Apsipirkite patogiauUž pirkinius svetainėje atsiskaitykite banko kortelePrisijunkite prie savo paskyros

Akumuliatoriniai „SDS-Plus“ perforatoriai

Peržiūrėkite visus 2–4 kg (4–9 svarų) svorio klasės „Nuron“ 22 V ir 36 V belaidžius SDS gręžimo / skaldymo įrankius, skirtus kasdieniams statybos darbams

Peržiūrėkite visus 2–4 kg (4–9 svarų) svorio klasės „Nuron“ 22 V ir 36 V belaidžius SDS gręžimo / skaldymo įrankius, skirtus kasdieniams statybos darbams
TE 2-22 akumuliatorinis perforatorius Kompaktiškas ir lengvas „SDS Plus“ akumuliatorinis perforatorius su stūmoklio kotu, kad gręžiant viršuje būtų užtikrintas didžiausias manevringumas („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
TE 4-22 akumuliatorinis perforatorius Kompaktiškas akumuliatorinis perforatorius „SDS Plus“ ir mūsų geriausias našumo ir svorio santykis, kad būtų galima gręžti viršuje („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
TE 6-22 akumuliatorinis perforatorius Universalus „SDS Plus“ akumuliatorinis perforatorius, turintis platų gręžimo intervalą, skaldymo funkciją ir greitai keičiamą patroną („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
TE 30-22 akumuliatorinis perforatorius Galingas akumuliatorinis „SDS Plus“ (TE-C) perforatorius su antivibracine ir aktyvia sukimo momento kontrolės sistemomis, skirtas sunkiems betono gręžimo ir kalimo darbams („Nuron“ akumuliatoriaus platforma)
Grįžti prie produktų ()
Palyginti
Produktai ()
Worker using TE 30-22 for formwork application

Atraskite gręžiamuosius perforatorius „SDS Plus“

Visą dieną trunkantis gręžimas ir kaltavimas su lankstumu, kurį suteikia belaidis akumuliatorius

Naudodami mūsų pavyzdinius akumuliatorinius gręžiamuosius perforatorius „SDS Plus“ patirkite mažiau prastovų, pasiekite didesnį greitį ir veikimo laiką bei sumažinkite darbinį nuovargį atlikdami gręžimo, skaldymo, nukreipimo ir betono ar mūro kaltavimo darbus.

Su „Nuron“ akumuliatoriniais įrankiais galite tikėtis dar didesnės galios ir dar ilgesnio veikimo laiko nei bet kada anksčiau.

Patirkite daugiau gręžiamųjų perforatorių „SDS Plus“ galimybių

Didesnis lankstumas

Nesvarbu, ar visą dieną gręžiate skyles inkarams ar armatūrai, ar kalate kaltu sunkiai prieinamose vietose, siūlome jums tinkamą akumuliatorinį gręžiamąjį perforatorių ir didelio našumo priedą, padėsiantį tai atlikti.

Didesnis našumas

Dirbkite saugiau ir nepatirdami nuovargio dėl mažesnio įrankių svorio, geresnio valdymo ir saugos funkcijų, tokių kaip antivibracinė sistema (AVR) ir aktyvioji sukimo momento kontrolės sistema (ATC).

Didesnis komfortas

Optimizuokite savo įrankių saugyklą naudodami visus akumuliatorinius įrankius su keičiamais akumuliatoriais vienoje platformoje – su 22 V „Nuron“ sistema galite gauti didesnę galią nei su laidinėmis, dujinėmis ar kitomis platformomis, turinčiomis aukštesnę įtampą.

Construction worker drilling overhead with a TE 4-22 for pipe fastening using Installation Systems, with an SL 2-22 lamp in the background

Darbui tinkama galia

Visiems darbams – nuo gręžimo virš galvos iki korekcinio kaltavimo

Mūsų lankstūs akumuliatoriniai gręžiamieji perforatoriai užtikrina reikiamą našumą, kai jums to reikia. Kompaktišku gręžiamuoju perforatoriumi atlikite pasikartojančius gręžimo virš galvos ir skaldymo darbus, o sunkesniu įrankiu atlikite pagrindo plokščių montavimo, kaltavimo ir lengvo plieno apdirbimo darbus.

