Hilti’s post-installed rebar solutions cover everything from design to testing

TINKAMAI ATLIKTAS ARMATŪROS MONTAVIMAS. IŠ PIRMO KARTO

Betono sprendimai, kuriais galite pasitikėti

Sunku rasti patikimų, standartus atitinkančių sprendimų esamų betono struktūrų, pvz., sienų, plokščių, stulpų arba sijų, ilginimui, sujungimui arba sutvirtinimui? „Hilti“ įdėtinės armatūros sprendimai gali padėti atlikti armatūros montavimo, projektavimo, montavimo ir bandymo užduotis, įskaitant stiprinimą šlyjamaisiais kaiščiais, apsaugantį nuo seisminio poveikio, ar betoninių konstrukcijų tvirtinimą perdengiant apkraunamas armatūros dalis. Bendradarbiaudami su „Hilti“ projekto metu galėsite kreiptis reikiamos specialistų pagalbos.

Įkeliama
Profis rebar

ĮSTATYMUS ATITINKANTIS PROJEKTAVIMAS

Apskaičiuokite jungtis bet kokiomis sąlygomis

Skirkite prioritetą įstatymų atitikčiai pasirinkdami lanksčius „Hilti“ projektavimo įrankius. Nesvarbu, ar norite prailginti, sujungti ar sutvirtinti sienas, plokštes, stulpus arba sijas, „PROFIS Rebar“ programinė įranga padės greitai suprojektuoti betono jungtis pagal naujausius statybų įstatymus ir reglamentus, įskaitant „Eurocode 2“ ir ACI.

Mūsų projektavimo įrankių asortimentas apima gausybę griežtai išbandytų „Hilti“ armatūros gaminių, įskaitant įšvirkščiamuosius hibridinius ir epoksidinius skiedinius su armatūros jungtims reikalingais leidimais. Apskaičiuokite viską – nuo laikančiųjų sijų tvirtinimo ilgių iki statinių ir seisminių apkrovų. Planuodami atsižvelkite į tokius kintamuosius veiksnius kaip sausas ir šlapias betonas ar įvairūs gręžimo būdai. Žinoma, „Hilti“ inžinieriai visuomet pasiruošę padėti jums sukurti tokį projektą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

PS 300

NUSKAITYKITE DABAR, SUTAUPYKITE VĖLIAU

Nustatykite armatūros padėtį naudodami „Ferroscan“ skaitytuvą

Objekte niekas nenori susidurti su nemaloniomis staigmenomis. Sumažinkite atsitiktinių esamų tvirtinimų pažeidimų riziką armatūros montavimo metu naudodami betono skaitytuvą, pvz, „Hilti PS 1000 X-SCAN“. Naudodami PS 300 galėsite greičiau ir tiksliau nustatyti armatūros vietą betone net ir dirbdami dideliuose plotuose, fiksuoti šiuos duomenis dokumentavimo ir struktūrinės analizės tikslais. Taip padėsite sumažinti brangiai kainuojančių vėlavimų riziką, pagreitinsite gręžimą ir pagerinsite atitiktį statybų reglamentams.
 SafeSet installation of post-installed rebar using the TE 70-ATC/AVR SDS Max (TE-Y) rotary hammer, a hollow drill bit and HIT-HY 200-R V3 mortar

DIRBKITE GREIČIAU SU SAFESET

Angos valymas beveik be jokių dulkių

Ką darytumėte, jeigu galėtumėte amžiams atsisveikinti su tradiciniu „pūsti, valyti, pūsti“ armatūros angų valymo metodu? Kaip tik tai ir siūlo „SafeSet“. Šis pažangus „Hilti“ sprendimas garantuoja galingą gręžimą ir itin efektyvų bei lengvai atliekamą angos valymą vienu metu. Tai padės jums dirbti greičiau, pagerinti montavimo kokybę ir saugą darbo vietoje.

Jei norite sumontuoti armatūrą naudodami „SafeSet“ sprendimą, priklausomai nuo užduoties ar savo pomėgių pasirinkite „Hilti“ perforatorių, pvz., galingąjį TE 60 ir TE 70 modelį arba akumuliatorinį TE 30-A36. Tada prijunkite specialų „Hilti“ TE-CD arba TE-YD tuščiavidurį grąžtą kartu su tinkamu „Hilti“ dulkių siurbiu ir mėgaukitės automatiniu angų valymu beveik be jokių dulkių.

