos kaip antivibracinė sistema (AVR) ir aktyvioji sukimo momento kontrolės sistema (ATC) padeda saugiau ir ilgiau dirbti.

Didesnis komfortas

Optimizuokite savo įrankių saugyklą, naudodami visus akumuliatorinius įrankius su keičiamais akumuliatoriais tik vienoje platformoje – su 22 V „Nuron“ sistema galite gauti didesnę galią nei su laidinėmis, dujinėmis ar kitomis platformomis, turinčiomis aukštesnę įtampą.

Working digging compacted ground with powerful SDS-Max combihammer and clay spade chisel.

Galia sunkiausiems darbams

Visapusis lankstumas sudėtingiems gręžimo ir kaltavimo darbams

Greičiau ir efektyviau gręžkite iki 80 mm skyles betone bei mūre naudodami mūsų „SDS Max“ įrankius. Jie taip pat palengvins kaltavimo ir griovimo darbus. Pridėkite smūginę gręžimo karūną, kad galėtumėte išpjauti 150 mm skersmens angas.

Nutraukėte laidą? Atjunkite jį ir greitai pakeiskite – nelaukite, kol įrankis bus suremontuotas.

Worker drilling in elevator shaft with powerful SDS-Max combihammer, with drop prevention tethering solution and dust removal DRS-D.

Mažesnis nuovargis, mažiau prastovų

Geresnis valdymas, mažesnė vibracija ir sumažėjęs atatrankos pavojus

Dėl naujoviškų saugos ir komforto funkcijų pasiekite ilgesnį leistiną darbo laiką – net ir atliekant sunkius ardymo darbus. AVR padeda iki dviejų trečdalių sumažinti vibracijos poveikį, o ATC apsaugo jūsų komandas, įrankius ir priedus, neleisdama įrankiams nekontroliuojamai suktis, jei grąžtas užstrigtų tarp bet kokių užslėptų medžiagų.

Galite užtikrinti švaresnę, efektyvesnę ir OSHA reikalavimus atitinkančią darbo vietą, jei prie dulkių siurblio prijungsite pasirinktinę dulkių nusiurbimo sistemą (DRS), kuri iš šaltinio pašalina beveik visas dulkes.

Worker drilling into concrete with the new TE 60-22 and an attached dust removal system

Naujos kartos gręžiamasis perforavimas

TE 60-22: technologiškai pažangus našumas su „Nuron“

Naudojant TE 60-22 su 22 V „Nuron“ akumuliatoriumi vienu įkrovimu galima atlikti daugiau gręžimo, deimantinio gręžimo, kaltavimo, grandymo, kasimo ir ardymo darbų. Nereikalingi jokie laidai – tik išskirtinė veikimo trukmė ir našumas, kokio galima tikėtis iš daug sunkesnio įrankio.

Platforma „Nuron“ padeda užtikrinti dar didesnį jūsų komandų ir įrankių produktyvumą. Patvarūs „Nuron“ akumuliatoriai yra atsparūs pažeidimams, pasižymi pažangia būklės diagnostika.

Construction worker sitting with a TE 60-22 Combihammer and a TE-YX hammer drill bit resting on his knee

Pažangūs priedai

Didesnis našumas su mūsų grąžtais, karūnomis ir kaltais

Specialiai mūsų „SDS Max“ įrankiams sukurti TE-YX smūginiai grąžtai su karbidinėmis daugiabriaunėmis galvutėmis greičiau gręžia betoną, plytas, mūrą ir armatūrą, o mūsų deimantinės smūginio gręžimo karūnos turi patobulintą geometriją, kad ilgiau tarnautų.

Kalbant apie inkaravimą: gręždami TE-YD tuščiaviduriu grąžtu, prijungtu prie dulkių siurblio, galite pasiekti greitesnių bei nuoseklesnių rezultatų. Be to, nereikės rankiniu būdu valyti skylių. Darbams, susijusiems su skaldymu ir ardymu, mūsų pasigalandantys smailūs kaltai ir grindų grandikliai užtikrina ilgaamžiškumą ir išskirtinį našumą.

Kontroliuokite savo įrankių išlaidas

Jei užsisakysite mūsų įrankių parko valdymo paslaugą, už fiksuotą mėnesinį mokestį padengsime jūsų įrankių išlaidas. Išvenkite didelių pradinių investicijų į įrankius ir įsigykite tik reikiamą įrangą.

Sužinokite daugiau apie įrankių parko valdymą

Užtikrinkite atitiktį OSHA reikalavimams

Bedulkė darbo aplinka yra saugesnė jūsų komandoms ir tinkamesnė jūsų įrankiams. Sujungę dulkių nusiurbimo sistemą su belaidžiu VC 10 dulkių siurbliu padidinsite darbo aplinkos komfortą ir prailginsite savo įrankių tarnavimo laiką.

Pirkti dulkių siurblius ir kitas dulkių nusiurbimo sistemas
Norėdami tęsti prisijunkite