Jei norite dar didesnio našumo, rinkitės 22 V akumuliatorinius „Nuron“ gręžiamuosius perforatorius.

Worker drilling into concrete with safe and high performing rotary hammer TE 6-22 and TE DRS-4/6

Mažesnis nuovargis, didesnis saugumas

Geresnis valdymas, mažesnė vibracija ir sumažėjęs atatrankos pavojus

Mūsų patvarūs gręžiamieji perforatoriai „SDS Plus“ turi antivibracinę sistemą (AVR) ir aktyviąją sukimo momento kontrolės sistemą (ATC), kurios padės jums apsaugoti savo komandas nuo sužalojimų ir sumažinti darbų atlikimo vėlavimą. AVR gali sumažinti įrankių vibraciją iki dviejų trečdalių, o ATC neleidžia įrankiams nekontroliuojamai suktis, kai jie atsitrenkia į užslėptus objektus.

Be to, pasirenkamos integruotos dulkių nusiurbimo sistemos gali pašalinti beveik visas dulkes, kad darbo vietos būtų dar saugesnės ir patogesnės.

a rotary hammer drills through concrete

Pažangus gręžiamasis perforavimas

Tęskite novatorišką kelionę su TE 30-22

Prieš 50 metų padėjome sukurti modernios smūginio gręžimo technologijos pagrindus, šią istoriją tęsiame su standartus keičiančiu TE 30-22.

Visapusiškai universalus ir kaip niekada gerai valdomas TE 30-22 veikia su akumuliatorine platforma „Nuron“. 22 V „Nuron“ akumuliatoriai jums suteiks visą laidinio įrankio galią ir išskirtinę veikimo trukmę bei lankstumą. Rezultatas? Valandos sklandžiai atliekamų gręžimo, kaltavimo, grandymo ir nukreipimo darbų.

Tile removal with versatile SDS plus rotary hammer TE 6-22

Jūsų įrankiui pritaikyti priedai

Dirbkite greičiau ir ilgiau naudodami specialius grąžtus ir kaltus

Savo SDS gręžiamąjį perforatorių dar efektyviau naudosite kartu su specialiai šiam įrankiui pagamintu priedu.

Greitesniam betono, plytų, mūro ir armatūros gręžimui mūsų perforatorių grąžtai TE-CX turi karbidines daugiabriaunes galvutes ir pažangią geometriją. Jei inkaruojate, sutaupysite laiko ir pasieksite nuoseklesnių rezultatų naudodami mūsų tuščiavidurį grąžtą TE-CD, kuris tuo pačiu metu gręžia ir valo. Mūsų kaltiniai antgaliai skirti ilgaamžiškumui ir efektyvumui užtikrinti, kai reikia atlikti skaldymo, nukreipimo, lyginimo ir grandymo darbus.

Sumažinkite savo įrankių išlaidas

Jei užsisakysite mūsų įrankių parko valdymo paslaugą, už fiksuotą mėnesinį mokestį padengsime jūsų įrankių išlaidas. Išvenkite didelių pradinių investicijų į įrankius ir įsigykite tik reikiamą įrangą.

Sužinokite daugiau apie ilgalaikę įrankių nuomą

Užtikrinkite atitiktį OSHA reikalavimams

Jei norite, kad dirbant su mūsų akumuliatoriniais gręžiamaisiais perforatoriais „SDS Plus“ darbo aplinka būtų saugesnė ir joje būtų mažiau dulkių, naudokite įmontuotą dulkių nusiurbimo sistemą, pavyzdžiui, DRS 4-A arba DRS 6-A su HEPA filtru, arba akumuliatorinį dulkių siurblį VC 10.

Pirkti dulkių siurblius ir kitas dulkių nusiurbimo sistemas
Norėdami tęsti prisijunkite