HIT-HY 200-R V3- rebar installation with the HDE 500-A22 chemical anchor dispenser

SKIEDINYS BET KOKIOMS SITUACIJOMS

Mėgaukitės kokybiškesniu montavimu

Išgręžę skyles su „SafeSet“ paprasčiausiai įšvirkškite „Hilti“ skiedinio ir sumontuokite armatūrą. Pasiūlysime jums idealų skiedinį atsižvelgdami į betono, su kuriuo dirbate, būseną, arba armatūros montavimo pobūdį. Norėdami suplanuoti projekto vykdymą ir geriau išvengti atliekų darbo vietoje, naudokite „Hilti“ medžiagų skaičiavimo programą, kuri padės jums išsiaiškinti idealų skiedinio kiekį atsižvelgiant į armatūrą, įleidimo gylį arba grąžto skersmenį. Našumą padidinsite ir išlaidas sumažinsite pasirinkdami akumuliatorinį HDE 500-A22 skiedinio dozatorių. Naudodami HDE 500 dozatorių galėsite jaustis užtikrinti, kad įšvirkštėte būtent tokį skiedinio kiekį, kuris yra reikalingas.

Norėdami mėgautis didžiausiu efektyvumu griežčiausiomis sąlygomis naudokite „Hilti“ HY ir RE skiedinį. Tokiomis sąlygomis HY skiedinys yra laikomas tinkamiausiu pasirinkimu įprastam gręžimui, o HIT RE-500 V4 labiausiai tinka specializuotoms užduotims, pvz., deimantiniam gręžimui.

On-site rebar testing with the digital HAT 180 anchor tester

INDIVIDUALŪS BANDYMAI OBJEKTE

Gaukite jums reikiamus duomenis

Kvalifikuoti ir patyrę „Hilti“ inžinieriai gali atlikti traukimo bandymus po armatūros sumontavimo ir padėti patikrinti, ar jūsų sprendimai atitinka standartus. Bandymai gali būti atliekami laikantis jūsų reikalavimų ir vykdomi projektavimo etapu, siekiant patikrinti pagrindo medžiagos atsparumą, arba po įrengimo, norint išsiaiškinti, ar sumontuotos armatūros apkrova yra tinkama. Atlikus bandymą gausite nuodugnią ataskaitą su išsamiais techniniais duomenimis. Visi bandymai yra atliekami naudojant įprastai sukalibruotą bandymo įrangą.

VALDYKITE SAVO INVENTORIŲ

Kokią įrangą turite? Kas ir kur ja naudojasi? Ar įrankiams reikalingi priežiūros darbai arba kalibravimas? Ar laikas dalyvauti mokymuose ir atnaujinti sertifikatus? Itin greitai gaukite šią ir kitą svarbią informaciją naudodami „ON!Track“ – „Hilti“ statybų pramonei skirtą įrangos valdymo programinę įrangą.

Sužinoti daugiau

MOKYMAI, SUKURTI GALVOJANT APIE JUS

Nesvarbu, ar ieškote internetinių mokymų apie naudojimąsi tam tikru įrankiu, patvirtinto gyvai vykstančio seminaro svarbia statybų tema ar darbo vietos poreikiams pritaikytų individualių sveikatos ir saugos kursų, „Hilti“ siūlo įvairių mokymų, kuriuos veda specialistai, sprendimų.

Sužinoti daugiau

KOKIĄ PAGALBĄ GALI SUTEIKTI „HILTI“ INŽINIERIAI?

Bendradarbiaukite su „Hilti“ ir pasinaudokite specialistų pagalba bet kuriuo projekto įgyvendinimo etapu – nuo projektavimo iki montavimo ir pastato administravimo. Siūlome visapuses paslaugas, apimančias specialistų patarimus, akredituotus mokymus ar objekte atliekamus bandymus, inžinerinius sprendimus, padėsiančius užtikrinti, kad išsirinksite reikiamas ir patvirtintas priemones. 

Sužinoti daugiau

Dalintis