Image alt text (optional)

Kelių ir geležinkelių tuneliai

Kelių ir geležinkelių tunelių rekonstrukcija

Tunelių statyba yra itin sudėtinga, todėl reikia sprendimų, atitinkančių daugybę griežtų reikalavimų, pavyzdžiui, dinaminės apkrovos, atsparumas ugniai ir korozijai. Mūsų asortimentas padeda lengviau įgyvendinti reikalingus sprendimus įvairioms reikmėms, kurie atitinka sparčiai besikeičiančius pasaulinius standartus. Bendradarbiaudami suteiksime aukštos kokybės programinę įrangą bei produktus ir paslaugas, kurie padės padidinti jūsų tunelių statybos projektų našumą, kokybę ir saugumą.

Kelių tunelių statybos sprendimai

Įkeliama

Inkarų projektavimas tuneliams

Greitas, suderinamas projektavimas sudėtingiems taikymams

Inkarų naudojimas yra neatsiejamas nuo visų tunelių statybos etapų. Mūsų debesų pagrindu sukurta PROFIS Engineering programinė įranga supaprastina ir pagreitina konstrukcinių betono-betono ir plieno-betono inkarų projektavimą. PROFIS Engineering užtikrina, kad inkarai atitiktų reikiamas taisykles ir patvirtinimus. Tai apima EN 1992-1 ir techninę ataskaitą TR 069 dėl armatūros projektavimo, EN 1992-4 dėl pagrindo plokščių inkarų specifikavimo, taip pat Europos kodeksų techninę ataskaitą TR 066 dėl po montavimo įrengtų šlyties jungčių tarp dviejų betono sluoksnių projektavimo. Naudojant PROFIS Engineering inkarų projektavimas tampa tikslesnis ir greitesnis, todėl galima rasti reikalavimus atitinkančius sprendimus sudėtingiausioms sąlygoms.

BIM IR PAŽANGUS TUNELIŲ IŠDĖSTYMAS

Inovatyvus darbo organizavimas

Hilti BIM projektavimo paslaugos ir skaitmeniniai statybos įrankiai keičia tunelių projektavimą ir statybą. Galinga programinė įranga leidžia visiems projektavimo, statybos ir objektų valdymo dalyviams dalyvauti itin efektyviame darbo organizavime. 3D modeliavimo galimybės leidžia integruoti tokius procesus, kaip susidūrimų kontrolė ir laiko ir sąnaudų modeliavimas. Sprendimai, tokie kaip lazerinis greitasis PLT 300 skaitmeninis maketavimo įrankis, leidžia tiksliau ir efektyviau įgyvendinti projektą statybvietėje. Hilti taip pat siūlo BIM pagalbą, kad galėtumėte efektyviau integruoti procesus į tunelio statybos projektą.

Įklijuojamos armatūros jungtys

Ugniai atsparios tunelių betono-betono jungtys

Kai tuneliuose reikia sukurti betono-betono jungtis, Hilti cheminiai inkarai siūlo platų sprendimų spektrą. SafeSet eliminuoja tokius etapus kaip skylių valymas, o tai reiškia, kad po montavimo armatūrą galima sumontuoti daug greičiau. Ugniai atsparūs skiediniai leidžia projektuoti konstrukcijas, kurios išlaiko konstrukcines savybes esant aukštai temperatūrai. Naudokite PROFIS Engineering Suite, kad suprojektuotumėte armatūros jungtis ir pasinaudotumėte greitais skaičiavimais. Šie tikslūs duomenys padeda sumažinti galimas inžinierių ir montuotojų klaidas. Nebereikia perteklinių specifikacijų – tai, ką suprojektuosite, bus sumontuota.

TUNELIO PAGRINDO PLOKŠTĖS JUNGTYS

Patvari tvirtinimo technologija, skirta reaktyviniams ventiliatoriams, takams ir kitiems įrenginiams tvirtinti

Plieninių pagrindo plokščių tvirtinimo reikalavimai tunelių projektuose labai skiriasi. Pavyzdžiui, reaktyviniai ventiliatoriai patiria dinaminę apkrovą, o tokie įrenginiai kaip praėjimo takai ir turėklai turi būti tvirti, saugūs ir atitinkantys reikalavimus.

Hilti pagrindo plokščių tvirtinimo sprendimų eksploatavimo laikas yra patikrintas ir siekia 100 metų, net kai sudėtingoje aplinkoje reikalinga apsauga nuo korozijos. SafeSet sistema pagreitina cheminių inkarų montavimą ir padaro jungtis patikimesnes, o Adaptive Torque sistemos įrankiai padaro inkarų montavimą saugesnį ir greitesnį. Tracefast technologija automatiškai dokumentuoja kiekvieną unikaliai identifikuojamą tvirtinimo detalę ir užtikrina aukščiausią jūsų projektų kokybę.

