Image alt text (optional)

Tiltai ir Viadukai

Tiltų remonto, statybos ir griovimo sprendimai

Nuo tilto dangos pratęsimo iki susidūrimo barjero tvirtinimo ar kontroliuojamo griovimo – siūlome griežtai patikrintus ir patikimus sprendimus naujiems ir esamiems kelių ir geležinkelio tiltams. Bendradarbiaukite su mumis, kad gautumėte programinę įrangą, įrankius ir ekspertų pagalbą, skirtą padėti jums kiekviename jūsų civilinės infrastruktūros projekto etape.

Tiltų remonto, statybos ir griovimo sprendimai

Įkeliama

Inkaravimo projektavimo sprendimai

Reikalavimus atitinkantis tiltų tvirtinimo elementų nesudėtingas projektavimas

Pasinaudokite greitesniu plieno ir betono bei betono ir betono jungčių projektavimu, kurie automatiškai atitinka atitinkamus standartus ir patvirtinimus, naudojant mūsų PROFIS Engineering programinę įrangą.

Kartu su EN 1992-1 dėl armatūros projektavimo ir EN 1992-4, skirto inkarams tvirtinti pagrindo plokštes, įtraukti standartai apima Europos techninę ataskaitą TR 066, skirtą įklijuojamų šlyties jungčių tarp dviejų betono sluoksnių projektavimui, ir Europos techninę ataskaitą TR 069, skirtą  įklijuojamos armatūros projektavimui momentui atspariose jungtyse.

Metalinių pagrindo plokštelių projektavimas

Greitesnis ir patikimesnis susidūrimo ir triukšmo barjerų bei turėklų tvirtinimas

Tvirtinimo reikalavimai, taikomi naudojant plienines pagrindo plokštes tiltų projektuose, labai skiriasi – nuo efektyvaus veikimo esant dinaminei apkrovai triukšmo mažinimo užtvaroms iki smūginių apkrovų išsklaidymo susidūrimo barjerams.

Mūsų pagrindo plokščių tvirtinimo sprendimai apima variantus, kurių projektinis tarnavimo laikas yra 100 metų, ir jie patenkina apsaugos nuo korozijos poreikį sudėtingomis aplinkos sąlygomis. Taip pat galite gauti produktyvesnį ir tikslesnį cheminio inkaro sumontavimą naudodami SafeSet technologiją. O mūsų adaptyvaus sukimo momento sistema užtikrina efektyvų Hilti plėtimosi inkarų nustatymą pagal tarptautinius patvirtinimus.

Betono pratęsimai ir prailginimai

Universalios tvirtinimo sistemos, skirtos tiltams, naudojant įklijuojamos armatūros sistemas

Įklijuojami armatūriniai strypai yra naudojami, pavyzdžiui, tilto pakloto prailginimui ir tilto atramų sustiprinimui. Mūsų  sprendimus sudaro ETA patvirtintos inkaravimo sistemos, kurių projektinis tarnavimo laikas yra 100 metų, įskaitant seismikos ir nuovargio apkrovas. Mes netgi galime pasiūlyti inžinerinius sprendimus 120 metų tarnavimo laikui.

Siekiant greitesnio, tikslesnio ir saugesnio tokios konstrukcijos montavimo, mūsų SafeSet sistema leidžia gręžti praktiškai be dulkių, nereikia valyti skylių ir tiksliai įšvirkšti skiedinį naudojant HDE 500-22 dozatorių. Taip pat galime pasiūlyti betono skaitytuvus ir tempimo bandymus objekte.

Stiprinimas papildomu betono sluoksniu (concrete overlay)

Gaukite patikimą šlyties perdavimą naudodami ETA patvirtintas sistemas

Tiltų atnaujinimas dėl didesnio eismo srauto yra ekonominė alternatyva naujos infrastruktūros statyboms.

Papildomas betono perdangos įrengimas yra pageidaujamas metodas plėsti ir stiprinti tiltų perdangas, priartindamas jas prie naujausių techninių standartų. Mūsų ETA patvirtintos inkaravimo sistemos užtikrina patikimą šlyties darbą tarp tilto perdangos ir papildomo betono sluoksnio. Šios sistemos atitinka statinį, kvazistatinį, seisminius ir nuovargio reikalavimus.

Kabelių ir vamzdynų atramos

Lanksčios tvirtinimo ir modulinės atramos sistemos tiltams

Tiltus veikia didžiulė statinė apkrova ir ekstremalūs temperatūros svyravimai. Tai kelia iššūkių tvirtinant tokias komunikacijas kaip elektros kabeliai ar vamzdynai. Neteisingai sumontavus, gali kilti problemų dėl dinaminių apkrovų.

Mūsų moduliniai montavimo sprendimai apima korozijai atsparius komponentus ir sprendžia dinaminių apkrovų iššūkius. Jie leidžia apjungti sprendimus, kad būtų sutaupytos išlaidos. Padėsime kiekviename etape – nuo pirminio planavimo ir pastato informacinio modeliavimo (BIM) iki detalaus projektavimo ir surenkamosios gamybos statybos aikštelėje.

Kontroliuojamas tilto griovimas

Greitesnis, tikslesnis tilto griovimas deimantiniais įrankiais

Tradiciniai visiško arba dalinio tilto griovimo būdai gali būti lėti ir brangūs. Taip pat kyla pavojus sugadinti netoliese esančius pastatus ar statinius.

Tačiau naudodami mūsų deimantinius įrankius, griovimo darbus galite atlikti tiksliau, greičiau ir saugiau. Mūsų deimantiniai sieniniai pjūklai siūlo lengvesnį naudojimą ir greitesnį pjovimą net dirbant aukštyje. O mūsų deimantiniai trosiniai pjūklai leidžia atlikti praktiškai bet kokio gylio pjūvius gelžbetonyje tiek drėgnomis, tiek sausomis sąlygomis.

Tiltai: įžvalgos ir iššūkiai

Atsisiųskite mūsų nemokamą brošiūrą apie tiltus ir viadukus, skirtus:

  • Įklijuojamų tvirtinimo sistemų apžvalga.
  • Pagrindinių taikymo tipų techniniai aprašymai.
  • Taikomų projektavimo principų santrauka, įskaitant statinį, seisminį ir nuovargio poveikį, jei reikia siūlomi montavimo sprendimai, atitinkantys patvirtinimus.

Dalintis