Electrical solutions

ŽEMOS ĮTAMPOS ELEKTROS INSTALIACIJOS SPRENDIMAI

Padidinkite savo pramoninės ir komercinės paskirties elektros instaliacijos pajėgumą

Sunkiai sekasi auginti verslą, nes negalite atlikti daugiau projektų? Esate nusivylę lėtai vykstančiu išdėstymo ir pjovimo procesu? Domitės greitesnėmis tvirtinimo sistemomis ir lengvai naudojamais priešgaisriniais sprendimais, kurių montavimo nereikėtų patikėti subrangovams? Pasirinkdami „Hilti“ sprendimus neintensyviems elektros paskirstymo darbams mėgausitės labai padidėjusiu našumu kiekvienu projekto vykdymo etapu.

Įkeliama
Laser measuring tools

GREITI LAZERINIAI IŠDĖSTYMO ĮRANKIAI

Mėgaukitės greitesniu niveliavimu ir lygiavimu

Tradicinis objektų išdėstymas brėžiant linijas kreida ar klijuojant lipniąsias juosteles lėtina projekto eigą ir reikalauja daug darbo, tačiau kai kurie rinkoje esantys matavimo įrankiai nepasižymi jums reikiamu funkcionalumu. Tokie matavimo įrankiai kaip akumuliatoriniai PM 30-MG ir PM 40-MG daugialinijiniai lazeriai lemia didesnį patvarumą, greitesnį ir tikslesnį lygiavimą ir puikų spindulio matomumą. Atlikdami tokias užduotis kaip kabelių trasų ir izoliacinių vamzdžių matavimas, išmėginkite mūsų patogius naudoti lazerinius matuoklius. Taip pat siūlome naudoti mūsų betono skaitytuvus, padėsiančius išvengti brangiai kainuojančių prastovų, kurias gali sukelti įbetonuotų objektų pažeidimas. 

Electrical solutions

GREITESNIS TVIRTINIMAS

Sutaupykite laiko rinkdamiesi tiesioginį tvirtinimą

Ieškote našesnės alternatyvos gręžimui ir tvirtinimui, kurį reikia atlikti tvirtinant kabelius? Rinkitės tiesioginį tvirtinimą su „Hilti“ BX 3 akumuliatoriniu tvirtinimo įrankiu. Varančiųjų medžiagų nenaudojantis ir saugesnis įrankis padeda dirbti tris kartus greičiau nei pasitelkiant kitus tvirtinimo būdus, jis gali būti naudojamas su įvairiais tiesioginio tvirtinimo elementais. Intensyviai dirbate iškėlę rankas virš galvos? Mūsų modernusis EXO-O1 viršutinės kūno dalies egzoskeletas yra sukurtas taip, kad mažintų darbuotojo nuovargį ir fizinį krūvį, spartintų našumą.

HIT-HY 200-R V3- rebar installation with the HDE 500-A22 chemical anchor dispenser

PAPRASTESNĖ PRIEŠGAISRINĖ SAUGA

Lengvai montuojami iš anksto paruošti priešgaisriniai sprendimai

Pamirškite netvarką keliančius ir sunkiai valdomus priešgaisrinius skiedinius, sandariklius ir dengtas plokštes. Rinkitės „Hilti“ iš anksto paruoštas priešgaisrinės saugos sistemas. Mūsų putos, kabelių rankovės ir diskai pristatomi su įvairiais leidimais, gali būti greitai montuojami be jokių specializuotų įrankių ar mokymų, o tai leidžia jums sutaupyti laiko. 

Fasteners

GREITESNIS PRIETAISŲ MONTAVIMAS

Maksimalus lankstumas su akumuliatoriniais įrankiais ir tvirtinamaisiais elementais

Kuo greičiau jūsų darbuotojai įrengs kištukinius lizdus, apšvietimo sistemas, jungiamąsias dėžutes ir kitus galutiniams naudotojams skirtus prietaisus, tuo mažesnės bus jūsų projekto sąnaudos. Naudodami „Hilti“ akumuliatorinius smūginius gręžtuvus su lengvoms apkrovoms pritaikytais inkarais galėsite greitai ir su nedidele vibracija sumontuoti minėtus prietaisus. Išmėginkite lengvai išimamus HUS sraigtinius inkarus greitesniam montavimui. Norite greitai išmušti izoliacinių vamzdžių dydžio angas? Naudokite kompaktišką NPU 100-A akumuliatorinį angų išmušimo įrankį.

VALDYKITE SAVO INVENTORIŲ

Kokią įrangą turite? Kas ir kur ja naudojasi? Ar įrankiams reikalingi priežiūros darbai arba kalibravimas? Ar laikas dalyvauti mokymuose ir atnaujinti sertifikatus? Itin greitai gaukite šią ir kitą svarbią informaciją naudodami „ON!Track“ – „Hilti“ statybų pramonei skirtą įrangos valdymo programinę įrangą.

Sužinoti daugiau

MOKYMAI, SUKURTI GALVOJANT APIE JUS

Nesvarbu, ar ieškote internetinių mokymų apie naudojimąsi tam tikru įrankiu, patvirtinto gyvai vykstančio seminaro svarbia statybų tema ar darbo vietos poreikiams pritaikytų individualių sveikatos ir saugos kursų, „Hilti“ siūlo įvairių mokymų, kuriuos veda specialistai, sprendimų.

Sužinoti daugiau

KOKIĄ PAGALBĄ GALI SUTEIKTI „HILTI“ INŽINIERIAI?

Bendradarbiaukite su „Hilti“ ir pasinaudokite specialistų pagalba bet kuriuo projekto įgyvendinimo etapu – nuo projektavimo iki montavimo ir pastato administravimo. Siūlome visapuses paslaugas, apimančias specialistų patarimus, akredituotus mokymus ar objekte atliekamus bandymus, inžinerinius sprendimus, padėsiančius užtikrinti, kad išsirinksite reikiamas ir patvirtintas priemones. 

Sužinoti daugiau

Dalintis