Active Tracking offers new features makes assets almost impossible to lose, thereby reducing downtime and replacement costs.

„ON!Track“ aktyvus sekimas

Įsivaizduokite savo statybvietę, kurioje visada žinote pačių svarbiausių ir dažniausiai naudojamų priemonių buvimo vietą. Nereikia įsivaizduoti, darykite tai su išmaniosiomis „ON!Track“ žymomis.

KODĖL JUMS REIKIA ĮSIGYTI „ON!Track“

„ON!Track“ yra statybų pramonei skirtas turto valdymo sprendimas, kuris jau padėjo tūkstančiams klientų visame pasaulyje išlaikyti produktyvumą ir atitikti reikalavimus.

Palietus ekraną arba paspaudus pelę, „ON!Track“ tiksliai parodys kokius įrankius turite, kur jie yra ir kas už juos atsakingas. Kai įrankiams ar įrangai reikalinga priežiūra ar kalibravimas, jūs gausite pranešimą. Kai ateina laikas atnaujinti žinias ar pratęsti sertifikatus, sistema jums iš anksto praneš. Su šia lengvai pasiekiama informacija, jums paprasta kontroliuoti darbus efektyviai ir atsakingai. 

Mūsų specialistai pasiryžę padėti kiekviename žingsnyje: įdiegti „ON!Track“ pritaikant sistemą jūsų poreikiams, sužymėti  įrankius ir turtą, perkelti duomenis, apmokyti darbuotojus ir suteikti aukščiausios klasės pagalbą.

Robust ON!Track smart tag AI T380, developed for tough jobsite conditions

Nuo šiol su papildomomis „ON!Track“ išmaniosiomis žymomis galite dar paprasčiau ir greičiau surasti savo daiktus.

Su AI T380 išmaniaja žyma, bet kuris įrankis, turtas ar įrangos dalis gali būti pažymėta ir aktyviai sekama.

Patobulintos AI T380 išmaniosios žymos yra sukurtos sudėtingiausioms darbo sąlygoms, transliuojamos iki 30 m naudojant Bluetooth technologiją. Duomenys apie laiką, datą ir vietą perkeliami į Hilti Cloud ir prieinami betkur iš kompiuterio ar telefono.

Naudodamiesi naujomis funkcijomis jūs visada žinosite, kur yra svarbiausias ar rečiau naudojamas turtas, kas ir kur jį turėjo paskutinį kartą.

Savo statybvietėje:

  • Sekite paskutinę žinomą svarbių daiktų buvimo vietą;
  • Pasitikrinkite inventorių vieno mygtumo paspaudimu;
  • Venkite laiko švaistymo ieškant daiktų;
  • Pasitikrinkite kas yra vietoje, kad nieko nepamirštumėte;
  • Pamirškite apie nepatikimus popierinius užrašus.

Gaukite „ON!Track“ su aktyviu žymėjimu.

Dalintis