Hilti Commercial MEP Support Solutions

PADIDINKITE SAVO NAŠUMĄ

MEP atramų sistemų sprendimai komercinės paskirties pastatams

Komerciniai MEP atramų įrengimo projektai gali kelti daug vargo. Vykdant tokius projektus rimtais iššūkiais tampa tinkamų gaminių pasirinkimas, greito ir kokybiško montavimo užtikrinimas. O jei galėtumėte pakeisti sudėtingus sprendimus paprastais užsakydami ir sumontuodami aukštos kokybės MEP atramas ir pažangius priešgaisrinius sprendimus? Pasirinkdami „Hilti“, kaip našumą užtikrinantį partnerį, padėsite sau sutaupyti iki 24% viso vamzdžių tiesimo projekto laiko ir darbo išlaidų. Sužinokite, kaip „Hilti“ gali padėti jums išlaisvinti savo našumą jau dabar.

MEP ATRAMOS

Įkeliama
MEP Supports Selector

Į DETALES ORIENTUOTA PAPRASTA KONSTRUKCIJA

Veiksmingi standartiniai sprendimai

Suprantame, kad nuo pat projekto vykdymo pradžios svarbu atsižvelgti net į smulkiausias detales. Dėl nedidelio apsiskaičiavimo projekto pradžioje galite pajausti dideles pasekmes vėlesniu statybų etapu.

Mes sukūrėme naujų paslaugų ir programinės įrangos seriją, padėsiančią pagerinti našumą ir sumažinti jūsų projekto sąnaudas.

Anchor fastening

EFEKTYVIAUSIAS INKARŲ TVIRTINIMAS

Dirbkite greičiau ir saugiau

Paspartinkite tvirtinimo darbus su „Hilti“ įrankiais ir pažangiais inkarais. Intensyviems darbams ir tvirtinimui prie plieno puikiai tiks mūsų ergonomiški „SDS-Max“ perforatoriai, galingai išgręžiantys betoną. Nerimaujate dėl saugumo? Įsigykite „Hilti“ DRS dulkių siurblį, surinksiantį beveik visas gręžimo metu susidariusias dulkes. Jei norite dirbti dar našiau, sutaupykite iki 28 % laiko naudodami novatoriškus „Hilti“ sraigtinius inkarus. Užsiimdami ne tokiu intensyviu darbu rinkitės akumuliatorinį BX 3-ME 02 tvirtinimo įrankį, leisiantį tvirtinti greičiau ir tyliau, pasižymintį mažesne atatranka.

Supports solutions

LENGVAI MONTUOJAMOS ATRAMINĖS KONSTRUKCIJOS

Padėkite sumažinti darbo išlaidas

Vidutinio dydžio komercinės paskirties pastatus vagoja kilometrai vamzdžių, kurie yra tvirtinami tūkstančiais elementų, tokių kaip statramsčių kanalai, vamzdžių žiedai ir apkabos. Nenuostabu, kad vamzdžių atraminių konstrukcijų surinkimas ir montavimas reikalauja daug darbo. Tačiau itin lanksčiai taikomos „Hilti“ vamzdžių atraminės konstrukcijos leis iki 20% greičiau atlikti inkarų montavimo darbus naudojant smūginį veržliaraktį su adaptyviojo sukimo momento moduliu. Spaudžia darbų terminai? Naudokite išankstinio paruošimo didžiausią našumą garantuojančias paslaugas, kurias sudaro išpjovimo, komplektavimo ir surinkimo darbai. 

VALDYKITE SAVO INVENTORIŲ

Kokią įrangą turite? Kas ir kur ja naudojasi? Ar įrankiams reikalingi priežiūros darbai arba kalibravimas? Ar laikas dalyvauti mokymuose ir atnaujinti sertifikatus? Itin greitai gaukite šią ir kitą svarbią informaciją naudodami „ON!Track“ – „Hilti“ statybų pramonei skirtą įrangos valdymo programinę įrangą.

Sužinoti daugiau

MOKYMAI, SUKURTI GALVOJANT APIE JUS

Nesvarbu, ar ieškote internetinių mokymų apie naudojimąsi tam tikru įrankiu, patvirtinto gyvai vykstančio seminaro svarbia statybų tema ar darbo vietos poreikiams pritaikytų individualių sveikatos ir saugos kursų, „Hilti“ siūlo įvairių mokymų, kuriuos veda specialistai, sprendimų.

Sužinoti daugiau

KOKIĄ PAGALBĄ GALI SUTEIKTI „HILTI“ INŽINIERIAI?

Bendradarbiaukite su „Hilti“ ir pasinaudokite specialistų pagalba bet kuriuo projekto įgyvendinimo etapu – nuo projektavimo iki montavimo ir pastato administravimo. Siūlome visapuses paslaugas, apimančias specialistų patarimus, akredituotus mokymus ar objekte atliekamus bandymus, inžinerinius sprendimus, padėsiančius užtikrinti, kad išsirinksite reikiamas ir patvirtintas priemones. 

Sužinoti daugiau

Dalintis