AKTYVUS STEBĖJIMAS - ATNEŠA NAUJOVIŲ Į SKAITMENINĮ TURTO VALDYMĄ

Karolina (Produkto vadovė) ir Vojkan (Technikos projektų vadovas) pasakoja apie tai, kaip „ON!Track“ aktyvus naudojimas gali padėti sutaupyti ir dirbti efektyviau

Karolina Karczewska and Vojkan Tasic discussing the latest customer feedback

Nauja Bluetooth žymėjimo sistema keičia Hilti „ON!Track“ turto valdymo systemą - saugokite savo turtą, mažinkite išlaidas ir dirbkite efektyviau. Karolina (Produkto vadovė) ir Vojkan (Technikos projektų vadovas) paaiškina, kodėl aktyvus sekimas yra toks svarbus statybų pramonėje. 

 

Karolina.  Jūs dalyvavote aktyvaus sekimo įdiegime. Ar galite pasakyti kodėl to reikia?

Taip. Aš esu produkto vadovė ir mano darbas glaudžiai susijęs su klientais, kurie naudoja „ON!Track“ sistemą turto valdymui, įrankiams ir dokumentų tvarkymui.

Nuo tada kai užimu šitas pareigas, padėjome daugeliui įmonių pasaulyje pereiti nuo neefektyvios sistemos turto valdyme, tokios kaip popieriniai rankraščiai, į skaitmeninę turto valdymo sistemą, kuri gerina produktyvumą statybų rinkoje.

Iki dabar „ON!Track“ leido naudotojams stebėti turtą sužymėtą patikimomis žymomis, kurios palaiko ryšį su debesyje esančia turto valdymo programa. Tai patikimas būdas identifikuoti įrankius ar įrangą, priskiriant juos atsakingam asmeniui ir vietai, taip pat tvarkant su tuo susijusią dokumentaciją.

Tačiau jei darbuotojas pamiršta atnaujinti vietą nuskenuodamas žymą, gali būti sudėtinga rasti kur tas daiktas dingo. Taigi, keletas mūsų klientų paprašė surasti būdą tai išspręsti.

Dėl to mes sukūrėme Aktyvųjį Sekimą, kad galėtume išspręsti šią problemą ir padaryti „ON!Track“ dar labiau naudingą pramonei.

Active Tracking offers new features makes assets almost impossible to lose, thereby reducing downtime and replacement costs.

Vojkan. Kaip buvo sukurtas ir suprojektuotas Aktyvus sekimas?

Aktyvųjį stebėjimą sukūrėme po daugybės mąstymų ir tyrimų, nes norėjome įsitikinti, kad galime pasiūlyti funkcionalumą, kurio prašė mūsų klientai. Prieš pradedant kurti naujos rūšies patikimą žymą, kuri sujungia „Bluetooth Low Energy“ (BLE) ir „Near Field Communication“ (NFC) technologijas, ištyrėme daugiau nei 30 skirtingų potencialių  sprendimų.

Glaudžiai bendradarbiavome su savo klientais visame pasaulyje įdiegiant naują sistemą. Tai yra svarbi „Hilti“ kultūros dalis - palaikyti tiesioginius kontaktus su naudotojais tam, kad galėtume įsiklausyti į jų problemas ir pasiūlyti sprendimus. Jų dėka mes galėjome išbandyti Aktyvų sekimą realiame pasaulyje ir dabar jis greitai įsitvirtino kaip gyvybiškai svarbi dalis to, kas tampa statybų sektoriaus turto valdymo sprendimu.

Vojkan. Ar galite pasakyti kaip Aktyvus sekimas veikia?

Žinoma. „ON!Track“ išmaniosios žymos yra nedidelės - apie 38 mm ilgio ir 28 mm pločio - bet jos yra atsparios ir pritaikytos atlaikyti nepalankiausias statybvietės sąlygas. Jos veikia esant žemai -20 °C (-4 °F) ir aukštai +65 °C (+149 °F) temperatūrai. Įprastomis darbo sąlygomis jų vidinės baterijos trunka maždaug trejus metus.  

Kas 5 sekundes žyma transliuoja savo ID, kurį naudoja „ON!Track“ mobilioji programėlė. Duomenys, įskaitant žymeklio ID, vietą, datą ir laiką, automatiškai siunčiami iš išmaniojo telefono į „Hilti Cloud“. Tai reiškia, kad kiekvienas jūsų įmonės darbuotojas gali gauti naujausią informaciją apie turtą naudodamasis kompiuteriu arba mobiliosiomis programomis.

Infographic explaining the Active Tracking features of ON!Track

Karolina. Ar galite mums pateikti kelis pavyzdžius?

Gerai. Sakykime, kad ieškote generatoriaus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie „ON!Track“ naudojant mobilųjį įrenginį ir pasirinkti daiktą. Pasirinkto turto aprašyme pamatysite žemėlapį, kuriame yra jo „paskutinė matyta“ vieta. Taigi, nebėra jokio reikalo ieškoti trūkstamo turto arba skambinti kolegoms. Galite spustelėti žemėlapį ir net gauti nuorodas į ieškomą daiktą.

Ši technologija taip pat gali paskatinti gerus įpročius. Prieš palikdamas darbo vietą, meistras gali patikrinti, ar daiktai yra vietoje ir nepalikti svarbių įrankių ar įrangos.

Robust ON!Track smart tag AI T380, developed for tough jobsite conditions

Vojkan. Kokią naudą technologija siūlo klientams?

Didelę! Pagrindiniai privalumai yra tiesiogiai susiję su technologijos veikimu. Mes siūlome trūkstamą skaitmeninio turto valdymo pjūvio dalį. „Bluetooth“ automatiškai atnaujina duomenis (vietą, datą ir laiką) apie jūsų svarbų turtą, vietoj įvedimo ranka.

Tai reiškia, kad padidinsite našumą ir sumažinsite išlaidas. Prastovų laikas sumažėja, jūs praleidžiate mažiau laiko ieškodamas įrankių ir įrangos, sumažinsite nuostolius ir vagystes, o vieno mygtuko paspaudimu galėsite patikrinti savo inventorių. Sprendimas, kuris atsiperka per trumpą laiko tarpą. 

Karolina. Ar sunku pereiti prie skaitmeninio turto stebėjimo sistemos?

Visai ne. Jei jau esate „ON!Track“ klientas, „Bluetooth“ žymas lengva pritaikyti ir įtraukti į esamą sprendimą. Be to, mes galime jums padėti kiekviename žingsnyje.

Jei norite pirmą kartą prisijungti prie skaitmeninės turto valdymo sistemos, susisiekite su mumis. Mes turime didelę patirtį, padedančią klientams sklandžiai pereiti prie šios sistemos, ir mes padėsime ją nustatyti jums efektyviausiu būdu. Mes siūlome pradėti nuo produktyvumo analizės, kad suprastume jūsų verslo poreikius ir sritis, kuriose skaitmeninimas atneš didžiausią našumą jūsų įmonei. Analizės išvadas perkelsime į savo skaitmeninio turto valdymo sprendimą, padėsime jums įdiegti bei apmokyti darbuotojus. Viso skaitmenizavimo metu galite pasikliauti mūsų technine pagalba ir klientų aptarnavimu.

Svarbiausia, kad „ON!Track“ buvo specialiai suprojektuotas statybos pramonei. Todėl kiekviena įmonė gali būti užtikrinta, kad suprantame jų poreikius ir iššūkius.

Gaukite „ON!Track“ ŠIANDIEN

Kontroliuokite savo turtą

Dalintis