Image alt text (optional)

ARMATŪROS PROJEKTAVIMO CENTRAS

Pasitikėkite „Hilti“ gaminiais ir sprendimais susidūrę su sudėtingiausiais įdėtinės armatūros iššūkiais

Jei norite prailginti, sujungti arba sutvirtinti sienas, plokštes, stulpus arba sijas, įdėtinės armatūros sistemos gali padėti jums atliekant darbus statomuose ar pastatytuose statiniuose, įskaitant gyvenamuosius pastatus ar tiltus.

Įdėtinės armatūros jungtimis vadinami inkarai ir sandūros, kurios yra tvirtinamos naudojant mūsų „Hilti HIT“ įšvirkščiamus klijuojamuosius inkarus.

Juos naudoti greita ir paprasta. Paprasčiausiai išgręžkite skylę, įšvirkškite „Hilti HIT“ cheminių klijuojamųjų inkarų ir įstatykite plieninį strypą.

Europos techninių liudijimų (TR023) duomenimis, jų stipris prilygsta ar viršija įbetonuojamus tvirtinamuosius strypus. Taigi, galėsite suprojektuoti įdėtinę armatūrą savo pastatams laikydamiesi tais pačiais principais, kurie galioja bet kokiam gelžbetonio projektui.

ĮDĖTINĖ ARMATŪRA IR „HILTI SAFESET™“ SISTEMA

Įdėtinės armatūros sistemos yra:

  • Labai lanksčios;
  • Naudingos įvairiose taikymo srityse;
  • Gali funkcionuoti tuščiaviduriame betone.

Mūsų „Hilti SafeSet™“ sistema padeda pagreitinti įdėtinio betono montavimo darbus. „Hilti SafeSet™“ sistema surenka dulkes gręžimo metu, sumažindama dulkių kiekį ir poreikį išvalyti rankiniu būdu išgręžtą skylę.

KAIP SUMONTUOTI ĮDĖTINĘ ARMATŪRĄ SU „HILTI SAFESET“

ĮDĖTINĖ ARMATŪRA – PADEDAME VISO PROCESO METU

Galime padėti jums nuo projektavimo darbų pradžios siūlydami projekto įgyvendinimui reikalingas technologijas.

Mūsų „PROFIS Rebar“ programinė įranga padės jums sukurti virtualų projektą.

Prireikus pagalbos bet kurioje pasaulio šalyje, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės jums rasti sprendimus bet kuriuo projektavimo etapu.

Esame sukaupę ilgametę mokslinių tyrimų ir darbo objektuose patirtį. Mes taip pat dirbome prie vienų sudėtingiausių įdėtinės armatūros projektų pasaulyje. Pasitelkdami vėliau įrengiamos armatūros technologiją netgi padėjome atlikti žymiojo Trevi fontano taisymo darbus.

SUSIPAŽINKITE SU ĮPRASTOMIS TAIKYMO SRITIMIS

Sužinoti daugiau

PROJEKTAVIMO GAIRĖS

Sužinoti daugiau