Facade building solution

Fasadai

„Hilti“ dirba įvairiose pramonės srityse visame pasaulyje, padedame savo klientams imtis saugesnių, greičiau atliekamų ir daugiau iššūkių keliančių statybų. Suprantame jūsų pramonės srities išskirtinumą ir siūlome konkrečiai jūsų verslui pritaikytus sprendimus.

Nesvarbu, ar dirbate ties projektu su lango siena ar užuolaidinės sienos fasadu, plokščių ir jų kraštų kokybės projektavimas reikalauja daug pastangų. Aiškiai suprasdami šių statinių reikalavimus galime padėti išvengti problemų vėlesniuose projektavimo, statybos ar eksploatavimo etapuose.

ESAME TAM, KAD PADĖTUME JUMS

Mes pasiruošę jums padėti nuo pat projekto pradžios, sukurdami ir rekomenduodami geriausius inžinerinius užuolaidinių sienų tvirtinimo ir priešgaisrinės saugos sprendimus.

„Hilti“ komanda

„PROFIS ENGINEERING“ PROGRAMŲ PAKETAS

Programinė įranga vėliau įrengiamų inkarų projektavimui.

Sužinoti daugiau

PRIEŠGAISRINIAI INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Priešgaisrinių gaminių taikymo sritys niekada nebūna vienodos ir dažnai reikalauja sudėtingų sprendimų. Jei objektui negalima pritaikyti nė vienos iš mūsų išbandytų priešgaisrinių sistemų, kvalifikuoti ir apmokyti „Hilti“ priešgaisrinės saugos inžinieriai yra pasiruošę pateikti individualų inžinerinį projektą, kuris atitiks jūsų poreikius.

Sužinoti daugiau
fasāde

Stiklo fasadų gamyba

Esame pasiruošę padėti jums stiklo fasadų gamybos metu suteikdami įvairius gaminius ir sprendimus, geriausiai atitiksiančius jūsų keliamus reikalavimus. Tokie elementai kaip tvirtinimo sijos, skersiniai arba plokščių moduliai yra paruošiami montavimui kontroliuojamoje gamykloje. Šiam darbui reikalingas itin didelis tikslumas ir atsparumas, užtikrinantis greitą elementų surinkimą objekte. Visiems gamykloje pagaminamiems komponentams yra reikalingi inžineriniai brėžiniai ir planai, kurie turi būti patvirtinti laikantis įstatymų. „Hilti“ siūlo puikius gręžimo, išpjovimo ir plokščių surinkimo sprendimus.

Image alt text (optional)

Stiklo fasadų montavimas

Sertifikuoti „Hilti“ inžinieriai ir pardavimų vadybininkai gali padėti jums bet kuriuo projekto vykdymo etapu – nuo projektavimo iki montavimo. Dirbdami kartu su jumis objekte jie ras sprendimų, reikalingų norint įrengti apdarines sienas iš atskirų komponentų ar plokščių modulių, sumontuoti vitrininius langus, stoglangius ar pritvirtinti apkalas.

Image alt text (optional)

Stiklo fasadų tiesioginis tvirtinimas

Pasitelkiant tiesioginio tvirtinimo technologiją, vinys ar srieginės smeigės yra parakiniu tvirtinimo įrankiu įkalamos į betoną ar plieną. Tai lengvas ir greitas apdarinių sienų tvirtinimo sprendimas. Dėl nuolatinio išorės aplinkos poveikio reikia rinktis nerūdijančiojo plieno arba sriegines smeiges.

Image alt text (optional)

Stiklo fasadų tvirtinimas inkarais

Sudėtingi stiklo fasadų projektai dažnai yra didelis iššūkis projektuotojams, ypač kai projektui skirtas ribotas laikas. Dėl to planavimo ir vykdymo darbai kartais vyksta panašiu metu. Staigūs planų pokyčiai gali užkirsti kelią inkarinių kanalų naudojimui visose konstrukcijos srityse. Tokiais atvejais „Hilti“ siūlo pasitelkti įvairius pleištinius inkarus, įskaitant naująjį „Hilti HUS3“, kurie yra laikomi universalia ir laiko patikrina fasadų tvirtinimo priemone.

Pasyvi priešgaisrinė sauga stiklo fasadams

Perimetro sienų apsaugos nuo ugnies barjerai kelia išskirtinių iššūkių architektams ir inžinieriams.

Kaip ir bet kokie kiti sujungimai, stikliniai fasadai yra dinamiška sistema, kuri nuolat juda ir šiek tiek keičiasi priklausomai nuo pastato konstrukcijos. Gali prireikti brangaus remonto, jei nurodoma stiklo fasado sistema, kuri neatitinka judėjimo, nuotėkio ir vandens parametrų. 

„Hilti“ sukūrė šiuos reikalavimus atitinkančias priemones, išmėgintas ir patvirtintas sistemas, kurias galima naudoti su įvairiomis išorės konstrukcijomis.

Dalintis