TUNELIŲ PRIEŠGAISRINĖ SAUGA

Griežtai patikrinti ugniai atsparūs gaminiai nuo tvirtinimo detalių iki cheminių skiedinių

Tuneliui reikalingi priešgaisriniai sprendimai. Elektros gedimai, susidūrimai, variklių ir stabdžių perkaitimas ir žmogaus klaidos – visa tai yra rizikos veiksniai. Hilti tunelių statybos sprendimai sukurti taip, kad atitiktų griežtus tarptautinius priešgaisrinės saugos standartus, padėtų apsaugoti žmonių gyvybes ir konstrukcijų eksploatacines savybes bei apribotų ekonominę žalą.

Sprendimai apima priešgaisrines plokštes, montuojamas su ugniai atspariomis tvirtinimo detalėmis, išbandytomis tunelių gaisrams, priešgaisrinius skiedinius armatūros tinklams tvirtinti, taip pat ugniai atsparius cheminius skiedinius, skirtus įdėtinei armatūrai, įskaitant naująjį  HIT-FP 700R įšvirkščiamąjį skiedinį.

MODULINĖS KABELIŲ IR VAMZDŽIŲ ATRAMOS

Aukštos kokybės tvirtinimo sprendimai sudėtingai tunelio aplinkai

Tunelių kabeliams ir vamzdžiams reikalingi patvarūs, aukštos kokybės ir ilgaamžiai tvirtinimo sprendimai. Priklausomai nuo to, kur jie yra – už sienų apdailos, po važiuojamąja dalimi ar virš pakabinamų lubų – įvairiems eksploataciniams reikalavimams reikia skirtingų sprendimų. Hilti siūlo pilną modulinių atramų sprendimų asortimentą, įskaitant korozijai atsparius ir seisminius sprendimus, kuriuos visus galima pasirinkti naudojant mūsų programinę įrangą. Be to, galite pasinaudoti inžinerinės pagalbos paslaugomis kiekviename projektų etape – nuo pradinio planavimo ir BIM iki detalaus išankstinio surinkimo – ir visa tai atlikti su ekspertų pagalba vietoje.

Image alt text (optional)

KONTROLIUOJAMAS TUNELIŲ GRIOVIMAS

Greitesnis, saugesnis ir tikslesnis pjovimas deimantiniais sienų ir vieliniais pjūklais

Kai reikia atlikti kontroliuojamus griovimo darbus tuneliuose, Hilti deimantiniai įrankiai padeda darbus atlikti greičiau ir tiksliau. Jie yra šiuolaikiška alternatyva tradiciniams sunkiųjų pjūvių metodams, kurie gali būti ne tik lėti ir brangūs, bet ir kelti pavojų, kad bus pažeistos šalia esančios konstrukcijos.

Mūsų deimantinius sieninius pjūklus lengviau naudoti ir jie greičiau pjauna net dirbant aukštyje. Deimantiniai vieliniai pjūklai leidžia giliai pjauti gelžbetonį tiek drėgnomis, tiek sausomis sąlygomis. Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir atraskite įrankius, kurie kontroliuojamą griovimą padaro saugesnį ir tikslesnį.

Įrankių parko valdymo sprendimas

Kokią įrangą turite? Kas ir kur ja naudojasi? Ar jūsų įrankiams reikia techninio aptarnavimo ar kalibravimo? Ar ne laikas atnaujinti mokymus ar sertifikatus? Gaukite visą šią svarbią informaciją ir dar daugiau realiuoju laiku, naudodamiesi „ON!Track“ –  įrangos valdymo programine įranga, sukurta statybų pramonei.

Sužinoti daugiau

PROFIS Engineering programinė įranga

Naudokite PROFIS Engineering programinę įrangą, kad apskaičiuotumėte ir išanalizuotumėte daugybę tvirtinimo elementų, įskaitant plieno-betono, betono-betono ir plieno-mūro tvirtinimus. Taip pat visus turėklų ir pagrindo plokščių sprendimus, kurie yra patikimesni, ekonomiškesni ir atitinka kodekso reikalavimus.

Sužinoti daugiau

Susisiekite su mūsų inžinierių komanda

Bendradarbiaudami su Hilti galėsite naudotis ekspertų pagalba visuose projekto gyvavimo ciklo etapuose – nuo projektavimo iki montavimo ir pastato valdymo. Siūlome viską – nuo specialistų konsultacijų ir akredituotų mokymų iki bandymų vietoje ir inžinerinių vertinimų, kurie padės jums rasti reikiamus patvirtintus sprendimus.

Susisiekite su mumis

Dalintis